HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 11:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pozdrav ekipi, evo nek se zna moja malenkost danas povecala portfelj HT za par stotina dionica. … mislim da svi iole upućeniji kuže zašto, bumo vidili sutra. Bilo bi mi super interesantno ako neko ima uvid u dubinu trzista brutto prodaja/kupnja.
thX
good lucke


pozdrav ekipi, evo nek se zna moja malenkost danas povecala portfelj HT za par stotina dionica. … mislim da svi iole upućeniji kuže zašto, bumo vidili sutra. Bilo bi mi super interesantno ako neko ima uvid u dubinu trzista brutto prodaja/kupnja.
thX
good lucke

Viruješ ti Erste-u, nemaju oni pojma…Pad dobiti HT-a oboriće dionicu, a dobit je neće podići jer se to očekuje, mislim sitna dobit u usporedbi s 2008…

kompa moj pogledaj si malo koliko je zaradio telekom austije a kolika mu je cijena danas


kompa moj pogledaj si malo koliko je zaradio telekom austije a kolika mu je cijena danas

Zaintrigiralo me ovo što si napisao pa sam malo pogledao:

http://www.telekomaustria.com/ir/dividend.php
http://www.telekomaustria.com/ir/key-figures-en.php

halfte trinken, halfte Šarcu geben

gle ja osobno rintan svaki dan puno "gluplje" i manje plaćene poslove no trgovanje dionicama. ponekad iman neku procjenu i uglavnom zaradujem, recimo s HT prvi put/odmah proda, /s radnickin dionicama HT/ odmah proda… u meduvremenu s JPY, USD, trenutno AUD. nisan neki mozak i znan i fulat jerbo neman magic ball. osobno očekujem sutra lijepi skok cijene HTa a sve ćemo znati sutra jesan li fula s danasnjim ulaskom na 205. ako nista drugo bar reknem sto san ucinija … ujedno moze se pogledati moj profil i history postova od prošle godine pa eto nije da se hvalim ali za sada ide sve ko podmazano.
sutra cemo svi bit puno pametniji
pozdrav

pa po dividend yieldu/cijeni ispada da je HT podcijenjen barem 30-50% , e sad znan da tu ima mashu drugih stvari,uvjeta cak i politike no po meni je ova dionica mukte trenutno… znan da ispada da drukan za , a i usa san u nju ali pred izbore ju vidin na 250+kn
zivi bili pa vidili


pa po dividend yieldu/cijeni ispada da je HT podcijenjen barem 30-50% , e sad znan da tu ima mashu drugih stvari,uvjeta cak i politike no po meni je ova dionica mukte trenutno… znan da ispada da drukan za , a i usa san u nju ali pred izbore ju vidin na 250+kn
zivi bili pa vidili

Preoptimistik….Osobne emocije …..

tI si danas pRodao 1500 kOm pa si lišeN istIh. JA ti vjerujem.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

amo sutra bar 3% up-to bi bilo realno,i skromno…

Stgli rezultati za 1Q [thumbsup]


Stgli rezultati za 1Q [thumbsup]

prema ocekivanjima [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

PRVI KVARTAL
T-HT: Neto dobit porasla 6,4 posto
(2)
Autor/izvor: SEEBiz
ZAGREB – Solidni rezultati u kriznoj 2009., usprkos razdoblju gospodarske neizvjesnosti: prihodi su se povećali za 1,7%, EBITDA se povećala za 2,5%, neto dobit povećala se za 6,4%, pripćeno je iz Hrvatskog telekoma.
"Iako je T-Hrvatski Telekom postigao solidne rezultate u prva tri mjeseca 2009., ostajemo oprezni u pogledu preostalog dijela godine i shodno tomu upravljamo poslovanjem. Hrvatska narodna banka je nedavno predvidjela pad gospodarske aktivnosti od 4% ove godine, što je učvrstilo naše stajalište da će vjerojatno doći do pada prihoda T-HT-a u 2009. godini.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/t-ht-neto-dobit-porasla-6%2c4-posto-(1),44057.html

New Report

Close