HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 15:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Hvala!

A šta će se značajno desiti kad ovima istekne lock-up?Misliš da će dionica porasti ili pasti??! [sad]



Hvala!

A šta će se značajno desiti kad ovima istekne lock-up?Misliš da će dionica porasti ili pasti??! [sad]
[/quote]
U pravilu, pašće. Razlog: računa se da će biti veći pritisak na prodaju onih kojima je istekao lock-up period, a kupili su dionice po povlaštenim uvjetima. No to je više psihološki faktor nego matematički jer i sada ti je omjer k/p 1:10 ili laički potražnja na kupnji je oko 50000 kom. dok ih se na prodaji nudi oko 500000 kom. Računaj da je u 4. mj. skupština, te redovita dividenda, tako da po meni neće puno utjecati na cijenu dionice. Mislim da 6. ili 7. ovaj mj. izlazi i FI pa ćemo vidjeti koliko i on ima utjecaja na cijenu HT-a. [smiley]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

u mjesec dana HT je pao 12,5% a banke koje imam oko 25% [sealed]


u mjesec dana HT je pao 12,5% a banke koje imam oko 25% [sealed]

Tvoj nick-name je odgovor na tvoju konstataciju.. [shocked]

Baš sam znatiželjan i to jako !

Objava rezultata za prvih devet mjeseci 2008. 6. studenog 2008.

koliko vidim pod broj 4. pbz d.d. skrbnicki naveliko prodaje zadnjih dana…jel se zna ciji je to racun?


koliko vidim pod broj 4. pbz d.d. skrbnicki naveliko prodaje zadnjih dana…jel se zna ciji je to racun?

To ti se u nogometu zove dupli pas ( ja tebi ti meni ….. ) pa cemo tako srušiti cijenu …. Pitaj Novoselca njega to ide ….. ali mu banku baš ne ide …..

ovaj 4 prodaje oduvjek,

ko je to?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Aha, sad mi je jasno što su mislili pod onime da će "novac od INA-e završiti u HT-u".

svi će kupiti I-phone.

[lol]

po svemu sudeći ipak neće: http://www.t-mobile.hr/iphone/tarife.asp

posteno su zapaprili….zamisli 199$ i 299$ u nekoj obećanoj zemlji, ali ne ovdje….

In spe...

dodatak:

u novim pakteima i150, i300 i i500 cijene su najpovoljnije od mogućih jer ukoliko kupujete potpuno slobodan i otkljucan telefon u t-mobileu onda su cijene 8 GB = 6798,00 kn, a 16 GB = 7298,00 kn….

Imao sam raspravu s prijateljima kako će zbog prihvatljive, "niske" cijene potući sve rekorde broja iPhonea na broj stanovnika i kao jedan od argumenta je bio da će niska cijana rušiti "ekskluzivnost" JAtelefona, no "srećom" to neće biti slučaj….

In spe...

Cijene uredaja:

8GB crni Cijena uređaja 6798,00 kn
16GB crni Cijena uređaja 7298,00 kn

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

fi za 3q 6.11. a ipod u prodaji 7.11.
hm!

New Report

Close