HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.06.2024. u 06:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,23
62.616
2,071
29,80
30,50
0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

KUPNJA

Cijena Količina
221,80 37
221,77 17
221,71 1040
221,52 15
221,51 55

PRODAJA

Količina Cijena
135 222,00
204 223,00
63 223,02
21 223,60
69 223,79

neka bude barem za arhivu

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


kako danas jeli nije rok 5.3.2009 za prvi dio dividende,objasni molim te

t+3

Mean people suck and nice people swallow!


ocekivao sam da ce ht biti barem oko 230 kn, mozda cak u optimisticnom raspolozenju i koju kn vise… no 225kn (koliko se trzi dok ovo pisem) je ipak malo, a s druge strane kada pogledamo crvenilo na drugim dionicama jasno je da je ht na ovim razinama samo zbog dividende

nakon dividende (drugi dio, tamo sredinom travnja) kad to bude gotovo ht ce otici dole, bojim se jako dole…
moramo biti realisticni, i djelovati prema cinjenicnom stanjuS

da li ce nakon drugog djela dividende liznuti 200 i zaroniti ispod… pa…prema sentimentu trzista bojim se da hoce, no to se definitivno nece dogoditi prije 16 ili17. travnja, (kad li je vec zadnji dan za kupnju i ostvarenje dividende) kako neki ovdje prognoziraju na forumu…

i evo ga, upravo dok sam ovo pisao se dogodio brutalan pad… ht na 222-223… lose, jako lose…


Sutra 205 a nakon drugog dijela dividende 180kn

koliko vidim u Ht-u nije nitko ostao ,sad svi čekaju veliki pad .Fondovi iskoristili vašu bježaniju i nakupovali se do grla .

koji lom na kraju, dobro da nije otislo ispod 220 kn…

iskreno, bas me zanima sto ce biti sutra, ocito da je sve moguce…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Kolega golubv je moglo bi se reći pesimističan. [embarass] Ja sam mišljenja da nam je realno očekivati da ćemo zaključiti dan na oko 220.

skidam kapu…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Neće biti ništa spektakularno ,fondovi su postigli što su htjeli

neka neko objsni t plus3 za dividendu t-ht.tj.kako to da ako sutra prodam ht dobivam prvi dio dividende


neka neko objsni t plus3 za dividendu t-ht.tj.kako to da ako sutra prodam ht dobivam prvi dio dividende

Zato što ti se računaju tri radna dana za registraciju u Sda

Netko ljeći svoju frustraciju dijeleći jednice, kao da će to išta promjeniti… Za ovu situaciju danas su iskljucivo krivi veliki igraci, ako je netko pratio, non-stop danas su bila dva velika naloga, jedan na prodaji i jedan na kupnji, i oba negdje na sredini "dubine" trzista, i drzali su branu izmedu koje se cijeli dan trgovalo, osim pocetnih 10min kada je cak bilo i na 229kn..

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

fondovi ??? Nisam mišljenja da su fondovi odigrali ovdje krucijalnu ulogu – mogli su kupovati početkom godine na 200 malo prije toga i na 190 – zašto bi se sada trgali za kupiti na 220 ? Po mom mišljenju ne zbog toga što je dividenda jedno 7kn veća nego što smo je očekivali. Nadalje promet je prevelik 300k dionica u dva dana je otprilike 11% onoga što su skupili do sada – previše je to za 2 dana.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

da mali su ovdje odigrali krucijalnu ulogu ,kupivpi Ht po 225-230 da bi za drugi dan izgubili 20-30 kn po dionici.

New Report

Close