HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 08:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



kol’ko imaju "osobe koje raspolazu povjerljivim informacijama"(copyright zse)…

Lijepo bi bilo postati i zet od gosp. Mudrinića. Požurite, prilika koja se ne propušta ako je još koja slobodna, a lijepo piše da gosp. ima 4 kćeri. 🙂
[/quote]

još ako su zgodne na tatu
[lol]

Mislite li da je ovo danas samo navlakusa ili da bi se nesto slicno moglo i sutra dogoditi?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Mislite li da je ovo danas samo navlakusa ili da bi se nesto slicno moglo i sutra dogoditi?

I sutra ide ovako, samo upola manje….sto isto nije lose!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Zašto bi to trebala biti dobra vijest?’
Budite oprezni, mnogo puta su veliki stvorili euforiju, prividno digli dionicu i onda se fino iskrcali malima, a mnogi su u panici opet prodali velikima na puno manjim razinama. I tako u krug. Nadam se da ovaj veliki plus ima drukčiji predznak, ali opreza nikad dosta.Oni koji misle kupiti i držati dionicu na ovim razinama nemaju što izgubiti!!!!

Može li mi netko reći gdje se mogu vidjeti postavljeni nalozi?

HT reže kapital i isplaćuje razliku?…
Autor Snježana Mlinarević
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3185082/index.do

I tako ništa od izvanredne dividende reko Mudrinić.
jebiga

strpljen..spašen Time is on my side


HT reže kapital i isplaćuje razliku?…
Autor Snježana Mlinarević
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3185082/index.do

Sada je bio Mudrinić na vjestima na HTV2.
Nažalost odbacio je špekulacije o razanju kapitala i isplati izvanredne dividende.
Razlog:stanje na svjetskim burzama i odgovornost prema dioničarima(vjerovao ili ne)
Tvrdi da nije dobro isprazniti račun u ovim trenucima.Šta da ti kažem.
A možda je i to samo njegova "pila naopako?

sijem žito raste grahorica

Doći će i izvanredna dividenda na red, ne brinite, možda ne u ovom času… više ih muči Odluka
o kupovini dionica od strane Uprave, kako je to u zadnji čas riješila ATPL, INGR, VDKT i još neki…
Da nisu sami kupovali dionice..ne znam gdje bi im bila sada cijena… to želi i HT, i tako
otkupiti eventualne viškove na prodaji…pa znate da im novac nije problem, i kako im je bilo teško
bespomoćno gledati što se događa s dionicom….imajte povjerenja u ovu upravu..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Za nas puno više znači odluka o osnivanju interventnog fonda nego odluka o eventualnoj izvanrenoj dividendi. Interventni bi fond trebao spriječiti rasprodaju imovine investicijskih fondova kojima trebaju sredstva. To znači da možemo očekivati da će u budućnosti biti puno manje potopa na burzi i dugoročno stabiliziranje. Za razliku od toga, izvanredna dividenda dovela bi do euforičnog rasta, ali kasnije i do dramatičnog pada.

Ipak, žao mi je da nam u džepove neće upasti dodatni keš u obliku te dividende.



HT reže kapital i isplaćuje razliku?…
Autor Snježana Mlinarević
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3185082/index.do

Sada je bio Mudrinić na vjestima na HTV2.
Nažalost odbacio je špekulacije o razanju kapitala i isplati izvanredne dividende.
Razlog:stanje na svjetskim burzama i odgovornost prema dioničarima(vjerovao ili ne)
Tvrdi da nije dobro isprazniti račun u ovim trenucima.Šta da ti kažem.
A možda je i to samo njegova "pila naopako?
[/quote]

Kolega, malo bolje slušajte da poslije nebi dezinformirali javnost kao sada, ili je to……

Naime on je rekao da nema isplate izv.dividende ako neće dirati kapital, a normalno je da se zahvati u kapital kada se isplaćuje zvanredna dividenda, zar ne.




HT reže kapital i isplaćuje razliku?…
Autor Snježana Mlinarević
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3185082/index.do

Sada je bio Mudrinić na vjestima na HTV2.
Nažalost odbacio je špekulacije o razanju kapitala i isplati izvanredne dividende.
Razlog:stanje na svjetskim burzama i odgovornost prema dioničarima(vjerovao ili ne)
Tvrdi da nije dobro isprazniti račun u ovim trenucima.Šta da ti kažem.
A možda je i to samo njegova "pila naopako?
[/quote]

Kolega, malo bolje slušajte da poslije nebi dezinformirali javnost kao sada, ili je to……

Naime on je rekao da nema isplate izv.dividende ako neće dirati kapital, a normalno je da se zahvati u kapital kada se isplaćuje zvanredna dividenda, zar ne.

[/quote]

Da, ali je isto tako rekao da o izvanrednoj dividendi za sada nema niti govora.
ako to nije jasno, ne znam što bi trebalo biti jasno.
i meni je žao što je nema jer mi (uvijek) fali keša za dokup ali..jebiga kak je tak je

strpljen..spašen Time is on my side

New Report

Close