HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 14:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,06
94.497
2,858
32,80
33,00
-1,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


evo jedno pitanje..

radio sam u jednoj firmi i zaradio dovoljno novca za skuter, imam 6.000kn
al razmisljao sam si od tih novaca kupiti T-HT dionice..

daj mi recite dal je to pametno kupiti?

Ako kupujes skuter, pametno ti je jos kupit i kacigu.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


evo jedno pitanje.. radio sam u jednoj firmi i zaradio dovoljno novca za skuter, imam 6.000kn al razmisljao sam si od tih novaca kupiti T-HT dionice.. daj mi recite dal je to pametno kupiti?

Kupi bez problema prodaj prvi dan za 40-50% i kupi malo jaci skuter [smiley2]


veki_ds: ” evo jedno pitanje.. radio sam u jednoj firmi i zaradio dovoljno novca za skuter, imam 6.000kn al razmisljao sam si od tih novaca kupiti T-HT dionice.. daj mi recite dal je to pametno kupiti? ” Ako kupujes skuter, pametno ti je jos kupit i kacigu.

Pametno je kupit kacigu i ako kupi dionice

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

K

veki_ds:

evo jedno pitanje.. radio sam u jednoj firmi i zaradio dovoljno novca za skuter, imam 6.000kn al razmisljao sam si od tih novaca kupiti T-HT dionice.. daj mi recite dal je to pametno kupiti?

Kupi bez problema prodaj prvi dan za 40-50% i kupi malo jaci skuter [smiley2]

Kad ti dodje do glave da ako ode gore 50% ili nakon nekog vremena 100%, da si dobil isti iznos ne mrdnuvši prstom kao onaj za kojeg si kopao u nekoj firmi kao Rumunj, onda ces se zakacit, pa ti se ne bu vise nikakav skuter motal po glavi, nego samo “hartije”…[smiley2][smiley2][smiley2]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


evo jedno pitanje.. radio sam u jednoj firmi i zaradio dovoljno novca za skuter, imam 6.000kn al razmisljao sam si od tih novaca kupiti T-HT dionice.. daj mi recite dal je to pametno kupiti?

Moj savijet

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Poštovani ŠPANCIRU i ostali sudionici ovih forumaških bespuća.

Niti kad bih mogao, ne bih se mogao više složiti s Vama. Na početku, moram odati priznanje vladajućoj garnituri na posjedovanju čeličnih živaca i najdeblje kože. Naime, neupitno je da će nadolazeći “povijesni” IPO T-HT-a (IPO desetljeća, najvažniji IPO, najveći IPO, the IPO – kako to neki kažu), imati utjecaja kako na gospodina Sanadera tako i na njegovog za gospodarstvo zaduženog prijatelja Polančeca.

Ako ste u prilici, zamislite sljedeće: spektakularan uspjeh emisije zaslužan za ovacije cijele nacije upućene gospodinu Sanaderu i odgovornoj ekipi; lovorike lete po cijeloj našoj maloj Republici. Jednostavno da se ne povjeruje – građani sretni, zadovoljni. Građani bogati!

E sada, bilo bi uputno za postojeća božanstva da ne dopuste kakav fijasko ovoga IPO-a nacionalnih razmjera. Bolje je da ekspres vlak za brzu zaradu zvan IPO T-HT ostane čvrsto na svojim tračnicama, a neka 5. listopada prijepodne pa nadalje počne i ubrzavati. Suprotan scenarij (ispadanje iz tračnica) imao bi za posljedicu neke strašne stvari koje je bolje ne imenovati.

Još jedna stvar koju treba naglasiti. Posljednjih dana sam svjedok nekih neugodnih situacija. Naime, ljudi koji jedva poznaju pojam BURZA prilaze mi pa me pitaju trebaju li kupiti T-HT. A ja kažem: ,,Gospodine (ili gospođo), evo sad ću Vam ja sve objasniti. Ma sve ću Vam reći i biti ćete spremni ne samo za T-HT nego i za sve T-HT-ove budućnosti.“ Počinjem ja svoju priču, no nakon 5 minuta dotični me prekida, govori kako ga samo zanima treba li on to kupiti ili ne treba. Ništa drugo ga ne zanima.

