HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 10:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

na ht-u cista kapitalizacija dobiti,nista drugo nije po srijedi,i naravno fondovska posla..no dobro napredujemo.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

nek smo i to doživjeli ¸+blokada

Još dobrih vijesti…

Hrvatski Telekom
U Zagrebu 13. listopada 2008.
T- Hrvatski Telekom

Sastanci sa institucionalnim ulagateljima

U skladu s Pravilima Zagrebačke burze,T-Hrvatski Telekom (Reuters: THTC.L, HT.ZA; Bloomberg:
THTC LI, HRTA CZ), vodeći pružatelj telekomunikacijskih usluga u Hrvatskoj, objavljuje da će održati
nekoliko sastanaka sa institucionalnim ulagateljima na sljedećim konferencijama:
– SEE Regional Capital Markets Conference u Beču, 16. listopada te
– ING EMEA TMT Conference u New Yorku, 16. i 17. listopada.

[thumbsup]


mudrinic je siromah u usporedbi s ostalim CEO-ima.. evo CEO hypo real estate-a otisao u penziju (najurili ga) i ima penziju koliku mudrinic placu..

ne smeta meni njegova plaća – meni smeta što dio plaće ne dobiva u dionicama. Ako vjeruje u svoj rad – neka kupi dionice.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

kol’ko imaju "osobe koje raspolazu povjerljivim informacijama"(copyright zse)…


Još dobrih vijesti…

Hrvatski Telekom
U Zagrebu 13. listopada 2008.
T- Hrvatski Telekom

Sastanci sa institucionalnim ulagateljima

U skladu s Pravilima Zagrebačke burze,T-Hrvatski Telekom (Reuters: THTC.L, HT.ZA; Bloomberg:
THTC LI, HRTA CZ), vodeći pružatelj telekomunikacijskih usluga u Hrvatskoj, objavljuje da će održati
nekoliko sastanaka sa institucionalnim ulagateljima na sljedećim konferencijama:
– SEE Regional Capital Markets Conference u Beču, 16. listopada te
– ING EMEA TMT Conference u New Yorku, 16. i 17. listopada.

[thumbsup]


a zasto to? jesu oni mozda vlasnici Ht-a ili su to ipak nasi mirovinski fondovi i domaci dionicari?

voit Ime munaa, Alien



mudrinic je siromah u usporedbi s ostalim CEO-ima.. evo CEO hypo real estate-a otisao u penziju (najurili ga) i ima penziju koliku mudrinic placu..

ne smeta meni njegova plaća – meni smeta što dio plaće ne dobiva u dionicama. Ako vjeruje u svoj rad – neka kupi dionice.

[/quote]
kupio je 1000 komada po 380..

voit Ime munaa, Alien


kupio je 1000 komada po 380..

ma da, super, i ja imam više dionica od njega a nemam ni 15% njegove godišnje plaće.
Dok ne dođe u Top 20 – on za mene nije menager kojem se vjeruje.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


kol’ko imaju "osobe koje raspolazu povjerljivim informacijama"(copyright zse)…

Lijepo bi bilo postati i zet od gosp. Mudrinića. Požurite, prilika koja se ne propušta ako je još koja slobodna, a lijepo piše da gosp. ima 4 kćeri. 🙂

ako se ne varam ovo je 1 pozitivna blokada za ht nakon +365 dana na burzi [thumbsup] . Popodne kad ameri nekaj spo.ukaju vracamo se na staro [cry].



kupio je 1000 komada po 380..

ma da, super, i ja imam više dionica od njega a nemam ni 15% njegove godišnje plaće.
Dok ne dođe u Top 20 – on za mene nije menager kojem se vjeruje.

[/quote]
a zasto bi on kupovao dionice?

ako imas 10% njegove godisnje place nije mi jasno zasto piskaras po forumu?

voit Ime munaa, Alien

ja mislio da čovjek ima oko milijun kuna godišnje plaće – 100k i nije nešto s čim bi se zadovoljio. Da radim čitav svoj život i mogu si napraviti eventualno kućicu na selu – malo sutra. Ako ima ugovor veći od toga još je veće pitanje zašto ne ulaže više toga u dionice.

Zašto bi ? Zato jer time pokazuje da stavlja svoju imovinu na kocku i uvjerava nas da mu je stalo do firme. Ako bi htio izvesti neku muljažu to bi bilo vidljivo dan nakon toga – dakle nema povratka nazad za njega. Ljudi koji ulože svoju egzistenciju ili svoj način života u tvrtku kojom oni upravljaju puno bolje vode računa o dobrobiti investitora nego oni koji to ne učine. Osim toga o tome govori i Graham u Inteligentnom investitoru – to je zadnji kriterij po kojem dobiješ vjeru ili sumnju u tvrtku.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close