HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 13:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Dajte se malo uozbiljite,
ja sam ovdje spokojan,uzeo dividendu i mirno spavam do nove dividende iako sam pun HT kao šipak…
no ipak me mući jedan problem,naime,28.04 ističe lock-up period za radnike bivše i sadašnje i od utorka mogu prodavati slobodno na ZSE,
očekujete li udar i HT ispod 200 ili..,
nije druk samo pokušavam malo predvidjeti utorak i srijedu jer je ovo perjanica cjelokupne zse pa je ovo poprilično važno svima a nekako prolazi nezapaženo,
pozdrav

Nevjerujem da će "radničke" dionice srušiti HT ispod 200 kn. One su kap u moru ovih 10% trezorskih, koje se nisu još ni aktivirale (nije još trezor počeo kupovati)
A kada smo kod datuma tu je i 30.4 (FI za 1.Q)……..i ono najslađe…..izbori…..e prije njih će trezor sigurno kupovati. Možeš biti spokojan, nema HT-a ispod 200 kn.
[/quote]

Evo naše rasprave početkom prošlog tjedna, bogami ipak ja bio u pravu i tu smo blizu 200..ipak nije za zanemariti radničke dionice i istek lock-up perioda jer je praksa pokazala da uvijek radnici krenu sa iskrcavanjem čim prije…bumo pratili pozorno!
[/quote]
Naravno da bumo pratili, ali i dalje tvrdim da nema ht-a ispod 200. Namučiće se na 203…..za početak……a ima još municije [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Što je cijena HT- a manja nama dugoročnim igračima su puniji đepovi šuškavih novčanica.
Manje će novca potrošiti za otkup 10% dionica. Više će ostati za dividendu a i na kraju će i dividenda biti veća za 10%.
PADAJ SILO I NEPRAVDO!


radnici se iskrcavaju?
hahaha

stos godine.
kakvi radinici?
pa ti "radnici" nemaju niti racun kod brokera otvoren…
[lol]

Kolega Tigre, pa nemojte potcjenjivati djelatnike HT jer ondje se baš i ne može svatko zaposliti i biti djelatnik,i budite sigurni da znaju što je dionica i SDA i da znaju prodati,oni ili djeca,stoga..
anyway, ovo je vrhunska prilika da se čapi na 200 ili tu negdje a par kuna i onako nije važno.. ovdje je problem što dolazi da stagnacije ZSE i mrcvarenaj sve do kolovoza…no ovdje je gotovo sigurno ali ne i apsolutno, dok u ostalim likvidnim dionicama baš i nebih želio dočekati 1H na ljeto jer bi mogao biti tobogan ali strmi [thumbsup]

Kasnim danas. Profulao sam ono na 203 pa sam dokupio tek na 204 (hvala nepoznatom dobročinitelju). Mišljenja sam da ćemo se do kraja trgovanja popesti bar na nulu ako već nećemo u blagi plus.
Paničari su se u jutro malo ispucali a sad razum kupuje. [thumbsup]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Ekstreman pritisak na kupovnu stranu u zadnja 2 sata.



radnici se iskrcavaju?
hahaha

stos godine.
kakvi radinici?
pa ti "radnici" nemaju niti racun kod brokera otvoren…
[lol]

Kolega Tigre, pa nemojte potcjenjivati djelatnike HT jer ondje se baš i ne može svatko zaposliti i biti djelatnik,i budite sigurni da znaju što je dionica i SDA i da znaju prodati,oni ili djeca,stoga..
anyway, ovo je vrhunska prilika da se čapi na 200 ili tu negdje a par kuna i onako nije važno.. ovdje je problem što dolazi da stagnacije ZSE i mrcvarenaj sve do kolovoza…no ovdje je gotovo sigurno ali ne i apsolutno, dok u ostalim likvidnim dionicama baš i nebih želio dočekati 1H na ljeto jer bi mogao biti tobogan ali strmi [thumbsup]
[/quote]
Ajme, ističe mi danas, sutra ću svojig 1500 kom. staviti na ask [pray]

da i braniteljski fond je propao, mislim tako se kalkuliralo ili nam je barem bio prezentiran razlog za dole…
danas je FI za 1Q

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

bit će prometa ako ništa drugo, za cijenu ne pitaj

Dionice HT-a (ZSE:HT-R-A) jučer su zaključile na 204,5 kuna, najnižoj cijeni u mjesec dana. Za sutra je najavljena objava poslovnih rezultata za prvo tromjesečje pa se očekuje da će ove dionice biti u fokusu investitora.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/skdd-istekao-lock-up-period%2c-na-trziste-stize-jos-dionica-ht-a,43945.html


Ekstreman pritisak na kupovnu stranu u zadnja 2 sata.


brine i mene ako dode svinjska gripa ljudi ce manje telefonirat , surfat jer imaju gripu…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


da i braniteljski fond je propao, mislim tako se kalkuliralo ili nam je barem bio prezentiran razlog za dole…
danas je FI za 1Q

Danas? Jesi siguran? Nije sutra?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



da i braniteljski fond je propao, mislim tako se kalkuliralo ili nam je barem bio prezentiran razlog za dole…
danas je FI za 1Q

Danas? Jesi siguran? Nije sutra?
[/quote]
u pravu ste sutra ali ocekuje se 5% povecanje prihoda uz 110 milja manje u sijecnju naplaceno zbog promjene naplate mjesecne naknade hallo usluga…
dakle danas jak promet samo punice kupuju…
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/erste-dobit-ht-a-u-prvom-kvartalu-raste-5%25%2c-ciljana-cijena-dionica-330-kuna,43631.html
samo ako nam ne ova svinjska ne pomete pretplatnike kad se punice natovare mogli bi i gore.
inace da smo u americi HT nebi vredio ni 100, siguran sam $

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Što je cijena HT- a manja nama dugoročnim igračima su puniji đepovi šuškavih novčanica.
Manje će novca potrošiti za otkup 10% dionica. Više će ostati za dividendu a i na kraju će i dividenda biti veća za 10%.
PADAJ SILO I NEPRAVDO!

apsolutno se slazem ali propustili ste zakljuciti tko ce prodat 10% na ovoj mizeriji?
a sve je moguce, mozda lukovic da se nakrca OPTE?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close