HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 15:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.jutarnji.hr/j2/online/clanak/art-2008,10,28,,138840.jl

jel to dobnra ili losa vjest?

Neznam kako to može biti loša vijest !?! Naravno da je dobra ! Barem meni !



http://www.jutarnji.hr/j2/online/clanak/art-2008,10,28,,138840.jl

jel to dobnra ili losa vjest?

Neznam kako to može biti loša vijest !?! Naravno da je dobra ! Barem meni !
[/quote]
i meni. Noviteti imaju najbolju zaradu, pa valjda i nama to nešto donese.




http://www.jutarnji.hr/j2/online/clanak/art-2008,10,28,,138840.jl

jel to dobnra ili losa vjest?

Neznam kako to može biti loša vijest !?! Naravno da je dobra ! Barem meni !
[/quote]
i meni. Noviteti imaju najbolju zaradu, pa valjda i nama to nešto donese.

[/quote]

Meni je to dobra vijest jer znamo kakva je navala u svijetu bila oko I phona, znači kao dioničar se veselim tome a također i kao budući kupac/korisnik.

Na HT-u zbog dividendnog prinosa teško je izgubiti"

Business.hr
28.10.2008 13:27
Pročitaj komentare ( 3)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ( {PostCount})
6bc20e09-a7d1-4878-820a-f853caaac7ed
Ocijenite članak ( 0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 5minute.

"Nezahvalno je pogađati kako će Crobex danas zatvoriti trgovinski dan, no imajući na umu indekse koji utječu na nas, DAX i CAC 40, koji su također žustro krenuli pa se ipak ispuhali, i Crobex bi mogao slijediti njihov trend", komentira pozitivne vrijednosti hrvatskih dionica Igor Gvozdanović iz Platinum Investa.
Gvozdanović upozorava da se na hrvatskom tržištu, unatoč današnjem uzletu, u posljednje vrijeme testiraju dna, a svako novo dno izaziva velik broj ulagača da uđe u pojedine dionice.

"Sljedećih šest mjeseci ne vjerujem da može doći do kontinuiranog rasta već se očekuje znatna volatilnost tržišta, u kojem će ipak prevladavati crveni dani nad onim zelenim", zaključuje Gvozdanović.

Nastavi čitatiOglas:

Na pitanje o najlikvidnijoj dionici na Zagrebačkoj burzi HT-u i razlozima za njezinu prodaju Gvozdanović ističe da je sasvim nejasno tko ima interes po ovakvoj evaluaciji prodavati HT.

"Velika većina dioničara HT-a najvjerojatnije nije imala dionice prije HT-a i ne razumije procese. Po našoj procjeni, HT je dionica u koju vrijedi ulagati jer samo očekivani dividend yield mogao bi nadoknaditi eventualne gubitke u prinosu", kazao je Gvozdanović.

HT ima izrazito snažnu keš-poziciju i nije podložan riziku da kod banaka mora uzimati nepovoljne kredite, podsjeća Gvozdanović, štoviše očekuje se da će i u sljedećem razdoblju isplaćivati 10 do 15 posto dividendnog prinosa na svoju dionicu, što znači da gubitak na HT-u nije realan.

Vaš link


http://www.jutarnji.hr/j2/online/clanak/art-2008,10,28,,138840.jl

jel to dobnra ili losa vjest?

Pa ako imate novaca za iPhone onda je dobra a ako nemate onda vam je svejedno… S obzirom na stanje u RH mislim da neće biti neka velika pomama, naravno uvijek ce biti fanatika…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Korist od iPhone-a je čisto marketinška što za jedan mobilni uređaj ipak nije nezanemarivo.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

U nekim tarifnim modelima bit če i po 1 kn.


U nekim tarifnim modelima bit če i po 1 kn.

Kako znaš ? Da li su negdje objavili , ja nisam vidio ?



http://www.jutarnji.hr/j2/online/clanak/art-2008,10,28,,138840.jl

jel to dobnra ili losa vjest?

Pa ako imate novaca za iPhone onda je dobra a ako nemate onda vam je svejedno… S obzirom na stanje u RH mislim da neće biti neka velika pomama, naravno uvijek ce biti fanatika…
[/quote]
Siguran sam da će bti pomama,ljudi kod nas vole nove stvari bez obzira imaju li financija, najbolji pokazatelj je 70 000 novih vozila od kraja rujna što je bio iznos za cijelu 2007. godinu.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)



U nekim tarifnim modelima bit če i po 1 kn.

Kako znaš ? Da li su negdje objavili , ja nisam vidio ?

[/quote]

u dnevniku, ali ja ne vjerujem


U nekim tarifnim modelima bit če i po 1 kn.

oce ziher uz tarifu 700 i 100 prijatelja.

u ostalom zbog cega se digla takva histerija oko iphone-a. onaj koji je lud za takvim gadgetima kupio ga je prije godinu dana i otkljucao ga pomocu pacheva i razno raznih sifri koje je vidio na tportalu.
nije da ht ima marzu na iphone 1 000 000%, zbog cega bi to trebalo opce biti bitno????

neće ovaj naš HT gore, pa nikako da se makne.

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close