HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 05:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,00
127.297
3,858
32,80
33,00
-1,20%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Polančec je izjavio ovo za 6000, što je mene moram prizanati začudilo.

Na buy strani su OIF, mirovinci, i neki mudriji pojedinci.

Nisam skužio ovaj dio oko pretpostavki i argumenata.

(ovih dana slabo kužim upise kolega s foruma. il oni nerazumno pišu ili sam ja malo maka)

I love the Smell of Profits in the Morning

Da li se netko sjeća izjava o tome kako je prodano “samo” trećina paketa dionica INAe do sad, a sad odjednom samo 6000. koliko ja znam trećina od 45000 nije 6000. nemojte me držati za riječ o “trećini” ali siguran sam da je negdi pisalo…

OPORTUNIST, 09.09.2007. u 20:12
OPORTUNIST:
“/>
Kad budem davao lovu za paket u HPB mogu li dat tekuci od nekoga drugoga u slucaju da mi budu vracali visak love ,ako paket bude manje??? ”

..MOŽE..

Jsi li siguran?

Jesam, na IPO INE pisao svoj tekući za ženu, punicu…..


Da li se netko sjeća izjava o tome kako je prodano “samo” trećina paketa dionica INAe do sad, a sad odjednom samo 6000. koliko ja znam trećina od 45000 nije 6000. nemojte me držati za riječ o “trećini” ali siguran sam da je negdi pisalo…

mislim da ste u pravu kolega jer i meni tako nešto odzvanja u sjećanju.
a kako 6000 – PA ZNA SE ![smiley1]

ŽIVIO THT !

Pozdrav svima!
Kad sam kupovao dionice Magme otišao sam u ZABU popunio obvezujuću ponudu i odmah sa tekućeg koji imam kod njih izvršio uplatu dionica.(na isti su izvršili povrat viška sredstava)
Pitanje je: kad popunimo obvezujuće ponude za HT moramo li odmah izvršiti uplatu ili je to moguće izvršiti u nekom roku putem npr. e-zabe? Nije baš zgodno hodati okolo sa 38k Kn.
Drugo pitanje: Ako supruga uplati paket (a nema brokera) je li dosta ona punomoć o prijenosu dionica da bi SDA meni prebacio njezine dionice? Mogu li ih nakon prijenosa na moj račun kod SDA ja registrirati s mojim brokerom i prodavati kao svoje bez daljnih problema?
Hvala!

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

OMX poslije HT-a.
Milina.
Da je OMX bio kod MAGME nikad nebi dosla do 375, ni u ludilu jer se nalozi vide prije 10h.
Netko je lijepo rekao i to je istina svi bi htjeli upisati THT po 38,000 kn ali nemaju ljudi love i nece biti rezanja paketa.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Da li se netko sjeća izjava o tome kako je prodano “samo” trećina paketa dionica INAe do sad, a sad odjednom samo 6000. koliko ja znam trećina od 45000 nije 6000. nemojte me držati za riječ o “trećini” ali siguran sam da je negdi pisalo…

Kud će bonus dionice onih koji su prodavali? Samo ostati HT-u?

No respect


Savage: ” Da li se netko sjeća izjava o tome kako je prodano “samo” trećina paketa dionica INAe do sad, a sad odjednom samo 6000. koliko ja znam trećina od 45000 nije 6000. nemojte me držati za riječ o “trećini” ali siguran sam da je negdi pisalo… ” Kud će bonus dionice onih koji su prodavali? Samo ostati HT-u?

Bonus od INE ostaje državi.

(ajd još jednom pročitaj što si napisao, nekako mi se čini da si malo falio, ovaj drugi dio)

I love the Smell of Profits in the Morning


Da je OMX bio kod MAGME nikad nebi dosla do 375, ni u ludilu jer se nalozi vide prije 10h.

Možeš li ovu logiku malo pojasniti! Nisam shvatio kakvu ulogu imaju nalozi prije 10h. Misliš da je većina bila spremna prodati jeftinije, pa kada su vidjeli kuda to ide, povukli su naloge?

I love the Smell of Profits in the Morning


Bonus od INE ostaje državi.

(ajd još jednom pročitaj što si napisao, nekako mi se čini da si malo falio, ovaj drugi dio)

Jesam, u isto vrijeme sam pisao na PM. [smiley1]

Mislio sam na INA-u.

No respect


Pozdrav svima! Kad sam kupovao dionice Magme otišao sam u ZABU popunio obvezujuću ponudu i odmah sa tekućeg koji imam kod njih izvršio uplatu dionica.(na isti su izvršili povrat viška sredstava)

zaba ruleeesss

[smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


ili je to moguće izvršiti u nekom roku putem npr. e-zabe?

s e-zabom možeš sve što poželiš
(maj… joj j….. ako sutra ne skoči na 15.000,00 kn, koliko sam se nadrukao danas)
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close