HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 30.09.2024. u 21:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
79.009
2,387
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

212

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kolega golubv je moglo bi se reći pesimističan. [embarass] Ja sam mišljenja da nam je realno očekivati da ćemo zaključiti dan na oko 220.

sutra je novi dan.



227,65

Optimistično. [smiley]
[/quote]

Ma da, ali računam na onih par zadnjih naloga kao i jučer. Zapravo bolje je pitanje po koliko će se sutra moći prodati, odnosno kakav će biti raspon cijena od 10 do 16h.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Uh, sutra najbolje i ne gledat [lol] , nego mislim danas je još uvijek interesantno za kupiti i ulovit dividendu. Ja sam u petak dokupio na 224, pa se pitam jesam li mogao danas, recimo u 15:55 proći bolje. [smiley]

sutra je novi dan.

my,

ne kužim ovo zamaranje "tko je kupovao, tko je prodavao".
Kupovali su i prodavali Gospodari novca kao i do sada, s jedne strane su oni koji mogu kupovati bez obzira na gubitke ( mirovinci) a prodaju oni koji moraju prodavati bez obzira na gubitke ( OMF I Braniteljski). Uz neke sićća privatne provizije, posao je lagan ko zavrnuta runda u provincijskoj birtiji.
Dakle u utorak bi HT morao pasti najmanje za 13 kuna, ako uzmemo da je neki prosjek petka a vjerojatno i pondjeljka 225 kuna, dolazimo do sumice od 212 kuna, zaokružimo zbog svjecke krize i Hrvatcke recesije na 210. Uostalom sjetire se "Pajde", i na koliko je on "branio" Inu.
Dakle raj za trejdere a donekle miran san za penziće, nadam se da će ovaj napaćen narod barem u ovoj dionici naći malo mira.

Ja sam svoje rekao u subotu, prije vikend opijanja, i za sada mi prognoza ide gotovo u lipu.

my,

my,

ne kužim ovo zamaranje "tko je kupovao, tko je prodavao".
Kupovali su i prodavali Gospodari novca kao i do sada, s jedne strane su oni koji mogu kupovati bez obzira na gubitke ( mirovinci) a prodaju oni koji moraju prodavati bez obzira na gubitke ( OMF I Braniteljski). Uz neke sićća privatne provizije, posao je lagan ko zavrnuta runda u provincijskoj birtiji.
Dakle u utorak bi HT morao pasti najmanje za 13 kuna, ako uzmemo da je neki prosjek petka a vjerojatno i pondjeljka 225 kuna, dolazimo do sumice od 212 kuna, zaokružimo zbog svjecke krize i Hrvatcke recesije na 210. Uostalom sjetire se "Pajde", i na koliko je on "branio" Inu.
Dakle raj za trejdere a donekle miran san za penziće, nadam se da će ovaj napaćen narod barem u ovoj dionici naći malo mira.

Ja sam svoje rekao u subotu, prije vikend opijanja, i za sada mi prognoza ide gotovo u lipu.

[/quote]

Ma sve OK, ali eto kad smo već tu, malo prognoze neće nikom škodit, a opet se iz svega skupa da izvući zaključak i pouka. [wink]

sutra je novi dan.

Slava im:

T-Com će još jednom svim svojim postojećim i novim MAXadsl korisnicima besplatno automatski nadograditi postojeće pristupne brzine, počevši od 2. ožujka 2009.
Korisnici MAXadsl pristupa od 79 kuna mjesečno ubuduće će, umjesto dosadašnjih pristupnih brzina od 2Mbit/s/ 256 Kbita/s, moći koristiti brzine do 4Mbit/s/ 256 Kbita/s. Umjesto brzina 8 Mbit/s/ 512Kbita/s, korisnici će moći koristiti povećane brzine do 10Mbit/s/ 512 Kbita/s, a postojeće pristupne brzine od 16 Mbit/s/ 768 Kbita/s nadogradit će se novima do čak 20 Mbit/s/ 768 Kbita/s.

Postojećim MAXadsl korisnicima nove brzine bit će aktivirane automatski, a ponuda vrijedi za sve privatne i poslovne korisnike.

Osim većih pristupnih brzina, novi MAXadsl korisnici – koji to postanu do 12. travnja 2009. – prigodom potpisivanja ugovora ostvaruju pogodnost neograničenog surfanja (Flat rate) tijekom dva obračunska razdoblja, odnosno do dva mjeseca, za samo 1 kunu!

Sve informacije o novim pristupnim brzinama i cijenama korisnici mogu pronaći na web stranici http://www.t-com.hr, pozivom na besplatni broj 0800 9000 Službe za korisnike, odnosno 0800 9100 za poslovne korisnike, ili na ovlaštenim T-Com prodajnim mjestima.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

a certifikat na 170?

Mean people suck and nice people swallow!

http://www.net.hr/novac/page/2009/03/02/0254006.html


http://www.net.hr/novac/page/2009/03/02/0254006.html

ode sad Ht u tri materine…vidjeces sutra naivnih ljudi sto prodaju dionice i lako bi se mogla deisti blokada od -10%

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


http://www.net.hr/novac/page/2009/03/02/0254006.html


Baš me zanima tko odlučuje o prodaji dionica iz portfelja vlade, odnosno tko je napravio taj gaf.

sutra je novi dan.

U pravom smislu riječi pijani miljarderi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close