HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Što se ovo danas događa s HT-om?

raste, zamisli [shocked]
[/quote]

I još će….

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...




[thumbsup] Ht zbog svoje izdašne dividende i dobre likvidnosti jedna od najboljih dionica na našoj burzi. [thumbsup] [smiley] [wink]

Prvo da pozdravim svekoliko općinstvo, jer se nisam dugo javljao.
I svima sve dobro u 2009. i ostalim godinama koje doživimo..

U vrijeme krize isplacuju se manje dividende i cuvaju se novcana sredstva i neovisnost za buduca moguca ulaganja, primjerice namjera preuzimanja HT Mostara.
Vjerovatno nece biti isplacena sva dobit ali obzirom da smo mala drzava za veliki odmor veliki Doby ce odluciti koliko je potrebno love povuc da zacementira svoju poziciju.
Svi scenariji su moguci i otvoreni

[/quote]

Moje mišljenje da će dividenda biti dobra jer u doba krize treba keša i DT-u i naročito našoj vladi što više to bolje.



Bogme za sad dobro vuče, samo neka tako nastavi.

Zar si sumljao? [thumbsup]
[/quote]

u sve što ti kažeš sumnjam.

tako si i za viro pisao da "ti znaš zašto ga kupuješ po 1200"

napadaš sakajia, a imaš putra na glavi kao skladište ZVZD

NHF, samo smiri tenzije i spusti se na zemlju

TEHNIČARI, LAŽETE KAO PINOKIO




Bogme za sad dobro vuče, samo neka tako nastavi.

Zar si sumljao? [thumbsup]
[/quote]

u sve što ti kažeš sumnjam.

tako si i za viro pisao da "ti znaš zašto ga kupuješ po 1200"

napadaš sakajia, a imaš putra na glavi kao skladište ZVZD

NHF, samo smiri tenzije i spusti se na zemlju
[/quote]
1. Ako sumljaš, nemoj čitati moje postove
2. Viro još uvijek imam, kupovao ga jesam po 1153, kasnije nadokupljivao da smanjim cijenu
3. Kolegu Sakai ne napadam i mislim da mu ne treba odvjetnik (ti)
4. "putra na glavi"…..lako ti je vrijeđati kada si sakriven iza monitora
5. Čvrsto stojim na zemlji, a tenzije spusti ti

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Čemu toliko veselje pa mi smo to kupovali u redovima za cijenu od 265kn..a daleko smo još do cilja..polako ljudi.. [lol]

Zna li netko kad se sastaje skupština, tj. bilo kakav datum do kad bi mogli saznati nešto o rezultatima poslovanja, dividendi isl.?
Btw, nisam bio na ovom forumu dobrih 9 mjeseci, a onda se postalo po 30 stranica dnevno. Drago mi je da su mnogi od tada izašli. Pozdrav svima koji se nadaju boljim danima za HT!

Objava rezultata za cijelu 2008. godinu 27. veljače 2009.
Glavna skupština Društva 21. travnja 2009.
Objava rezultata za prvi kvartal 2009. 30. travnja 2009.
Objava rezultata za prvih šest mjeseci 2009. 30. srpnja 2009.
Objava rezultata za prvih devet mjeseci 2009. 30. listopada 2009

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Meni je nešto ostalo u sjećanju da HT ima obvezu isplaćivati između 50 i 100% dobiti u dividendu, ima li to kakve osnove?

Mislim da je još prema izvješću za prvih 9 mjeseci bilo dovoljno gotovine da se isplati 40kn/dionici (u slučaju dividende od 100% dobiti).

Osobno sam sredstva od prodane INA-e ulupao u HT, s prosjekom ulaza oko 215, pa me ovakav razvoj situacije neizmjerno veseli 🙂

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Meni je nešto ostalo u sjećanju da HT ima obvezu isplaćivati između 50 i 100% dobiti u dividendu, ima li to kakve osnove?

Mislim da je još prema izvješću za prvih 9 mjeseci bilo dovoljno gotovine da se isplati 40kn/dionici (u slučaju dividende od 100% dobiti).

Osobno sam sredstva od prodane INA-e ulupao u HT, s prosjekom ulaza oko 215, pa me ovakav razvoj situacije neizmjerno veseli 🙂

jedno je keš, a drugo je dobit. prema prospektu će isplaćivati između 50 i 100% dobiti. za očekivati je dobit od cca 26-27 kn/ dionici. znači minimalno 13-14 kuna.

ja sam (ovo je otrcano – iz pouzdanih izvora) načuo da ide gotovo cijela dobit u dividendu



Meni je nešto ostalo u sjećanju da HT ima obvezu isplaćivati između 50 i 100% dobiti u dividendu, ima li to kakve osnove?

Mislim da je još prema izvješću za prvih 9 mjeseci bilo dovoljno gotovine da se isplati 40kn/dionici (u slučaju dividende od 100% dobiti).

Osobno sam sredstva od prodane INA-e ulupao u HT, s prosjekom ulaza oko 215, pa me ovakav razvoj situacije neizmjerno veseli 🙂

jedno je keš, a drugo je dobit. prema prospektu će isplaćivati između 50 i 100% dobiti. za očekivati je dobit od cca 26-27 kn/ dionici. znači minimalno 13-14 kuna.

ja sam (ovo je otrcano – iz pouzdanih izvora) načuo da ide gotovo cijela dobit u dividendu

[/quote]

Meni osjećaj i intuicija govore, a i kristalna kugla je na tom tragu, da bi bilo realno oko 20kn po dionici. Ova tvrdnja nije znanstveno utemeljena ni na koji način 🙂

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

ne postoji razlog zadržavati dio dobiti na računu

New Report

Close