HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 18:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,08
13.714
456
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Trezor nemože kupovati prije skupštine. To je nekoliko dana pada nakon d-dana.

tjesi sam sebe???

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Bome ovo ide i bolje od najboljeg…..mislio sam prije 3 dana kada su bile borbe na 207 fa ide to na cca 230 ali evo nas već danas tu…do 16.04 mogli bi izgleda dosegnuti i IPO pa plus divid., e to bi bio posao a lako ostvariv.. pa nadam se u ime svih napačenih i osakačenih forumaša i inih ulagača, da će i biti tako.
[thumbsup]

neka objektivna cijena bi trebala biti:u ovim uvjetima

30 kuna dividenda X multiplikator ( fer ) 12 = 360 kunića!!!!

Dao bog,ali mislim da su to ipak samo puke želje.jedino trezor može odigrati prevagu na vagi. S obzirom na prolazak krize u svijetu možda i kod nas prevlada pozitivno raspoloženje na burzi,pošto mislim da gore niije moglo biti,tko je htjeo prodati je prodao ili povukao novac iz fondova tako da ne vidim više nekih negativnih solucija,a kako bude bolje u svijetu htjeli ne htjeli bit će bolje i kod nas , ako ne zbog naših vrlih političara nego zbog podcijenjenih dionica koje će strani fondovi čim se malo oporave naravno puno prije naših doći i po drugi put sve pokupovati za siću i pitanje da li će se ovakva kriza u sljedećih desetak godina ponoviti pa neće biti prodavanja bud zašto nego će se izvlačiti profit iz firmi koje još nisu u stranom vlasništvu. U ovoj cijeloj priči HT već ima stranog vlasnika ali i to je dobro makar će uvijek biti velika dividenda.

Jel se vama cini da je 228.9 neki otpor ?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Ovim tempom bi do 16. mogli dostići cijenu od IPO-a, no nekako mi se čini da je to prije moj wishful thinking 😀

Slučajno naletih na ovo, čini mi se kao novi trošak za HT i slične:
Vaš link

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

SPOR
Udruženje malih dioničara tužit će Skupštinu HT-a Mostar jer je T-HT-u dala pravo prvokupa

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/udruzenje-malih-dionicara-tuzit-ce-skupstinu-ht-a-mostar-jer-je-t-ht-u-dala-pravo-prvokupa,41854.html


neka objektivna cijena bi trebala biti:u ovim uvjetima

30 kuna dividenda X multiplikator ( fer ) 12 = 360 kunića!!!!

ja mislim da je prije

30 kuna dividenda X multiplikator ( fer ) 10 = 300 kunića

Evo još malo iz medija:
Vaš link

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


neka objektivna cijena bi trebala biti:u ovim uvjetima

30 kuna dividenda X multiplikator ( fer ) 12 = 360 kunića!!!!

objektivnija cijena – 205 (prije navale) + 17 (dividenda)=222 kn.
živi bili.



neka objektivna cijena bi trebala biti:u ovim uvjetima

30 kuna dividenda X multiplikator ( fer ) 12 = 360 kunića!!!!

to bi značilo da svjetska zbivanja, a i domaća, uopće ne tangiraju HT, da je po tvojem 205 granica bogom valjda dana. stari drukeru sad si stvarno pretjerao s ovakvim elementarnim nepoznavanjem TK

objektivnija cijena – 205 (prije navale) + 17 (dividenda)=222 kn.
živi bili.
[/quote]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close