HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


MV,


Jel ko racunao koliko cemo zaradit u ovom kvartalu na tecajnim razlikama… mislim da bi mogli preko 100 milja kuna…

U svakom slucaju isplati se prodati kune i uzeti Eurlice (ocekivam da ce kuna uskoro biti cca 800kn.
[/quote]

nekako mi je ipak teško povjerovati u to
[/quote]


MV,


Jel ko racunao koliko cemo zaradit u ovom kvartalu na tecajnim razlikama… mislim da bi mogli preko 100 milja kuna…

U svakom slucaju isplati se prodati kune i uzeti Eurlice (ocekivam da ce kuna uskoro biti cca 800kn.
[/quote]

nekako mi je ipak teško povjerovati u to
[/quote]

Ma cini mi se da nasi mogu obraniti tecaj jedino ako povuku sve kune 🙂




dobro,kakva god ta konkurencija bila…tu je i uzima sve veći dio kolača HT-u.
da HT ima odličnu strategiju, ima ju..u svakoj zemlji posluje po istom šablonu, u fazama…kod nas se bliži posljednjoj fazi, gdje će postati tvrtka koja ostvaruje dobit,ali ne ovoliku… a rupe će punit mostarski ili neki drugi telekom.

a dionica će biti otprilike ovolika:
http://www.marketwatch.com/quotes/de/555750

Al ga ti lupetaš!

A ja "mislim" da će dionica HT-a biti otprilike 10 puta vrijednija. I što sad? Tko je u pravu?
[/quote]

nitko,oboje lupetamo…ali mi se čini da ja malo manje lupetam.vrijeme će pokazati:)

[/quote]
Ne lupetam, pokušaj shvatiti ironiju.


Uprava društva HT – HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE d.d., sa sjedištem Društva u Zagrebu, Savska cesta 32 (u daljnjem tekstu: HT d.d. ili Društvo), 7. ožujka 2008. donijela je odluku o sazivanju Glavne skupštine Društva te ovime dioničare Društva poziva na
GLAVNU SKUPŠTINU

HT –HRVATSKIH TELEKOMUNIKACIJA d.d., koja će se održati 21. travnja 2008. u 12 sati u dvorani »Dražen Petrović« u Za­grebu, Savska cesta 30.

Samo da imate okvirne datume kad če se šta događati, a na vama su odluke da li čete prodavati ili kupovati

Lijepo si to napisao samo si promašio godinu dana. Pogledaj malo datume.

Važni događaji u 2009. Datum
Objava rezultata za cijelu 2008. godinu 27. veljače 2009.
Glavna skupština Društva 21. travnja 2009.
Objava rezultata za prvi kvartal 2009. 30. travnja 2009.
Objava rezultata za prvih šest mjeseci 2009. 30. srpnja 2009.
Objava rezultata za prvih devet mjeseci 2009. 30. listopada 2009.

Navedeni datumi su podložni promjeni.

Navedeni datumi su podložni konačnoj potvrdi.

U utorak, 20. siječnja 2009. Raiffeisen mirovinski fond kupio je 1.966 dionica HT-a, a PBZ Croatia mirovinski fond kupio je 10 (deset) dionica HT-a. Ostali mirovinski fondovi nisu kupovali dionice HT-a.

Pojam mirovinski fondovi odnosi se samo na obvezne mirovinske fondove (OMF-ove), a ne i na dobrovoljne.

PBZ Croatia kupio 10 dionica. Al su se "polomili" kupujući.

MIslim da bi Uprava HT-a mogla između 2. i 6. ožujka objaviti koliku dividendu će predložiti Skupštini. Najvjerojatniji datum je 2. ožujka. A onda nastaje rally.

kolega rijeka,

zašto ste naveli baš taj datumski raspon za objavu dividende?

... otišli su bikovi uzalud ...




to je kolega sve točno što ste napisali, no nemojte zaboraviti da konkurencija radi za crkavicu.
I oni će morati kad tad povisiti cijene ako žele opstati, o dosadašnjem profitu ne moram niti govoriti,

Alo……. HT će morati smanjiti cijene želi li opstati na tržištu. A to dali ostali rade za kiki riki ili ne pitanje je samo nesposobnosti HT-a (uprave s visokim menađerskim plačama i radnika – socijalističkih dinosaura ). Dok se otpuštaju radnici, istovremeno se povečava prosjek plača u HT.u. A s druge strane, umjesto da se kvalitetna mlada radna snaga zapošljava, oni uzimaju studente, plačaju obrazovanje, i onda ne produžuju ugovore….
Budimo realni, svi su svjesni situacije u HT-u, prihodi će se smanjivati iz godine u godinu, a cijena se održava isključivo zbog dividende…


dobro,kakva god ta konkurencija bila…tu je i uzima sve veći dio kolača HT-u.
da HT ima odličnu strategiju, ima ju..u svakoj zemlji posluje po istom šablonu, u fazama…kod nas se bliži posljednjoj fazi, gdje će postati tvrtka koja ostvaruje dobit,ali ne ovoliku… a rupe će punit mostarski ili neki drugi telekom.

