HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Alt ovaj puta mudro zboriš!

I will ask you one question "Do you feel lucky?"

Ali mislim da se malo preoptimističan glede kurbina pira.Ne mogu to racionalmo objasniti, ali "hanč" mi tako govori.

I will ask you one question "Do you feel lucky?"


Pozivajući cijenu HT-a na 220 kn i više ja smatram čistim neobjektiv. iliti drukom, molim vas radi drugih na forumu..Nakon FI za prvi kvartal 2009 možda dođete sebi….

Da FI će bit jako loš, nitko više ne telefonira i ne surfa, evo ljudi stoje u redu pred šalterima i otkazuju pretplate
[lol]

Alt, pa mi upravo i pričamo o HT-u i na temi smo "HT- hrvatske telekomunikacije d.d.". A što se tiče zaštite – bolje bi bilo da smo zaštićeni k’o barba Luka nego k’o medvjed u Lici, jer u Lici se može dogoditi svašta ali barbi se ne može ništa! [lol]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!


Alt, pa mi upravo i pričamo o HT-u i na temi smo "HT- hrvatske telekomunikacije d.d.". A što se tiče zaštite – bolje bi bilo da smo zaštićeni k’o barba Luka nego k’o medvjed u Lici, jer u Lici se može dogoditi svašta ali barbi se ne može ništa! [lol]

pa da,čak ga ni bog neće–ha,ha-….


Nije stvar u politici nego u dobroj dionici,sada samo svi pričaju o lošim vijestima a predvidite kako će se dionica ht-a koja je dosta sigurna dionica što se tiče likvidnosti ponašati kad počne oporavak u cijelom svijetu onda će biti kasno za kupovinu iste.

HT je defanzivna dionica. Nema šanse da naraste preko 400kn u skorije vrijeme. Nije toliko bila ni kad je Crobex bio 5.000. A za neke druge dionice ipak realnije očekivati da će udvostručiti vrijednost kad kriza prođe.

Da ali nije toliko ni pala koliko ostale dionice, niti jedna dionica nije dala takvu dividendu s obzirom na cijenu, s tim da ljudi i dalje telefoniraju i surfaju i koriste MAX-TV, pa ne vidim zašto bi u budućnosti bila upitna ciena ove dionice . Drugo je DT u Njemačkoj gdje je puno više razvijenija privatna telefonija kojoj će kod nas trebati još desetak godina s tim da i HT neće stajati skrštenih ruku čekajući da se drugi šire i oduzimaju im poslove. Što se tiče rasta drugih dionica nema šanse za rast dok se cijelo gospodarstvo ne oporavi što naravno nema veze s trošenjem telefonskih impulsa u Hrvatskoj kod kojeg nema veze da li cijena čelika raste ili pada ili prijevoz robe čeka na dokovima itd.

bitna je struktura ulagača i okolnosti za cijenu dionice,sa ovom odlukom uprave,smanjit će se free float,čvrsti će svakim danom imati sve više udjela u dionici,a kolebljivi će malo po malo nestajati..u svakom slučaju,ne može se od ove dionice očekivati neki exstra rast,ali sam već prije rekao,da je sigurnost najveća kamata..aproksimativno-za godinu dana je vidim na cca 300,00 kn..tko je kupi po 200,00 imat će 50%,koja banka će vam dati takve kamate?ht je nešto između obveznice i agresivne dionice,ali je bliže obveznici…nego dionici..neka bude i 240,00 kn..to je za godinu dana 20%…sasvim solidno,nakon teških gubitaka…


je li u javnost pustena informacija kad trezor pocinje s kupnjom?

trezor može početi kupovati tek nakon odluke skupštine


bitna je struktura ulagača i okolnosti za cijenu dionice,sa ovom odlukom uprave,smanjit će se free float,čvrsti će svakim danom imati sve više udjela u dionici,a kolebljivi će malo po malo nestajati

Tek će vidjeti što se želi napraviti kupovinom vlastitih dionica. Po meni postoje dvije opcije (prva je izglednija):

1. Trezor će otkupiti dionice od Vlade RH te eventualno od braniteljskog fonda. S obzirom da ni jedni ni drugi ne upravljaju vlastitim novcem, očekujem izvanburzovne transakcije na cijeni ne bitno višoj od današnje. Nakon toga, trezor će gotovo sigurno poništiti te dionice jer ne vidim kupca za te dionice.
2. Trezor otkupljuje desetak tisuća dionica za bonuse managerima.

Što god napravili neće bitnije utjecati na cijenu dionice. U prvoj varijanti to će značiti manji pritisak na OMF-ove jedno kratko vrijeme vezano za kupovinu državnih obveznica.

Ponuda i potražnja HT-a na stranici
http://easyemoney.tk/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

London
THTC HT-HRVATSKEREGS USD 37.00 +0.50 +1.37

M[color=blue][/color]

New Report

Close