HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




To je samo dokaz koliko je naše gospodarstvo u boljem stanju od američkog, hehe.
Naše gospodarstvo toliko dobro stoji da ono spašava državu, a u Americi država spašava gospodarstvo.

Mala šala

Uopce nije

HT KUPIO TREZORSKE ZAPISE!!!! no krasno, tolko o dividendi

[/quote]
To je Sanader nazvao širom slikom. Ako propadne država…..
[/quote]
Kao, obveznice za 2 i pol godine neće morati platit… A onda kad dode dospijeće ovih izdat će milijardu kn novih obveznica da otplati ove i da si usput napravi autoput do svog sela…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Nekaj se s HTejem dešava, opake transakcije po asku.
Žao mi je kaj ih ne mogu postat, ali me gledalica svaki put odj… kad pokušam kopirat.


Nekaj se s HTejem dešava, opake transakcije po asku.
Žao mi je kaj ih ne mogu postat, ali me gledalica svaki put odj… kad pokušam kopirat.

Da, ne valja HT……..trezorski zapisi……..a svi ga hoće

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Kao, obveznice za 2 i pol godine neće morati platit… A onda kad dode dospijeće ovih izdat će milijardu kn novih obveznica da otplati ove i da si usput napravi autoput do svog sela…

Pusti…
Neka grade barem ceste.
Prošle godine mi je do grunta prošel asfalt, tak da kad u ponedjeljak idem na posel auto nije do pol vrata u blatu [lol]
A signal od T-mobile čista četvorka (75%).
Sam ga zgasnem kad je meso na gitrama [wink] [thumbsup]

e ivane moj a sta si mislio, da nece.

Decki drze ht i utapljaju ove glupsoti jer racunaju sa dividendom najmanjom mogucom 15 kuna. ko se kuzi u financije zna sto znaci planiranje novcanih tokova zna i iskoristit tih 15 kn po dinice kaj ce sjest sigurno u petom.

A ostali a hebiga neko mora otpast

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


e ivane moj a sta si mislio, da nece.

Decki drze ht i utapljaju ove glupsoti jer racunaju sa dividendom najmanjom mogucom 15 kuna. ko se kuzi u financije zna sto znaci planiranje novcanih tokova zna i iskoristit tih 15 kn po dinice kaj ce sjest sigurno u petom.

A ostali a hebiga neko mora otpast


Lipi moj, ja računam s najmanje 25 kn/dionica.
I opće me to ne dira….
Jer prije ili kasnije ćemo doć na realnu vrijednost. Žao mi je onih koji moraju prodavat, ali to je uvijek tako.
Buy and forget – to je moja strategija, doduše možda ne i najpametnija…

LIpi moj ako bas oces ja racuna na istu kao ove godine, ja sam financijas i znam da treba racunat sa zakonskom minimlanom, a ti racunaj sa kolko hoces.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



e ivane moj a sta si mislio, da nece.

Decki drze ht i utapljaju ove glupsoti jer racunaju sa dividendom najmanjom mogucom 15 kuna. ko se kuzi u financije zna sto znaci planiranje novcanih tokova zna i iskoristit tih 15 kn po dinice kaj ce sjest sigurno u petom.

A ostali a hebiga neko mora otpast


Lipi moj, ja računam s najmanje 25 kn/dionica.
I opće me to ne dira….
Jer prije ili kasnije ćemo doć na realnu vrijednost. Žao mi je onih koji moraju prodavat, ali to je uvijek tako.
Buy and forget – to je moja strategija, doduše možda ne i najpametnija…
[/quote]
ša ti je vajde od 25 kn kad će za isto toliko past kad prođe dividenda


ša ti je vajde od 25 kn kad će za isto toliko past kad prođe dividenda

Al’ će ostat glavnica za slijedeću godinu, a ako bog da neće više bit krize i dionice narast koji %…
I opet dividenda…
I tako u krug.

o ma ne decki ja sam svoj ht prodao jako jako davno sad sam ga samo shorto par puta u ova dva mjeseca. Sada ga cekam tako da mi dividenda bude oko 20 – 25 % a onda neka pand i ispod dva puta 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Moje skromno mišljenje je da je ovo samo dobro po HT, a ćiju vrijednost se bar na ovom forumu od početka trženja osporava i dovodi u znak pitanja.

Gdje su sada oni koji zagovaraju konkurenciju ( VIP, Optima itd,) koja možda isto tako i na takav način mogu financirat državu i ujedno zaradit 8% godišnje.

Pa ljudi moji ovo je dionica jaka ko čelik bez obzira na masu sumnjičavih(većinom drukera) ujedno najača dionica u Hrvata, samo na žalost povukla ju je ova nezavidna situacija globalnih razmjera, a naš neuki puk nažalost ne zna prepoznat zlatno zrno, pa nije ni ćudo da ga znalci vuku za nos.

Osim toga i ovi zapisi se danas sutra mogu prebit sa obavezom dužne dividende prema državi kao djelomičnom vlasniku-dioničaru.
Stoga ovaj korak po mom skromnom mišljenju može značiti sigurnu i izdašnu dividendu

U ponedjeljak, 26. siječnja 2009. Raiffeisen mirovinski fond kupio je 2.000 dionica HT-a. Ostali mirovinski fondovi nisu kupovali dionice HT-a.

New Report

Close