HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vaš link

izgleda da Mudrinić odlazi

malo komentara na HT, a vidi kako danas lijepo izgleda?? 🙂

sutra je novi dan.

Ne ide Mudrinić nikud, mislim da mu je jako lijepo u HT-u. Vlada nema ni za biber.

T-HT prestaje naplaćivati unaprijed

Još uvijek najveći fiksni pružatelj usluga poslao je službeno izvješće u kojem navodi kako će za prosinac korisnicima fiksnih linija stići ponešto umanjeni računi s obzirom da se od 2009. godine počinje primjenjivati naplata usluga za protekli mjesec, a ne kao do sada za mjesec unaprijed.
Mjesečna naknada za siječanj bit će zaračunata na računu za taj mjesec, koji će korisnicima biti ispostavljen u veljači. Time su kako tvrde samo ujednačili model obračuna usluga koje pružaju.

Mogu li zahvaliti liberalizaciji tržišta ili određenim pritiscima građani će od sada plaćati usluge koje su koristili. Time je kompanija čije ime je na velikom broju pritužbi nezadovoljnih potrošača, među kojima su se nerijetki pronašli zbog loše kvalitete usluga i odnosa prema svojim korisnicima, napravila korak prema naprijed.

Kako objašnjavaju iz kompanije korisnici koji u prosincu nisu imali promjena na svojem priključku (preseljenje, promjena tarifnog paketa, prelazak s HALO na ISDN i slično) na računu za prosinac neće imati stavku "mjesečna naknada" za osnovni telefonski priključak jer je mjesečna naknada za prosinac bila obračunata na računu za studeni. Korisnicima koji su imali promjene na priključku bit će na računu navedena korekcija prethodno obračunate naknade za prosinac.

izvor:http://www.jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2009,1,7,t_ht_naplata_usluga,147559.jl

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Ne ide Mudrinić nikud, mislim da mu je jako lijepo u HT-u. Vlada nema ni za biber.

i meni je čudno to naklapanje, ali sam u nekoliko novina čitao da se gura u vladu. pr4ije toga su ga selili u HEP. Izgleda da nije on taj koji želi otći iz HT-a. moguće da ga netko gura van.



Ne ide Mudrinić nikud, mislim da mu je jako lijepo u HT-u. Vlada nema ni za biber.

i meni je čudno to naklapanje, ali sam u nekoliko novina čitao da se gura u vladu. pr4ije toga su ga selili u HEP. Izgleda da nije on taj koji želi otći iz HT-a. moguće da ga netko gura van.
[/quote]
u zadnje vrijeme je počeo laprdati protiv vlade i njene gospodarske politike, pa ne vjerujem da će u vladu…prije da ga vlada tjera iz ht-a… [undecid]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...




Ne ide Mudrinić nikud, mislim da mu je jako lijepo u HT-u. Vlada nema ni za biber.

i meni je čudno to naklapanje, ali sam u nekoliko novina čitao da se gura u vladu. pr4ije toga su ga selili u HEP. Izgleda da nije on taj koji želi otći iz HT-a. moguće da ga netko gura van.
[/quote]
u zadnje vrijeme je počeo laprdati protiv vlade i njene gospodarske politike, pa ne vjerujem da će u vladu…prije da ga vlada tjera iz ht-a… [undecid]
[/quote]

ja sam čitao da se gura u vladu na Polančecovo mjesto – možda mu je to strategija

mislim da bi Mudri mogo ici u HEP, koji se jos jedini nije privatizirao od svih megalomanskih drzavnih firmi. Mislim da ce biti neodoljiv miris povlastenih dionica i ostalih beneficija koje mu sigurno ne fale 😉

Ajmo iz pocetka!!!

Evo, Europa i Ameri crveni, a kod nas narodno veselje 🙂 Samo do kada, pitam se. Kad je iskrcavanje? 🙂


mislim da bi Mudri mogo ici u HEP, koji se jos jedini nije privatizirao od svih megalomanskih drzavnih firmi. Mislim da ce biti neodoljiv miris povlastenih dionica i ostalih beneficija koje mu sigurno ne fale 😉

ne vjerujem da u državnoj firmi kako god okreneš može imati primanja približna ovima koja ima u HT-u. To vrijedi i za mjesto potpredsjednika vlade.
Jedini razlog da on ode iz HT-a je da ga netko odatle izgura (ili DT ili Sanader čiji je utjecaj sigurno još uvijek velik -naravno ne direktno, ali znam da pojedini članovi vlade su nagurali svoje ljude u HT).

U toj varijanti mu može biti zanimljivo mjesto presdjednika uprave HEP-a ili da bude u vladi.

Prosječna juče:207,19

who dares, wins



mislim da bi Mudri mogo ici u HEP, koji se jos jedini nije privatizirao od svih megalomanskih drzavnih firmi. Mislim da ce biti neodoljiv miris povlastenih dionica i ostalih beneficija koje mu sigurno ne fale 😉

ne vjerujem da u državnoj firmi kako god okreneš može imati primanja približna ovima koja ima u HT-u. To vrijedi i za mjesto potpredsjednika vlade.
Jedini razlog da on ode iz HT-a je da ga netko odatle izgura (ili DT ili Sanader čiji je utjecaj sigurno još uvijek velik -naravno ne direktno, ali znam da pojedini članovi vlade su nagurali svoje ljude u HT).

U toj varijanti mu može biti zanimljivo mjesto presdjednika uprave HEP-a ili da bude u vladi.

[/quote]
ko bi normalan u ovom trenutku htio biti u vladi ? Možda Forrest Gump… [wink]

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

New Report

Close