HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

HT ide u upgrade svih baznih stanica u Hr (3G).


U blok transakcijama se može dogovoriti bilo koja cijena ne mora da ide po tržišnoj,dakle ako je HT zainteresiran i BF lako će se dogovoriti oko cijene.Mislim da erste-u nije u interesu prodati BF udjele ipak se plaćaju skrbnički računi,skrbničke naknade i slične stvari.Pitanje je što je napeto"braniteljima"
da li su im "interesantne" državne obveznice ili dionice.

A šta je napeto državi? Tu ona određuje uvjete u šta će se ulagati. Branitelji se mogu složiti, a i ne moraju. Ne sjećam se da su ih do sad nešto pitali.

who dares, wins

Pod ove branitelje u navodnicima sam i mislio na državu,kod Ine je bila idalna prilika za dogovor između države i BF,sad je to malo kompliciranije izvest prodati poklonjene dionice koje daju preko 10% prinosa godišnje da bi se ušlo u bondove koji daju manje prinose,malo mi je to suludo.

Ma, dva spina, levi, desni i ide to. [lol]

who dares, wins


Ma, dva spina, levi, desni i ide to. [lol]

Slažem se verdijem. Valjda znamo gdje živimo. Papir sve trpi, a obraz još više.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Vidit će mo vrijeme će sve pokazati.Postoji mogućnost da stvarnim braniteljima trebaju novci pa da stisnu BF sa isplatama jedino na taj način vidim mogućnost izlaza BF iz HT-a.Isplate iz BF kasne 60 dana od podnošenja zahtjeva pa su moguće veće transakcije,ali opet to neće doći do države.


Pod ove branitelje u navodnicima sam i mislio na državu,kod Ine je bila idalna prilika za dogovor između države i BF,sad je to malo kompliciranije izvest prodati poklonjene dionice koje daju preko 10% prinosa godišnje da bi se ušlo u bondove koji daju manje prinose,malo mi je to suludo.

znate nesto sto mi ne znamo ili eto malo ste se prosrali

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

kod ine je to ispalo genijalan potez, potez dostojan buffeta. 😀
kod Ht-a će se morat razmislit što i kako. za sad strong hold; nas i BF-a.
btw, danas opet više nego prethodna dva radna dana puca artiljerija.

HT Mostar uskoro na berzi
http://www.nezavisne.com/ekonomija/vijesti/42706/HT-Mostar-uskoro-na-berzi.html

who dares, wins

Večer svima! Molim da mi odgovorite koliko je ukupno isplacena dividenda za dionice HT ove godine i kada je isplacena.

U petak, 19. lipnja skrbnički pod brojem 4. (London) prodao je 22.700 dionica HT-a a Raiffeisen mirovinac isti dan kupio je 18.261 dionicu HT-a i Erste plavi kupio je 15.500 dionica HT-a.


Večer svima! Molim da mi odgovorite koliko je ukupno isplacena dividenda za dionice HT ove godine i kada je isplacena.

Za 2008 godinu dividenda je bila 29,99 kn i isplačena je u dva navrata s time da je zadnja isplata bila 19.05.2009.

New Report

Close