HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

HT ce poceti kupovati dionice za trezor….
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/352-09-HT_Poziv_GS.pdf




@Vinski

Isplata ide preko SDA.Meni sjelo na firmu, osobno nemam HT-R-A za isplatu prvog dijela.

I meni sijelo sada bi trebao ići pojačani dokup dionica Ht-a zbog drugog većeg dijela dividende.
[/quote]
ja sam to već odradio, sad samo čekam prvi dio da stavim tamo otkud sam uzeo za dokup.

sutra je novi dan.

evo upravo sjelo na RBA iako je u SDA rečeno da će ići na račun registracije a to je broker…
no ni ovako nije loše u ova tmurna vremena. [proud]

Nauči gubiti ili odustani!!!

Imam konkretno pitanje, ako mi netko može pomoći. Vidim da je prvi dio dividende počeo sjedati na račun, pa mi je tako legla lova za dionice koje su mi još pod moratorijem, no još nema novaca za dionice koje su mi na Investoru !? Dali će i ovo leći ili moram nešto napraviti??

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Tu svi samo komentiraju jel sjela lova, kao da je to bitno, kao da će tu lovu upucati na burzu.
Smješnih likova ima tu koliko ti srce želi.

Nego, može li kakvo mišljenje oko toga zašto je ht potonuo na 201 kunu, i to na dan kad je izašla vijest da će trezor kupovati?
Kaj ne bi trebalo biti obrnuto?
Ili opet neka teorija zavjera by fondovi ?
Ajmo genijalci nek se čuje vaš glas.

Zašzo bi trezor kupovao skuplje kad može jeftinije

ja mislim da danas prodaju oni koji su razocarani sto nece biti izvanredne dividende. vjerojatno su neki ulazili u HT s nadom da ce pored redovne biti i izvanredna pa su sad malo razocarani…iako otkup dionica nije nista losije rjesenje…dapace. smanjivat ce se broj izdanih dionica, sto povecava sanse da cemo i dalje imati dobru dividendu po dionici…cak i ako neto dobit bude padala…


Tu svi samo komentiraju jel sjela lova, kao da je to bitno, kao da će tu lovu upucati na burzu.
Smješnih likova ima tu koliko ti srce želi.

Nego, može li kakvo mišljenje oko toga zašto je ht potonuo na 201 kunu, i to na dan kad je izašla vijest da će trezor kupovati?
Kaj ne bi trebalo biti obrnuto?
Ili opet neka teorija zavjera by fondovi ?
Ajmo genijalci nek se čuje vaš glas.


Ovo je zadnja prilika da ga još malo srokaju jer to više neće moći tako jednostavno činiti pošto će biti donesena ta odluka. Najljepša odluka.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

dali se na novokupljene dionice do 21.04. isto isplaćuje 17 kuna ili samo na one na koje je isplaćen predujam dividende?

Kune nisu problem, kuna nema


HT ce poceti kupovati dionice za trezor….
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/352-09-HT_Poziv_GS.pdf

ovo jedino može spasiti ht!

Idemo ispod 200kn danas?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Kupnje:
Cijena Količina
200,00 227
198,16 100
198,15 325
198,11 1
196,62 3
195,01 132
195,00 250
193,47 24
193,00 43
190,52 65

who dares, wins

New Report

Close