HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 20:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Znači; Jetro, ti misliš da ostaje na nominali kao i prije devalvacije, ali ako je tako ZSE može stavit ključ u bravu odma’ drugi dan.

je, na žalost tako je. to je svojevrsni bad crobexa, belexa i bosanske burze. tu je crnogorska u plusu (službena valuta im je eur).
oko toga se sve i vrti… u doba ht ipo, eur je ispod 7,20 bio, nedavno je preskočio 7,50.
ali… u cijeloj priči je to još i namanji problem.
tek slijedi prava priča…
crobex će vrlo brzo ključ u bravu i poslovati dva dana tjedno.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



opet ja, bit ću malo dosadan. pošto smo dobili predujam od 50 kn i ako, naglasak na ako dobijemo još 100 kn, to bi značilo da bi dividenda mogla biti 150 kn.ako to usporedimo sa dividendom, ukupnom kod ht, koja iznosi oko 13% od vrijednosti dionice na dan isplate , da li to znači da di na dan isplate atlanske bila oko 1200 kn. ima li to kakvog smisla?

vidim da sam dobio jedinicu ali nisam dobio nikakav odgovor. da li to znaci da ima nesto u tome sto sam napisao

[/quote]

A šta ako Ht još zvizne pa mu ostatak dividende bude zapravo 10% vrijednosti dionice?

who dares, wins

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


A šta ako Ht još zvizne pa mu ostatak dividende bude zapravo 10% vrijednosti dionice?

🙂

join the club!
nije topic, al samo da velim: ht je odradio svoju dividendu skokom sa 190…
190+17=207. trenutna je cijena 205. ako odmah prodaš i izbjegneš nevolju zvana dividenda, nešto bi još mogao spasiti, jer će nakon dd ht krobeksnuti preko 17 kn.

Na računu je prvi dio dividende.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

nokla, u kojoj banci je to sjelo. Ja sam gledao na zagrebačkoj, još ništa.

sutra je novi dan.

Na PBZ sjelo…

@Vinski
ZABA

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



@Vinski

ZABA

onda je trebalo i meni, gledao prije minut na e-zabi, i ništa. nema veze, duže će trajati što kasnije dođe. [lol]

sutra je novi dan.

@Vinski
Isplata ide preko SDA.Meni sjelo na firmu, osobno nemam HT-R-A za isplatu prvog dijela.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Na PBZ investoru jos nije nista sjelo…

PBZ sjelo, INVESTOR nije

Ali biti će zanimljivo vidjeti koliko će se od idvidende vratiti na tržište!!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



@Vinski

Isplata ide preko SDA.Meni sjelo na firmu, osobno nemam HT-R-A za isplatu prvog dijela.

I meni sijelo sada bi trebao ići pojačani dokup dionica Ht-a zbog drugog većeg dijela dividende.

New Report

Close