HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.06.2024. u 02:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,95
10.513
351
29,80
30,10
-0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Po svemu sudeći, upis će krenuti prije službenog prospekta. Za rubriku “vjerovali ili ne”

Problem im je sto su isplatitli dividendu, pa to mijenja bilancu. Stanje u prospektu mora biti tocno. Mogli su isplatit dividendu prije, ali ocito su htijeli to napravit na brzinu da buduci dionicari ne razmisljaju puno o lovici koja im je utekla [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Još jedan low-kick za rumenog

Hell is Empty and all the Devils are Here


Još jedan low-kick za rumenog

WTF is rumeni?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Rumeni ili Rumenige, Damir Polančec, glavom i obrazom (rumenim)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ah, tako. Onda od koga je, dobro je…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

jos nek stave cijenu od 310 kuna i to ce biti DOBAR POSAO..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Jedno pitanje u vezi uplate za t-ht.
Nakon što se prijavim za kupnju dionica, u kojem roku moram izvršiti uplatu te je li moguče izvršiti istu pomoću e-bankinga.?
Hvala

Mene zanima što mislite o dugoročnijem držanju dionica? U EU se sprema pravilnik po kojem će veliki konzorciji prikazivati rezultate na razini EU, a ne svake pojedine države. Znači može T-HT kod nas imati enormnu dobit, ali ako je DT u ogromnom gubitku, kad se to spoji nema dividende. Mislim pod uvjetom da uđemo u EU.

Za svakih 10 kn gore ili dolje HDZ gubi 10 000 potencijalnih birača, prema tome..!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Zbog svega navednoga žalimo što hrvatskoj poslovnoj i investicijskoj javnosti nećemo objaviti Rješenje o odobrenju Prospekta odmah nakon sjednice Hanfe i sjednice Vlade RH na kojoj će biti utvrđen raspon cijene dionice”, navodi se u priopćenju koje potpisuje predsjednik Uprave Hanfe Ante Samodol

Danas testiramo snagu kičme gospodina Samodola. Hoće li se slomiti danas i prospekt biti odobren ili će biti pomicanja IPO-a.



Danas testiramo snagu kičme gospodina Samodola. Hoće li se slomiti danas i prospekt biti odobren ili će biti pomicanja IPO-a.

He, he… Bas da vidimo. Mislim da je taj prospekt vec odobren na jednoj visoj razini [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zašto se prospekt ATGR odobrava u roku 60 dana, a prospekt HT-a za 60 munuta?

New Report

Close