HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 00:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,00
127.297
3,858
32,80
33,00
-1,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Znam da sam pomalo dosadan prekaljenim borcima, ali molim samo odgovor ili komentar na moju nedoumicu: broker iz Abacusa mi je rekao da mi je otvorio račun kod SDA još prije sedmicu dana, a ja još uvijek nisam dobio nikakvu obavijest o otvaranju računa, pa tako niti PIN! [smiley2]

Obavijest će ti doći. Malo strpljenja i sve će biti u redu. Do HT-a dolazi sigurno.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Jel ja dobivam takav dojam ali mi se čini da će većina prodati ovu dionicu u roku mjesec dana?!(forumaši)

Kad je dobar vjetar i purani lete!

fazan:

Polako nas pripremaju na rezanje paketa!

Meni je najjače:
“Većina hrvatskih građana, pak, dodaje se, izabrat će taktiku “uzmi novac i bježi“. [smiley11]

To je eufemizam za rezi i bjezi… [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.tht-dionica.com.hr/

Evo i portala. U poslovnicama Erste banke se već dijele informativne brošure.

What we've got here is a failure to communicate...

Dobra stvar je da ćemo moći i putem Erste NetBanking-a. Pa tko ima, neće morat proživljavati one gužve u poslovnicama. A interes će biti 5x veći od INA-e.

What we've got here is a failure to communicate...


Dobra stvar je da ćemo moći i putem Erste NetBanking-a. Pa tko ima, neće morat proživljavati one gužve u poslovnicama. A interes će biti 5x veći od INA-e.

Tako je meni bilo preko RBA za INU,a sada će mi biti…dizanje u 5 itd[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


rellik: ” Dobra stvar je da ćemo moći i putem Erste NetBanking-a. Pa tko ima, neće morat proživljavati one gužve u poslovnicama. A interes će biti 5x veći od INA-e. ” Tako je meni bilo preko RBA za INU,a sada će mi biti…dizanje u 5 itd[smiley2]

I to je jedan od razloga zbog kojeg će neki u zadnji tren odustati od upisa.[smiley2]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

rellik :
http://www.tht-dionica.com.hr/”
Evo i portala. U poslovnicama Erste banke se već dijele informativne brošure.

je’l moze netko skinuti i staviti na forum primjerak punomoci sa navedenog portala ?
iz inozemstva se ne moze uci u portal, a hitno je.
fala.

joj, pa najbolje je otici u banku i malo porazgovarati sa ljudima i skuziti razinu neinformiranosti osobnih bankara.
Evo, dajem glavu da u Zabi i nakon MGMA nece nista znati (ako ide preko Zabe uplata).
Cak sumnjam da ce u RBA nesto znati.

A najzanimljivije mi je cuti ljude koji uzimaju i njihovo znanje financija i trzista.
Dobar comedy.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Slažem se,bankarska službenica,i to peta po redu,je na moje inzistiranje da mi odgovori,na kraju rekla da me ne čuje dobro[smiley8]i uputila me na njihov info telefon.[smiley5]



quark:

Nemojte se nadati da ćete uspjeti prodati HT prvi dan osim ako si niste jakoooo dobri sa brokerima pa će vam brokeri prodati dionice bez da su ih prije registrirali sa brokerskom kućom. Možda se zahtjev može potvrditi preko Interneta ali otvoriti se može samo telefonski a liniju je vrlo teško bilo dobiti kod Magme. Kod HT-a vjerujem da će to biti gotovo nemoguće. Čak sam čuo od nekih brokera da uopće neće prodavati HT prvi dan.

Evo praktičnog problema !

A osim toga , zna li itko kad će se definitivno objaviti konačna cijena , što će omogućiti da se točno određeni broj dionica registrira na računima u SDA – da li je to 01.10. ili 04.10. ??

Jer, tek nakon toga će broker moći dati zahtjev koji će trebati potvrditi prije trgovanja 05.10.


Pridružujrm se pitanju!

Kad budem davao lovu za paket u HPB mogu li dat tekuci od nekoga drugoga u slucaju da mi budu vracali visak love ,ako paket bude manje??? ”
..MOŽE..
Jsi li siguran? ”
Jesam, na IPO INE pisao svoj tekući za ženu, punicu…..

Nisam siguran.Citiram službenu stranicu (http://www.tht-dionica.com.hr/main.php?p=faq&q=04) u vezi s dokumentima koje treba prezentirati pri upisu:

…..karticu tekućeg računa (bilo koje banke u Hrvatskoj) zbog mogućeg povrata sredstava u slučaju da ponuda ne bude prihvaćena ili pak u slučaju uplate viška sredstava. Ulagatelj mora imati otvoren tekući račun u nekoj od banaka u Hrvatskoj. ……….

Da mi bude jasnije , nazvao tetu na broju navedenom za informacije.Teta kaže (eventualni) povrat svakom na njegov račun.Al’ su ga zakomplicirali – IPO INA-e je bio mala beba……….

New Report

Close