HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 17:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

S obzirom da ja smatram svog psa ravnopravnim članom obitelji, kontam da pitam brokera da mi otvori rn. za njega. Ali znaju Sandi i Rumeni da pasi ne glasaju.


Mišljenja sam da je bolje da cijena bude nešto veća (cca 270 do 280) nego da nam režu pakete. ovdje je bitniji postotak rasta nego fundamenti kao i na dosta dionica u nas. realno gledajući mislim da bi na duže vrijeme HT mogao doći na razinu 450-550 kn.

Ja ne razumijem tvoju logiku. Zar nije normalno da je bolje za manje novaca kupiti isti broj dionica pa neka režu pakete i vrate ti ostatak.
[smiley4]


help me….
ja nemam blage veze o tim dionicam i o njihovom poslovanju..pa evo jedno laičko pitanje…..ja bi došla u banku…tražila da se upišem za kupnju dionica ht-a …dal imi je dosta recimo 2000 kn li mora baš biti
38 000 kako vele da je max iznos. meni bi bilo dosta recimo 3 dionice,

možeš ti i 1 dionicu kupit , samo je gornja granica ograničena na 38000


help me…. ja nemam blage veze o tim dionicam i o njihovom poslovanju..pa evo jedno laičko pitanje…..ja bi došla u banku…tražila da se upišem za kupnju dionica ht-a …dal imi je dosta recimo 2000 kn li mora baš biti 38 000 kako vele da je max iznos. meni bi bilo dosta recimo 3 dionice,
beholder, 13.09.2007. u 08:57

možeš upisati koliko god novaca želiš (pa i 2000 kn), ali minimalno 1 dionicu što znaći cca. 310 kn…nema maksimuma, ali samo je do 38.000 kn povlašteno tj. kupuješ uz specijalne uvijete.

Imate danas u dnevnim novinama brošuru s nekim osnovnim stvarima oko kupnje HT-a, pa kome nisu neke stvari jasne, tamo je dosta toga pojašnjeno.

Ignore: KressoM, delux

SDA će već tijekom upisa dionica T-HT-a otvarati nove račune za investitore

Središnja depozitarna agencija (SDA) je uoči inicijalne javne ponude dionica T-HT-a promijenila model otvaranja računa kako bi svi građani koji će sudjelovati u javnoj ponudi na vrijeme dobili PIN-ove neophodne za prodaju dionica, piše Jutarnji list.

Vezane vijesti

Poučeni iskustvom u IPO-i Ine kada velik broj građana nije na vrijeme dobio svoje PIN-ove čime nisu mogli nekoliko dana prodavati svoje dionice, SDA će sada nove račune otvarati za vrijeme trajanja upisa. To znači da se u SDA neće, kao u slučaju Ine, čekati da se dovrši proces podnošenja ponuda, već će sa agentima dnevno razmjenjivati podatke o ponudama na temelju kojih će se otvarati računi u SDA.

Izvor: business.hr 12.9.2007.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ja sam malo izvan svega pa samo da pitam, pa da ne skitam kroz sve ove stranice.. kad ce se znati raspon cijene? sa prospektom ili kasnije? ak se dobro sjecam prospekt bi trebao sutra bit, ne?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

U koliko sati je danas sjednica Vlade tj. kad će se znati cjenovni raspon dionice, jel neko možda zna….!!????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Trebao je biti danas ali očito kasni kak i sve drugo. I rekli su da će u prospektu biti raspon a danas piše da će se danas tek odlučivati o rasponu.[smiley3]

Šanto , mislimo isto.
Ono na početku prve poruke (18) je bio citat u kojem Savage tvrdi da je bolja viša cijena , ako se ne režu paketi.
Kao i ti , mislim suprotno , pa sam to u slijedećoj poruci(19) i obrazložio.Jedino nisam na pravi način označio citat.
Ništa ne može tući nisku ulaznu cijenu !

U 13h je sjednica Vlade, pa će vjerojatno onda objavit, jer sutra Ivo ode za Dansku.

No respect

jel to znaci da vec ima prospekt.. ja malo iz neba pa u rebra, ali ako ima, jel moze link? hvala

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close