HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nekako nevjerujem u bolje sutra pa sam se danas istovario s 500 kom izmedu 224 i 224.31. Nije lose jer vec sad bih mogao drmnuti 2 kn po dionici 🙂

kupijo sam danas po 218.66, dali sutra mogu prodati ,a da imam pravo na dividendu ili mogu prodati tek u ponedjeljak.

Hvala

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Korkyra

Je, danas je zadnji dan.


Oko 16 sati bumo pametniji !!!
Mene sada u principu interesira kolika bu sutra ili za tjedan dana.
I na kojoj se cijeni bude uključio trezor.
Kako će se uključivanje trezora odraziti na buduću dividendu (za 2009)?
Ako se trezor uključi nisko možda se i ja uključim.

poslije 16:00 bi mogla blok transakcija uslijediti, tako da teško da se može nešto prije znati.
današnje rušenje cijene do neslućenih razmjera, strmohatenuće sutra u 10 i skorašnji ršum – napucavanje cijene.
trezor se neće uključivati. trezor brani dd a ne špekulante. ht ne treba (još) braniti.
živi bili…


kupijo sam danas po 218.66, dali sutra mogu prodati ,a da imam pravo na dividendu ili mogu prodati tek u ponedjeljak.

Hvala


sutra ako prodaš, kao da si u ponedjeljak prodao – nema dividende. dobra ti je cijena, nemoj prodavat prije ponedjeljka.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d4d5c1a1-4559-45eb-9aa3-58751d012894

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d4d5c1a1-4559-45eb-9aa3-58751d012894



kupijo sam danas po 218.66, dali sutra mogu prodati ,a da imam pravo na dividendu ili mogu prodati tek u ponedjeljak.

Hvala


sutra ako prodaš, kao da si u ponedjeljak prodao – nema dividende. dobra ti je cijena, nemoj prodavat prije ponedjeljka.
[/quote]
ups, skliznula mi tastatura.
dakle, sutra ako prodaš, kao da si u ponedjeljak prodao – ima dividende.

I ja sam jutros uzeo 300 kom po 221 …

K/P ukupna provizija mi je cca 4,5kn … znači 225,5 kn …

225,5 – 17 = 208,5 kn … po toliko bih trebao prodati sutra samo da budem na svom … i još čekam dividendu …

Kako sam kupio čisto špekulativno – mislio sam da ide bar na 230 kn … da zaradim bar za
geox cipele al izgleda ništa od toga ….pušiona stroga ….da danas izađem s nulom trebao bih prodat za 225,5 ….

Ima li tko kakvu ideju kako izać s plusom ….
Hvala

smanjuje se minus.......




kupijo sam danas po 218.66, dali sutra mogu prodati ,a da imam pravo na dividendu ili mogu prodati tek u ponedjeljak.

Hvala


sutra ako prodaš, kao da si u ponedjeljak prodao – nema dividende. dobra ti je cijena, nemoj prodavat prije ponedjeljka.
[/quote]
ups, skliznula mi tastatura.
dakle, sutra ako prodaš, kao da si u ponedjeljak prodao – ima dividende.
[/quote]
dogovori se sa mozgom,pa mi lijepo odgovori.
Neznam kako mozes da das obastrani odgovor,pa covjece ovdje se radi o NOVCU…nije zajebancija..pozz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


I ja sam jutros uzeo 300 kom po 221 …

K/P ukupna provizija mi je cca 4,5kn … znači 225,5 kn …

225,5 – 17 = 208,5 kn … po toliko bih trebao prodati sutra samo da budem na svom … i još čekam dividendu …

Kako sam kupio čisto špekulativno – mislio sam da ide bar na 230 kn … da zaradim bar za
geox cipele al izgleda ništa od toga ….pušiona stroga ….da danas izađem s nulom trebao bih prodat za 225,5 ….

Ima li tko kakvu ideju kako izać s plusom ….
Hvala


kolega sacekaj 10-ak dana ,pa ces imati i za cipele i patike [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


I ja sam jutros uzeo 300 kom po 221 …

K/P ukupna provizija mi je cca 4,5kn … znači 225,5 kn …

225,5 – 17 = 208,5 kn … po toliko bih trebao prodati sutra samo da budem na svom … i još čekam dividendu …

Kako sam kupio čisto špekulativno – mislio sam da ide bar na 230 kn … da zaradim bar za
geox cipele al izgleda ništa od toga ….pušiona stroga ….da danas izađem s nulom trebao bih prodat za 225,5 ….

Ima li tko kakvu ideju kako izać s plusom ….
Hvala

bez brige..čak i ako sutra padne na 200, brzo će se vratiti na današnje razine..pod pretpostavkom da se nastavi zeleni trend u tuzemstvo i inozemstvu

New Report

Close