HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

MV,

Kako god se kretala cijena biti ce dobro jer nisi izgubio dok nisi prodao. Ja svojih 800 kom. nemam namjeru prodavati do daljenjega makar na 100 kn doslo.

Krivo. Izgubio si vrijeme a to je novac i us put si mogao imati npr.900 kom. pa onda jednom kad poskupi… Moraš se prilagoditi situaciji jer se ona ne će prilagođavati tebi ili se pomiri sa gubitkom.

who dares, wins



ende, ja se mislim postavit na između 140 i 150 , što misliš o tome ?

Ja mislimda si u velikim gubitcima, pa plasis ljude. Ti cekaj tko ti brani, mozes i na 50kn cekati…pohlepa je vrazja stvar.
Imam samo 50ak komada…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.




ende, ja se mislim postavit na između 140 i 150 , što misliš o tome ?

Ja mislimda si u velikim gubitcima, pa plasis ljude. Ti cekaj tko ti brani, mozes i na 50kn cekati…pohlepa je vrazja stvar.
Imam samo 50ak komada…
[/quote]
Kolege , hvala Vam na komenatima …., vidim da se nitko ne slaže sa mnom . To mi je pomoglo , znači da sam u pravu . Vidjet ćemo , al osobno još ove godine očekujem razine između 140 do 150





ende, ja se mislim postavit na između 140 i 150 , što misliš o tome ?

Ja mislimda si u velikim gubitcima, pa plasis ljude. Ti cekaj tko ti brani, mozes i na 50kn cekati…pohlepa je vrazja stvar.
Imam samo 50ak komada…
[/quote]
Kolege , hvala Vam na komenatima …., vidim da se nitko ne slaže sa mnom . To mi je pomoglo , znači da sam u pravu . Vidjet ćemo , al osobno još ove godine očekujem razine između 140 do 150
[/quote]
prijatelju,odakle crpiš takvu inspiraciju?iz horor filmova,ili pušiš lošu travu?






ende, ja se mislim postavit na između 140 i 150 , što misliš o tome ?

Ja mislimda si u velikim gubitcima, pa plasis ljude. Ti cekaj tko ti brani, mozes i na 50kn cekati…pohlepa je vrazja stvar.
Imam samo 50ak komada…
[/quote]
Kolege , hvala Vam na komenatima …., vidim da se nitko ne slaže sa mnom . To mi je pomoglo , znači da sam u pravu . Vidjet ćemo , al osobno još ove godine očekujem razine između 140 do 150
[/quote]
prijatelju,odakle crpiš takvu inspiraciju?iz horor filmova,ili pušiš lošu travu?
[/quote]

dal je loša trava bila i kad sam prije 2 mjeseca rekao da LKPC ide na 600 do 800 , heheheh.
Pa prijatelju , tako si me ti učio …..

pa dobro,ja sam prodao lkpc po 1400,00,i otad nisam ulazio u nju,onda krenuh na atpl,i tu skoro polomijeh zube,sad sam u ht-u,jer sigurnost je najveća kamata..ne možeš očekivati ht na tim razinama,dok je hdz na vlasti,a i ima jaku podršku institucionalnih ulagača…lkpc je pogodila kriza dobrano,ali ht nije…doduše,kad se budu oporavljali lkpc će ići duplo brže od ht-a..ali…uvijek postoji to ali…bit će bolje prijatelju,jer ne može gore…


pa dobro,ja sam prodao lkpc po 1400,00,i otad nisam ulazio u nju,onda krenuh na atpl,i tu skoro polomijeh zube,sad sam u ht-u,jer sigurnost je najveća kamata..ne možeš očekivati ht na tim razinama,dok je hdz na vlasti,a i ima jaku podršku institucionalnih ulagača…lkpc je pogodila kriza dobrano,ali ht nije…doduše,kad se budu oporavljali lkpc će ići duplo brže od ht-a..ali…uvijek postoji to ali…bit će bolje prijatelju,jer ne može gore…

srecom sta si ti jedini kupac na 150, ne neotkupljuje trezor do 10% ti ce ih pretec za kunu s boljom ponudom
bas ste se napusili lose trave

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Šta je nastala stanka na forumu HT,nema više inspiracije vezane za ovu dionicu ili je sve već predviđeno i rečeno.Izgleda da su svi u iščekivanju dana D.


Šta je nastala stanka na forumu HT,nema više inspiracije vezane za ovu dionicu ili je sve već predviđeno i rečeno.Izgleda da su svi u iščekivanju dana D.

ja sam rekao–onaj dan kada svi izađu iz ht-a,ja ulazim..a oni,ako im ne poraste u 10-ak dana,odmah bježe,a da krene rasti,sigurno bi opet ulazili..trebamo promijeniti mentalitet,zato nam je burza ovako nisko..čak ću pokušat da ne gledam burzu neko vrijeme,samo što će to biti problem,jer je burza ovisnost..


Šta je nastala stanka na forumu HT,nema više inspiracije vezane za ovu dionicu ili je sve već predviđeno i rečeno.Izgleda da su svi u iščekivanju dana D.

ili su svi otišli u podcijenjenije dionice… što će nekome dionica 2 puta jeftinija nego "realno vrijedi" kada na ZSE ima onih koje su 5 puta jeftinije od svoje "intrinzične vrijednosti" 🙂



Šta je nastala stanka na forumu HT,nema više inspiracije vezane za ovu dionicu ili je sve već predviđeno i rečeno.Izgleda da su svi u iščekivanju dana D.

ili su svi otišli u podcijenjenije dionice… što će nekome dionica 2 puta jeftinija nego "realno vrijedi" kada na ZSE ima onih koje su 5 puta jeftinije od svoje "intrinzične vrijednosti" 🙂
[/quote]
ne brini lynx,brzo će se svi oni vratiti u ht..neki sa zaradom,neki bez zarade,a neki sa gubitkom..pa eto,odatle i zaključak zašto se uprava odlučila za otkup 10% dionica–ako tržište i dalje bude padalo-ht neće,a ako tržište bude raslo pa krene stampedo izlazaka iz defenzive,onda opet neće padati..sa tom lovom koju imaju,mogu dignuti cijenu dionice na 300,00 bez problema,ali naravno da neće-pa je moja procjena da neće dopustiti pad ispod 200 kuna..ali ni rast preko 280….

HT izgleda nije zanimljiv fondovovima pa i forumasi apstiniraju.
nema se tu sta puno reci, kupuje se po privatnim racunima a ne znam tko ce onda prodat 9 milja djonica i po kojim cjenama???

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close