HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.





S obzirom na nove informacije to bi bilo za očekivati,a ako se to ostvari HT je dugoročno dobra dionica za portfelj.

pa kolega. ona je izvrsna defenzivna dionica i bez tih akvizicija…pa ona ima netto dobit kao svi građevinci zajedno..jednostavno samo se parkirati i ubirati dividendu i dobar si cca 25% godišnje…meni u ova šugava vremena i više nego li dobro..a siguran sam da će doći do eksplozije cijeme kako se bude 16.04.približavao..,nije ne moguće niti da ga dignu zadnji sat trgovanja 16.04 u neočekivane visine…a sad ako netko želi utrčati u napuhane( i to od grupe pojedinaca-forumasa) građevinare-sretno mu bilo ali ovdje je sreća zagarantirana,bez stresova i panike [thumbsup]
[/quote]
Mislim da se varate, nikakav zadnji sat nece biti dizanja. Uvijek velike pompe a na kraju nista. Po meni dividenda je upravo uracunata na ovim razinama od 225-230kn.
Ajde cujemo se 16.04 u 16.01, pa cemo vidjeti. Nadam se da grijesim…
Imam HT-e.
Stoji da je odlicna defanzivna dionica, kao i ADRS po meni…
[/quote]

Da čujemo se upravo u to vrijeme…stoji da je tako bilo do sada, ali uvijek nas iznenade tako da bi lako moglo da čekaju do tada ,da nas uhvati bezvoljnost i apatija, a tada naglo dizanje na 250,
ovo za adris stoji kao i za INA, i u ovom trilingu nema promasaja niti spaktakularnih zarada, s tim da je novčana snaga HT apsolutna nemjerljiva za ostale,anyway čujemo se 16.04…ako ne prije [thumbsup]
[/quote]
To je bilo 06.04.09.
Onda!? Ipak sam pogrijesio a?, malo sam fulao, ne previse…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

A moze se uzeti stambeni kredit pa potrosit na pivo npr.ja bi jedan takav po 6.5 ako moze



pa da nije bilo prekrcaja na brodare,cijena bi bila cca 228-230..ali to ne mijenja bit svega,idući tjedan vidim ht na 215 kuna..meni je 50% atpl a 50% ht i takav portfelj mi se definitivno jako sviđa,i neću ga mijenjati neko vrijeme….sreća što sam se ukrcao na brod prije 10-ak dana…

dobro si diversificirao, ziheraški. no, imaj na umu da je ht dionica niske bete/amplitude. atlantska dionica je hebačka bonvivanska dionica na kojoj se može dobro zaraditi, ali iziskuje napora.
pobjegao si iz luke ploče?

[/quote]
pobjegao davnih dana-izašao na 1300,00,ne sjećam se kad je to bilo…i na atpl mislim izaći na istoj cijeni,ove godine-naravno….onda malo u igh-i to je to-zasada…

dali mogu danas prodat ht da imam pravo na dividendu.
Trebam 100% odgovor…hvala

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


dali mogu danas prodat ht da imam pravo na dividendu.
Trebam 100% odgovor…hvala

Možeš. T+3. Tek će te 22. 4. brisati iz SDA, a skupština je 21.4. Dividendu češ dobiti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.






S obzirom na nove informacije to bi bilo za očekivati,a ako se to ostvari HT je dugoročno dobra dionica za portfelj.

pa kolega. ona je izvrsna defenzivna dionica i bez tih akvizicija…pa ona ima netto dobit kao svi građevinci zajedno..jednostavno samo se parkirati i ubirati dividendu i dobar si cca 25% godišnje…meni u ova šugava vremena i više nego li dobro..a siguran sam da će doći do eksplozije cijeme kako se bude 16.04.približavao..,nije ne moguće niti da ga dignu zadnji sat trgovanja 16.04 u neočekivane visine…a sad ako netko želi utrčati u napuhane( i to od grupe pojedinaca-forumasa) građevinare-sretno mu bilo ali ovdje je sreća zagarantirana,bez stresova i panike [thumbsup]
[/quote]
Mislim da se varate, nikakav zadnji sat nece biti dizanja. Uvijek velike pompe a na kraju nista. Po meni dividenda je upravo uracunata na ovim razinama od 225-230kn.
Ajde cujemo se 16.04 u 16.01, pa cemo vidjeti. Nadam se da grijesim…
Imam HT-e.
Stoji da je odlicna defanzivna dionica, kao i ADRS po meni…
[/quote]

Da čujemo se upravo u to vrijeme…stoji da je tako bilo do sada, ali uvijek nas iznenade tako da bi lako moglo da čekaju do tada ,da nas uhvati bezvoljnost i apatija, a tada naglo dizanje na 250,
ovo za adris stoji kao i za INA, i u ovom trilingu nema promasaja niti spaktakularnih zarada, s tim da je novčana snaga HT apsolutna nemjerljiva za ostale,anyway čujemo se 16.04…ako ne prije [thumbsup]
[/quote]
To je bilo 06.04.09.
Onda!? Ipak sam pogrijesio a?, malo sam fulao, ne previse…
[/quote]

Čestitke kolega,oćiti ste trezveniji i realniji nego li ja,
pun sam ko sipak HT ali mi je sreca da sam ulazio sa prosječnom cijenom 208,73 pa sam spokojan,
danas sljedi panika na početku a poslje stabilizacija i vec krajem sljedečeg tjedna vračanje na približne cijena sadašnjim-220kn,
pozdrav

danas budete vidjeli kak je HT hebačka dijonica

Promet 20 miliona? Moglo bi….mozda malo pretjerujem,ali…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Promet 20 miliona? Moglo bi….mozda malo pretjerujem,ali…

pa 10-ak sigurno. ali kupnja je dobra i ipak će to biti za koji dan sve dobro jer kupnje ne nedostaje iako su postavili strašila neko uredno skuplja na 205-206 i zna sto radi..pa dajte mi recite koja je dionica veći ziher od ht do 210,ne postoji i amen

Treći praščići osigurani (ostatak treće pošiljke stiže za mjesec dana). Mujo je zadovoljan s cijenom svinjetine nakon trećeg prašćenja. Ništa ne dira (po savjetima sa Zemlje, samo hrani svinje). Porast cijene svinjetine praktično neminovan. Veliki kupac na vidiku. Teška artiljerija spremna, a vjerojatno neće niti morati pucati. Dovoljna će biti demonstracija sile.

pun sam ht-a ko brod–tj. ko kruzer…ht na 206,00 koja opetovana poslastica….


Treći praščići osigurani (ostatak treće pošiljke stiže za mjesec dana). Mujo je zadovoljan s cijenom svinjetine nakon trećeg prašćenja. Ništa ne dira (po savjetima sa Zemlje, samo hrani svinje). Porast cijene svinjetine praktično neminovan. Veliki kupac na vidiku. Teška artiljerija spremna, a vjerojatno neće niti morati pucati. Dovoljna će biti demonstracija sile.

Ma jeli taj kupac koji vreba slučajno Mudrinić i trezor ili…veliki povratak mirovinaca…anyway čestitke prodavateljima jutros na cca 204 [lol]

New Report

Close