HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Polako kolege. HT u Zagrebu ide polako ali sigurno prema gore. U ovim teškim vremenima kad sve jako pada ova dionica donosi manje stresa od svih drugih. A uskoro će se i u Zagrebu gledati HT po 240-250 kuna. Prvi tjedan u veljači ide obavijest o dividendi. A tada će puno toga biti jasnije… [thumbsup] [thumbsup]

…jooooj…super, super…samoooo….kaj nije prošao taj

Zvrc, 18.02.2009. u 12:24
tvoj
rok…
[/quote]

Isprika kolega, naravno radi se o prvom tjednu u ožujku. Tada bi trebalo doći do poziva na skupštinu sa dnevnim redom u kojem bi bio i prijedlog uprave o dividendi.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

HNB ne bi blagonaklono gledao na bilo kakav pokušaj povlačenja kapitala, depozita ili dividendi koja bi mogla destabilizirati sustav. Šta bi sad to trebalo da znači?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


HNB ne bi blagonaklono gledao na bilo kakav pokušaj povlačenja kapitala, depozita ili dividendi koja bi mogla destabilizirati sustav. Šta bi sad to trebalo da znači?

Možda nešto slićno kao pri trensakciji MOL-a pri kupnji INE, da HNB ne želi vršiti konverziju velikih količina para nego će svi koji to žele napraviti morati raditi preko banaka, naravno, po lošijim uvijetima… To je jedno, a druga stvar, da neće držati tu kunu stabilnom dok banke to budu radile… Za sada mi ne pada na pamet kako drugacije moze utjecati… IMHO [shocked]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Polako kolege. HT u Zagrebu ide polako ali sigurno prema gore. U ovim teškim vremenima kad sve jako pada ova dionica donosi manje stresa od svih drugih. A uskoro će se i u Zagrebu gledati HT po 240-250 kuna. Prvi tjedan u veljači ide obavijest o dividendi. A tada će puno toga biti jasnije… [thumbsup] [thumbsup]

…jooooj…super, super…samoooo….kaj nije prošao taj

zmanojlo, 18.02.2009. u 22:12
tvoj
rok…
[/quote]

Isprika kolega, naravno radi se o prvom tjednu u ožujku. Tada bi trebalo doći do poziva na skupštinu sa dnevnim redom u kojem bi bio i prijedlog uprave o dividendi.
[/quote]
Obavijest je 27.02.2009

23kn 🙂

mi smo ipak zemlja slučaj

@is123456

23kn 🙂

Pogađaš ili imaš izvor?

dobro potvrđena informacija 13+10 dinamika isplate

mi smo ipak zemlja slučaj


dobro potvrđena informacija 13+10 dinamika isplate

po zakonu, isplata mora biti u roku 30 dana od usvojene odluke. prema tome ovo 13+10 ne pije vodu po meni.
možda 25+10, 25 iz prošlogodišnje i 10 iz zadržane dobiti
[cool]

ht i jučer zadržao cijenu od 40 usd u londonu.

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/System/DetailedPrices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB+B288P82THTC#PriceChart

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

= cca 232,00 kn

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

uvijek ista priča, nama naše nikad ne valja… zato su stranci pametniji pa se krcaju u Londonu [cool]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


uvijek ista priča, nama naše nikad ne valja… zato su stranci pametniji pa se krcaju u Londonu [cool]

Kolko vidim zadnje trgovanje
Time/Date Price Volume Trade value Type
15:11:46 03-Feb-2009 39.00 300 11,700.00 Automatic Trade

New Report

Close