Odgovor za sve takve jest – kupite. Perspektiva naveliko diskontirane dionice u uvjetima buma tržišta kapitala, i u uvjetima kreiranim pozitivnim signalima iz telekomunikacijskih sektora država Europe i šire, jednostavno je neupitna. Svemu tome nadodajte pressure nadolazećih izbora i zaključak je jasan. Nacijo, zaraditi ćeš na T-HT-u.

No ulagači, prije svega, naučite sve o burzi. Naučite sve o sustavima, brokerima, agencijama i bankama. Sve nas skupa MORAJU zabrinjavati ležerni stavovi i labilna percepcija burze koji se uspješno formiraju u ovim prilikama nacionalne ulagačke euforije. Dugoročno su takvi stavovi pogubni, jer šačica znalaca i hrpa neznalica nisu supstance napretka tržišta kapitala. Mora biti obrnuto. Ne ulazite na tržište kapitala bez znanja (to mmstanic: naucimo sto je prospekt!).

Gospođe i gospodo, EDUCIRAJTE se. Pročitajte koju knjigu, surfajte internetom. Samo se spremite na vrijeme.

Tržište kapitala ipak nije ekspres vlak. Ulaganje traje malo duže.

[color=black][/color] Insightful.



E sada, bilo bi uputno za postojeća božanstva da ne dopuste kakav fijasko ovoga IPO-a nacionalnih razmjera. Bolje je da ekspres vlak za brzu zaradu zvan IPO T-HT ostane čvrsto na svojim tračnicama, a neka 5. listopada prijepodne pa nadalje počne i ubrzavati. Suprotan scenarij (ispadanje iz tračnica) imao bi za posljedicu neke strašne stvari koje je bolje ne imenovati.

Dok je mesa i bombona, nedamo se iz vagona!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Poštovani deimosu.

Ma optimizam je to što se traži u ovo vrijeme. Neka nam svi dani budu začinjeni pametno zarađenim novcem! [smiley2]

[color=black][/color] Insightful.


evo jedno pitanje..

radio sam u jednoj firmi i zaradio dovoljno novca za skuter, imam 6.000kn
al razmisljao sam si od tih novaca kupiti T-HT dionice..

daj mi recite dal je to pametno kupiti?

kupi mali motorin…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Priopćenje HANFA-e


“Spekulativni i senzacionalistički članci objavljeni u dnevnim novinama i prilozi u elektronskim medijima učestalo sadrže neobjektivne procjene „moguće“ zarade koje nisu utemeljene na relevantnim istraživanjima, te ne predstavljaju pravilno i potpuno predstavljanje svih informacija.”

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=&vijestid=231

No respect


kupi mali motorin…

Ja svom djetetu kupujem dionice, a motor moze dobit… Hm, kad dovede barem dvoje unucadi. [smiley2]. Od nematerijaliziranog zapisa vlasnistva jos nitko nije nastradao.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Priopćenje HANFA-e … “Spekulativni i senzacionalistički članci objavljeni u dnevnim novinama i prilozi u elektronskim medijima učestalo sadrže neobjektivne procjene „moguće“ zarade koje nisu utemeljene na relevantnim istraživanjima, te ne predstavljaju pravilno i potpuno predstavljanje svih informacija.” … http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=&vijestid=231

Netko je prije komentirao da vjerojatno mali broj ljudi koji će kupiti t-ht uopće zna što je to prospekt (vjerojatno misle da je to kakav list papira A4 formata s hrpom reklama poput onih konzumovih i slično koje svakodnevno nalazimo u poštanskim sandučićima), a bojim se da za HANFU misle da je to nekakav egzotični muzički instrument, ali nije bitno. Podržavam ovaj “edukacijski” stav i upozorenja koja stišavaju euforiju.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.

New Report

Close