HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 15:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajde da se malo zabavimo procjenama: koliki će po vama biti raspon cijene? Ja očekujem 180-230 kn

Ignore: KressoM, delux


Ajde da se malo zabavimo procjenama: koliki će po vama biti raspon cijene? Ja očekujem 180-230 kn

Bliže 300 nego 200. [smiley1]

No respect

ako bude preko 300 moglo bi nam trziste poceti rasti ili bar prestati padati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ajde da se malo zabavimo procjenama: koliki će po vama biti raspon cijene? Ja očekujem 180-230 kn

Ti se zezaš?

Ispod 250 čisto sumnjam da bude išla donja granica.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Od 200 do 270

Jel itko probao upisat T-HT ili tht ili THT u Google i vidjet prvi rezultat?

No respect


avax10:

Ajde da se malo zabavimo procjenama: koliki će po vama biti raspon cijene? Ja očekujem 180-230 kn

Ti se zezaš?
Ispod 250 čisto sumnjam da bude išla donja granica.

Možda misli po izlistanju.

Na IPO se misli, avax10!

No respect


Jel itko probao upisat T-HT ili tht ili THT u Google i vidjet prvi rezultat?

ja sam probao[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


avax10: ” Ajde da se malo zabavimo procjenama: koliki će po vama biti raspon cijene? Ja očekujem 180-230 kn ” Ti se zezaš? Ispod 250 čisto sumnjam da bude išla donja granica.

220 – 290


budd: ” avax10: ” Ajde da se malo zabavimo procjenama: koliki će po vama biti raspon cijene? Ja očekujem 180-230 kn ” Ti se zezaš? Ispod 250 čisto sumnjam da bude išla donja granica. ” Možda misli po izlistanju. Na IPO se misli, avax10!
beholder, 13.09.2007. u 09:53

huh, spaja ih na ovu stranicu? dobar marketinški potez…ajmo ekipo držite nivo, cijela nacija nas sada čita…

PS taktika od sada na dalje…THT je pušiona, nemojte ljudi ulaziti ako vam je to prva dionica…zli brokeri i drivo će vam sve to pokrasti, a kada jurčić dođe za premjera još će vam sve to i oporezovati…odnjet ćete gaće na štapu….RIP
[smiley2]

Ako netko nabavi prospekt u pdf.u, najljepše molim da ga se posta.
Hvala[smiley11]

La vita e bella!

Treba jasno reći da će ovo biti teška pušiona. Treba samo slušati Galinca, od njega se štošta može naučiti

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close