HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 20:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,00
127.297
3,858
32,80
33,00
-1,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Misli ju prodati za 10ak dana sa 20-50% dobiti ,a pod perspektivom misli da li ima perspektive na duze vremensko razdoblje godinu dvije,da li se isplati drzati,bar sam ja tako skuzio.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Trebamo se izboriti da Polančec i društvo isto mogu kupiti dionice T-HT, da i oni ZARADE kao i mi![smiley2]
Po Ustavu imaju pravo, a bilo bi i moralno![smiley13]


niksone moj savjet ti je da prvo pronađeš brokera. Prijenos dionica na brokera ti je full jednostavan. Da ne pišem dalje,najbolje ti je brokera pitati da ti objasni kad budeš kod njega. Možeš njemu dati svoj PIN da ti on prebaci ili možeš to ti telefonski napraviti te zadržati PIN za sebe (moj odabir).

Što se tiče prodaje dionica tu nemaš problema. Sa INOM se puno trguje te nećeš imati problema sa prodajom. Današnji raspon cijena je bio od max 2.635,00 kn do min 2.622,00 kn.
Pozdrav i sretno.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Trebamo se izboriti da Polančec i društvo isto mogu kupiti dionice T-HT, da i oni ZARADE kao i mi!smiley2
Po Ustavu imaju pravo, a bilo bi i moralno!

I ne samo to, nego im i dati i dodatni bonus od 1dionice na svakih 10 ako u prvih tjedan dionica naraste 30%.
[smiley1]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Kako zaraditi na kupnji dionica T-HT-a

http://www.vecernji.hr/home/manager/2911639/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

U četvrtak Sanader određuje raspon cijene

http://www.vecernji.hr/home/manager/2911650/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


molim ima li ko za pomoć kupio sam inu na ipo-u na kredu .Upravo sam zatvorio kredu te ovjerenu brisovnicu poslao u sda.Interesira me kako izgleda postupak prenosa dionca na brokera i koliko to sve traje ,te da li cu eventualno uspjeti prodati Inu do HT-a. Unaprijed hvala

Moj ti je savjet da ostaviš INU do poslije Nove godine, da sad ne razglabam o razlozima, a T-HT možeš kupiti na kredu u bilo kojoj banci, a što se tiče tvog pitanja, kad dobiješ papire iz SDA prodaja ide u roku odmah, naravno ako ti cijena odgovara, moraš znati da sigurno neče iči ispod 2600, no odluka je tvoja. Sretno.

Hrvati u groznici iščekivanja privatizacije T-HT-a’

http://www.jutarnji.hr/novac/vijesti/clanak/art-2007,9,10,DPA_HT,89434.jl

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


nikson:


niksone moj savjet ti je da prvo pronađeš brokera. Prijenos dionica na brokera ti je full jednostavan. Da ne pišem dalje,najbolje ti je brokera pitati da ti objasni kad budeš kod njega. Možeš njemu dati svoj PIN da ti on prebaci ili možeš to ti telefonski napraviti te zadržati PIN za sebe (moj odabir).

sve ok osim davanja PINa brokerima. shvatite taj pin kao i pin tekućeg računa – to ne dajete drugima niti im treba.

niksonu: ako si do sad čekao s inom, pričekaj još dodatne dionice (10%) a i vjerojatno bolju cijenu ine za koji mjesec ako možeš. uzmi HT na nvovi kredit ako si se ininog riješio.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Počela reklamna kampanja, a svi pitaju samo za punomoći

http://www.jutarnji.hr/novac/trziste_kapitala/clanak/art-2007,9,10,t_ht,89533.jl

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


SPANCIR

Kad budem davao lovu za paket u HPB mogu li dat tekuci od nekoga drugoga u slucaju da mi budu vracali visak love ,ako paket bude manje??? ”
..MOŽE..
Jsi li siguran? ”
Jesam, na IPO INE pisao svoj tekući za ženu, punicu…..

Nisam siguran.Citiram službenu stranicu (http://www.tht-dionica.com.hr/main.php?p=faq&q=04) u vezi s dokumentima koje treba prezentirati pri upisu:

…..karticu tekućeg računa (bilo koje banke u Hrvatskoj) zbog mogućeg povrata sredstava u slučaju da ponuda ne bude prihvaćena ili pak u slučaju uplate viška sredstava. Ulagatelj mora imati otvoren tekući račun u nekoj od banaka u Hrvatskoj. ……….

Da mi bude jasnije , nazvao tetu na broju navedenom za informacije.Teta kaže (eventualni) povrat svakom na njegov račun.Al’ su ga zakomplicirali – IPO INA-e je bio mala beba……….
Online

zvao sam FINU i jedna ljubazna sluzbenica mi je rekla da povrat novca NE MORA ici na ulagatelja nego moze i na opunomocenika. sam sto to mora biti navedeno u punomoci.


Ne mora biti navedeno u punomoći,tako su meni rekli u Fini,ah vrtimo se u krug!

Uhljebe na ulicu!!!!!

Pardon mora biti navedeno u punomoći,a i je navedeno ako koristiš njihovu punomoć,još jednom pardon.

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close