HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 17:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja sam se muški nakrcao [thumbsup]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Zna li netko nešto u vezi FI ili dividende za ovu godinu ?

teško da će itko dividendu davat, svi će se pravdati krizom.
a ako itko bude davao, davat će ht. ok, možda i erikson, atlantska…


teško da će itko dividendu davat, svi će se pravdati krizom.
a ako itko bude davao, davat će ht. ok, možda i erikson, atlantska…

A šta misliš o tome da baš podjele štogod bolje dividende pa da sa time privuku ulagače? Ni je ni to vjerojatno ali na sve treba računati. Kad svi misle da će biti ovako oni udare kontru i sve nas iznenade ( osim njihove igrače).

who dares, wins


Ja sam se muški nakrcao [thumbsup]

što jest – jest! dobar posao si napravio. samo daltonist ne vidi stanje ht-a. a svima je jasno da je ono prednovogodišnje slavlje bilo lov u mutnom. na jetru mi ide što cicimici ide gore pa dođem u napast da sve prodam i prebacim u nešto drugo, no brzo se ja skuliram i onda mi bude drago što sam u ht.
ne znam tko se nije nakrcao, a svi šute.
pitam frenda (baš frenda): pa dobro, što si kupio?
on: ma ništa, što bih kupio? pa sve ide dolje?
ja (zločesto): da nisi slučajno ht kupio?
on: ma nešto malo, nije vrijedno spomena.
ja: pa dobro, koliko to?
on: ma ne znam, šta me kolješ?
ja: ma pametno, i ti si isto kupio.
on: pa koliko si ti kupio?
ja: ma ne znam, što me kolješ?

no comment

HT-R-A 208,01 208,01 208,55 208,65 205,50 +0,40% 7.671.732,39 36.946
Lokalni izbori su blizu, a birače ne možeš iznevjeriti prije toga roka. Poslije tko zna?!

who dares, wins

Prodaja
208,41 100
208,40 142
208,30 262
208,03 500
208,01 200
208,00 221
207,60 63
207,50 6
207,00 49
206,71 150

209,00 69
209,50 213
209,94 50
209,95 45
209,96 9
209,97 127
209,98 252
209,99 1773
210,00 4064
210,01 73
Ova barikada se je podebljala da stvar ne izmakne kontroli pa ne daj bože odemo predaleko.

who dares, wins

Evo nešto iz naftalina za mog kolegu SAKAIA……pravio je tada budalu od mene

sakai | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 12963 | profil
korisnik od: 27.08.2007.

ocjena poruke
40%
zajednica –
moderatori

ahahhah, gle duhovitog tipa, padat ce sve dionice, a Mudrinic ce dekretom zabraniti HT-R-A da padne..

"HT ne smije pasti"….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ja mislim da će HT dati dividendu, jer realno, prihodi nisu pali, kriza ih nije pogodila, a čini mi se da su davali dividendu i kad su bili lošiji rezultati.
Što se tiče odnosa izbora i ove dionice, osobno mislim da tu nema nekakve posebne veze, jedino što bi premijer mogao malo drukati kod HT-a da daju dividendu, a o cijeni dionice će odlučivati samo tržište, i u slučaju da ne bude dividende, mislim da bi tek onda moglo doći do pada vrijednosti dionice, jer što je kamata na štednju, to je dividenda kod dionice.
A mislim da dividendu treba očekivati, kod ERNT, DLKV, a i ATPL bez obzira na teška vremena, obzirom na dobit, mislim da bi bilo korektno da malo "počasti" dioničare. Jedino ne znam što je sa Adrisom, oni bi isto trebali dati koju kunu. Ipak na kraju krajeva, dioničari će na skupštini odlučiti ko će dati a ko ne, koliko znam, pa kolege investitori, pripremite se za skupštine. 🙂

sutra je novi dan.

Ne znam za ostale, ali HT će isplatiti gotoo sigurno cijelu prošlogodišnju dobit. Što se tiše izvanredne dividende, na nju možete zaboraviti. O tome se nikada nije niti razgovaralo u HT-u

Do izbora cijena mora biti na razini IP-a. Ništa spektakularno to ni je.

who dares, wins


Ja mislim da će HT dati dividendu, jer realno, prihodi nisu pali, kriza ih nije pogodila, a čini mi se da su davali dividendu i kad su bili lošiji rezultati.
Što se tiče odnosa izbora i ove dionice, osobno mislim da tu nema nekakve posebne veze, jedino što bi premijer mogao malo drukati kod HT-a da daju dividendu, a o cijeni dionice će odlučivati samo tržište, i u slučaju da ne bude dividende, mislim da bi tek onda moglo doći do pada vrijednosti dionice, jer što je kamata na štednju, to je dividenda kod dionice.
A mislim da dividendu treba očekivati, kod ERNT, DLKV, a i ATPL bez obzira na teška vremena, obzirom na dobit, mislim da bi bilo korektno da malo "počasti" dioničare. Jedino ne znam što je sa Adrisom, oni bi isto trebali dati koju kunu. Ipak na kraju krajeva, dioničari će na skupštini odlučiti ko će dati a ko ne, koliko znam, pa kolege investitori, pripremite se za skupštine. 🙂

Niti atlantska nema pad dobiti u ovoj godini, ali je pitanje što ubuduće…

New Report

Close