HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 22.09.2024. u 01:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Žena i ja uzeti ćemo po paket HTa. Zanima me mogu li ja sa svog tekućeg, nakon što ispunimo obvezujuću ponudu za kupnju, putem e-zabe uplatiti novac i u njeno ime. Naime ako uplaćujem u njeno ime ipak se vidi s kojeg je računa novac išao (a taj račun je moj). Da nebi bilo nismo znali….[smiley6]
Hvala.

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


veki_ds: ” evo jedno pitanje.. radio sam u jednoj firmi i zaradio dovoljno novca za skuter, imam 6.000kn al razmisljao sam si od tih novaca kupiti T-HT dionice.. daj mi recite dal je to pametno kupiti? ” Ako kupujes skuter, pametno ti je jos kupit i kacigu.

pametno!!!!

Pa to je i normalno. Ne možeš s punomoći prodavati tuđe dionice. To riješi Darovnicom ili registriraj opunomoćitelja, pa neka sam proda. Što te briga, ako je riječ o osobi od povjerenja?
[/quote]

Imaš više vrsta namjene punomoći do one gdje te neko opunomoćije da kupuješ-prodaješ.Što se tiče one punomoći koja ti omogućuje da za nekoga kupiš dionice a ne raspolažeš s njima ne znam kakva je svrha osim što činiš uslugu opunomoćitelju?! [smiley10]A ne znam ni razlog zašto praviti kako ti pišeš dvije punomoći kad to možeš rješiti i sa jednom i jednim plaćanjem???[smiley11]

Kad se očekuje HT na burzi?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kad se očekuje HT na burzi?

kolega kakvo je to pitanje ?

pa Vi kao stari lisac znate svašta… a da ne znate šta je 5.10.

1 dan 120 mil. prometa

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Šangajac:

evogaopet… Mislim da je verzija 1 i 2 neupotrebljiva ako se kupuje više paketa.Ako se pažljivo pročitaš oni koji ti daje punomoć daje ti samo da u njegovo ime upišeš i kupiš dionice HT-a ne i da raspolažeš sa njima odnosno ne možeš ih prodavati a još manje dati u zalog…[smiley10]

Pa to je i normalno. Ne možeš s punomoći prodavati tuđe dionice. To riješi Darovnicom ili registriraj opunomoćitelja, pa neka sam proda. Što te briga, ako je riječ o osobi od povjerenja?

What? Pa punomoć mi zato i treba da mogu sam prodavati pošto mi je dostupan i mostić i sve a čovjek može jedino otići u brokersku kuću i čekati tamo cijeli dan dok ne dođe na red. Samo jasno, to je punomoć za prodaju a za kupnju je druga.

Ponude za kupnju HT-a po cijeni od 240 do 310 kuna
Vaš link

oni koji imaju više od 5 punomoći idu na provjeru:

Do pet punomoći

Kako bi se spriječila nekontrolirana kupnja paketa dionica Hrvatskog telekoma pod povlaštenim uvjetima, Hanfa je odlučila prije samog početka IPO-a uputiti banke agente kako postupiti u slučaju da jedna osoba pokuša upisati pakete s većim brojem punomoći. Banke agenti – Erste bank te Hrvatska poštanska banka, kao i Fina Hanfi će morati prijaviti sve osobe koje su dale ponudu za kupnju dionica s više od pet punomoći, a Hanfa će nad njima obaviti provjeru.

http://www.tht-dionica.com.hr/

Što leži ne bježi


plavi: ” Kad se očekuje HT na burzi? ” kolega kakvo je to pitanje ? pa Vi kao stari lisac znate svašta… a da ne znate šta je 5.10.

Sve svojim redom kolega..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ponude za kupnju HT-a po cijeni od 240 do 310 kuna

Ako je ovo istina, vjerovatno nece ni doci do rezanja paketa, vec ce biti za sve po 310…

Dobro je, samo da ne bude gore.

promjenili su obrazac punomoci malo

http://www.tht-dionica.com.hr/pdf/fizicke_osobe.pdf

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close