a dionica će biti otprilike ovolika:
http://www.marketwatch.com/quotes/de/555750

Dionica DT pada iz razloga jel su utukli ogromnu lovu u 3G koji nikada nije prošao granicu isplativosti, i to samo jel je DT htio biti prvi operater koji nudi 3G….
[/quote]

Nemoj se uvrijediti ali neke stvari koje si rekao su i potpunosti netočne.
Ne želim sada komentirati cijenovnu politiku i managerske plaće( radim u HTu i nisam na ugovoru)
Što se tiće socjalističkih dinosaura oni su ti koji dobivaju otkaze (odlaze s gospodskim otpremninama), a da se ne zapošljavaju mladi stručnjaci potpuno je netočno. Svake godine se zaposli nemali broj upravo mladih stručnjaka (uglavnom sa FERa) dok se studenti zapošljavaju isključivo za rad u CALL centrima. još nešto, dionica DTa nema nikakve konkretne veze sa dionicom HTa.
Kažem da cijenovnu politiku neću komentirati no baš me zanima kako će "konkurenti" preživjeti tržišno natjecanje i zaraditi nešto sa ovakvim spuštanjem cijena. Jedini kolki tolki konkurent HTu je VIP, a oni baš i nemaju nešto niže cijene.
Mala digresija, frendica je uzela B-NETov aranžan, neznam točno koji paket, sve jeftino i super, ali kad joj je usluga prestala raditi morala je nazvati službu za korisnike na 062 (kažu na službenim stranicama da se obračunavaju pozivi po lokalnoj tarifi) i kaže da je spizdila 80kn samo na to..ako je ona lagala mene, ja lažem vas..pouku izvucite sami
[/quote]

E pa moj buraz je jedan od tih ferovaca, moj frend je jedan od tih ferovaca pa posao nisu dobili. Već su se godinama povlačili po internim natječajima dok im nije dopizdilo pa su otišli… A druže moj, rekao si da su studenti samo u call centrima – prvi kontakt s HT-om je s istim tim studentom… Da se razumijemo moje je mišljenje da jedinu konkurenciju HT nema u mobilnoj telefoniji. U ostalim segmentima, ne bih rekao….

Moja iskustva s b.netom s sasvim drugačija. I da postoji 062 broj na koji možeš nazvati u slučaju problema, i da taj broj košta isto koliko i bilo koji drugi poziv prema fiknoj liniji – znaš koliko 10lp. Tako da da rekao bi da se je tvoj frendica zabunila… Osim toga takvih ili sličnih problema imaju korisnici i b_.neta i h_ta i o_p_t_i_m_e i neznam koga sve ne… Ja sam osobno više puta s vašima u call centru imao problema – koji dan danas nisu rješeni. Ali mislim da to nije niti bitno za čitavu ovu priću.

Nisam nigdje napisao da dionica DT ima veze s HT-om

Kako b.net misli zaraditi spuštanjem cijena nije me niti briga, dok radi radi. A činjenica da nisam jedini koji tako razmišlja.

Over and out.

OVO NIJE POZIV NA KUPNJU NITI PRODAJU DIONICA.



Uprava društva HT – HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE d.d., sa sjedištem Društva u Zagrebu, Savska cesta 32 (u daljnjem tekstu: HT d.d. ili Društvo), 7. ožujka 2008. donijela je odluku o sazivanju Glavne skupštine Društva te ovime dioničare Društva poziva na
GLAVNU SKUPŠTINU

HT –HRVATSKIH TELEKOMUNIKACIJA d.d., koja će se održati 21. travnja 2008. u 12 sati u dvorani »Dražen Petrović« u Za­grebu, Savska cesta 30.

Samo da imate okvirne datume kad če se šta događati, a na vama su odluke da li čete prodavati ili kupovati

Lijepo si to napisao samo si promašio godinu dana. Pogledaj malo datume.
[/quote]

[smiley] [smiley]

E pa moj buraz je jedan od tih ferovaca, moj frend je jedan od tih ferovaca pa posao nisu dobili. Već su se godinama povlačili po internim natječajima dok im nije dopizdilo pa su otišli…

ne kužim, kako nisu dobili posao ako su se vukli po internim natječajima?

strpljen..spašen Time is on my side

219,28 Prosječna juče

who dares, wins

Danas ću stavljati ponudu i potražnju od HT-a na stranici

http://easyemoney.tk/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close