HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 13.07.2024. u 03:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,07
16.989
565
30,00
30,20
0,67%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Negdje krajem ovod mjeseca izlazi lock period za radničke dionice (6 mjeseci). Molim ako netko zna točatn datum da ga napiše, ja mislim ali nisam siguran da je to 26.12.

Evo, kolega oportunist ti je odgovorio na predhodnoj strani.

OPORTUNIST | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja 12712 | profil
korisnik od: 17.08.2007.

ocjena poruke
63%
zajednica –
moderatori
"Sterilna" faza na HT definitivno će potrajati do 29.12.2008, maximalno jedan dan duže. Nakon toga, puno jasnija slika. Priličan broj ulagača iskoristio je rastući trend na ostalim dionicama te ostavljajući opciju HT-a otvorenom kao prilično sigurno ulaganje nakon navedenih datuma ili možda i na taj dan. Vrlo dobro percipiraju da HT neće pobjeći još neko vrijeme.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Raifeissen mirovinski fond dana 16. prosinca 2008. (utorak) kupio je 1.000 dionica HT-a. Ostali mirovinci nisu kupovali HT.

Tko je danas "potegao" i jesu li to mirovinci, vidjet ćemo za koji dan.


Negdje krajem ovod mjeseca izlazi lock period za radničke dionice (6 mjeseci). Molim ako netko zna točatn datum da ga napiše, ja mislim ali nisam siguran da je to 26.12.

29.12.2008

[thumbsup]Zagrebačka burza: HT nakon mjesec dana iznad 200 kuna
ZAGREB – Sat vremena prije kraja trgovine promet se intenzivirao, a obrat HT-a i građevinara zaslužan je za smanjenje minusa
[thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[thumbsup]Analiza: HT nakon dugo vremena iznad 200 kuna
Dopunjeno 19.12 17:06!

Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi danas je bio još niži nego jučer i premašio je tek 29 milijuna kuna, a Crobex je kliznuo 0,12 posto i trgovanje završio na 1737,64 boda. [thumbsup]
To je tek početak pravog rasta HT-a koji kreće u ponedjeljak. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup]Analiza: HT nakon dugo vremena iznad 200 kuna
Dopunjeno 19.12 17:06!

Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi danas je bio još niži nego jučer i premašio je tek 29 milijuna kuna, a Crobex je kliznuo 0,12 posto i trgovanje završio na 1737,64 boda. [thumbsup]
To je tek početak pravog rasta HT-a koji kreće u ponedjeljak. [thumbsup]

…to te ja pitam 😉 lijepi pozdrav.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.



[thumbsup]Analiza: HT nakon dugo vremena iznad 200 kuna
Dopunjeno 19.12 17:06!

Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi danas je bio još niži nego jučer i premašio je tek 29 milijuna kuna, a Crobex je kliznuo 0,12 posto i trgovanje završio na 1737,64 boda. [thumbsup]
To je tek početak pravog rasta HT-a koji kreće u ponedjeljak. [thumbsup]

…to te ja pitam 😉 lijepi pozdrav.
[/quote]

I Vama kolegice ; ) kreće Ht punom parom : )) [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba




[thumbsup]Analiza: HT nakon dugo vremena iznad 200 kuna
Dopunjeno 19.12 17:06!

Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi danas je bio još niži nego jučer i premašio je tek 29 milijuna kuna, a Crobex je kliznuo 0,12 posto i trgovanje završio na 1737,64 boda. [thumbsup]
To je tek početak pravog rasta HT-a koji kreće u ponedjeljak. [thumbsup]

…to te ja pitam 😉 lijepi pozdrav.
[/quote]

I Vama kolegice ; ) kreće Ht punom parom : )) [thumbsup]
[/quote]

Di kreće HT?

I'LL BE BACK





[thumbsup]Analiza: HT nakon dugo vremena iznad 200 kuna
Dopunjeno 19.12 17:06!

Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi danas je bio još niži nego jučer i premašio je tek 29 milijuna kuna, a Crobex je kliznuo 0,12 posto i trgovanje završio na 1737,64 boda. [thumbsup]
To je tek početak pravog rasta HT-a koji kreće u ponedjeljak. [thumbsup]

…to te ja pitam 😉 lijepi pozdrav.
[/quote]

I Vama kolegice ; ) kreće Ht punom parom : )) [thumbsup]
[/quote]

Di kreće HT?
[/quote]

Ne kužim jel pada još neko na te retardirano navlakačke fore a la šef i pxica…?
Čisto me zanima s sociološkog stanovišta, ništa uvredljivo.

Dobro ti jutro,
čemu ti izrazi? I zašto te smeta što se dopisujemo iako su to tebi "retardirano navlakačke fore". Imaš valjda vlastiti mozak…pa kako te onda netko može navući??

A ti si neki sociolog??

Pozdrav i uživaj.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

[thumbsup] Ht krenuo na + 2,40 % odmah na otvaranju što je bilo i za očekivati.Ide pretovar iz Atlanske u HT. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Da nije dividenda????

smanjuje se minus.......

New Report

Close