HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 15:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da to je T(r)ifon Ivanov,od oca Hriste,a kao što rekoh,bavi se naftnim biznisom!Bugarski Čermak! [kiss]P.S.Uložila ja u HT pa….popušila??! [embarass]


…žestoko nadmetanje prije starta danas… [smiley] [thumbsup]

Hmm, a ti ne kažeš jesi li to ti na slici!!! [lol] Lijepi pozdrav [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Da to je T(r)ifon Ivanov,od oca Hriste,a kao što rekoh,bavi se naftnim biznisom!Bugarski Čermak! [kiss]P.S.Uložila ja u HT pa….popušila??! [embarass]

zar i to radiš..? [wink]

Došla ja u velegrad..kupiti i-phone…sjedim danas u kafiću ,i pokušavam zadati naloge..sva izžifcirana
pišem , rišem..gađam tastaturu , i ne uradih ništa pametno…odu cijene..zove me službenica t-com, nek kontroliram troškove da se ne zanesem previše…/ između redova../
ps sutra izlazim iz HT-a ..daj mi bože ,malo dobrog starta …i evo slobodnog keša za dokup
ostalog jada i bijede u portfelju…..kad iscrpim izlazak svih recimo normalnih minusa na dionicama,
bacam se na prave pothvate , tj-one sa -60 % minusa, za što mi treba cijela hrpa love..
zato još uvijek razrađujem strategiju, i odmjeravam protivnike u portfelju…..
Ima li kakvih dobrih vijesti iz HT-a? Pozdrav t-com i pametnim igračkama , koje nisu za seljake…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Hmm, a ti ne kažeš jesi li to ti na slici!!! [lol] Lijepi pozdrav [proud]

…naravno da jesam…ovo mi je jedna od boljih…dok sam još na nešto ličio…
…a šta se praviš kao da me nisi prepoznala…?
…i zašto se sramiš pokazati svoju…sliku…?

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

@Miami
Jesi kupila i-phone ili nisi, nisam te baš, ono, znaš- shvatio



Hmm, a ti ne kažeš jesi li to ti na slici!!! [lol] Lijepi pozdrav [proud]

…naravno da jesam…ovo mi je jedna od boljih…dok sam još na nešto ličio…
…a šta se praviš kao da me nisi prepoznala…?
…i zašto se sramiš pokazati svoju…sliku…?
[/quote]
….ma lako za mene! ja sam te prepoznala. ali ostali!!! A godine?? [lol]
…što se tiče moje slike; prvo sam odlučila pokazati svoju tvornicu….za sliku uvije ima vremena. Znam da kažu da je ljepota prolazna…..ali ima vremena [wink]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

ova cijena ht je stvarno nevjerojatna

kako god kreneš analizirat dionicu pozitivne vijesti
– keša na računu skoro 5 milijardi
– dobit za devet mjeseci ODLIČNA 1,8 milijardi
– kapitalna ulaganja velika (oprema da bi i u zabitima mogli gledat maxTV)
– fantastično povečanje maxTV pretplatnika
– i još sad iPhone ludnica

da se osvrnem samo na zadnje
mora se čekat do ko zna kad i k tome osobno znam dvije osobe koje sa drugih operatera prelaze na T-mobile samo da bi na pretplatu mogle doći do njega

… e sad, ako ih ja znam 2 koliko je to onda u hr – a živim u najsiromašnijoj županiji
koma
[bye]


i k tome osobno znam dvije osobe koje sa drugih operatera prelaze na T-mobile samo da bi na pretplatu mogle doći do njega
[bye]

I ja sam prešao na t-mobile ali samo zato da ne dajem novce tuđoj firmi. [smiley]

Proveo sam analizu.. i evo za sve vas iznosim činjenice :
Onaj ko se žuri i proda odmah taj se zahebo, a onaj tko čeka taj će se tek zahebat.
Nadam se da je moje očitanje grafa nekome pomoglo!

idući tjedan će bit bolje...



Da to je T(r)ifon Ivanov,od oca Hriste,a kao što rekoh,bavi se naftnim biznisom!Bugarski Čermak! [kiss]P.S.Uložila ja u HT pa….popušila??! [embarass]

zar i to radiš..? [wink]
[/quote]
Da,ali ne pušim pikavce (stara fora – nova budala… [wink]


ova cijena ht je stvarno nevjerojatna

kako god kreneš analizirat dionicu pozitivne vijesti
– keša na računu skoro 5 milijardi
– dobit za devet mjeseci ODLIČNA 1,8 milijardi
– kapitalna ulaganja velika (oprema da bi i u zabitima mogli gledat maxTV)
– fantastično povečanje maxTV pretplatnika
– i još sad iPhone ludnica

da se osvrnem samo na zadnje
mora se čekat do ko zna kad i k tome osobno znam dvije osobe koje sa drugih operatera prelaze na T-mobile samo da bi na pretplatu mogle doći do njega

… e sad, ako ih ja znam 2 koliko je to onda u hr – a živim u najsiromašnijoj županiji
koma
[bye]

zaboravih reči kako sam uvjeren da će do kraja godine doći do smanjenja temeljnog kapitala (kao ERNT prije neke godine) za 50 kn (moja procjena) po dionici jer lova treba i DT-u a ostalima neće škodit dok HT nema problema sa likvidnošću (lova na računu im je samo problem)

a i dividenda je gotovo sigurna (moja procjena 20 kn po dionici)

New Report

Close