HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja bi prvi potpisao da nam HT neda dividendu u novcu nego da sa svim tim novcem firma dokupi vlastite dionice na trzistu i dionicarima umjesto dividende u istoj protivvrijednosti dodjeli bonus dionice sa lockup-om od bar pola godine! I mislim da bi se sa tim trebao sloziti svatko kome je stalo da ova dionica dobije svoju stvarnu vrijednost.

Meni OK. Bitno je da HT stvara 12-13% nove vrijednosti svake godine (na ovu cijenu dionice), a kako će se to preliti u vrijednost dioničarima na koncu i nije previše bitno. Sve dok se prelije. [wink]

Idealno bi zapravo bilo uložiti te novce u nove profitabilne projekte/akvizicije itd…

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

dobro jutro svima,

Ja sam poranio da vidim kako ce danas poceti dan,hoce li ove mjere protiv ekonomske krize barem zaustaviti dalju katastrofu i propadanje vrijednosti dionica i moje ustedjevine (340 dionica) Ako danas ode ispod 210 ja definitivno izlazim,pa kud puklo da puklo.jest da cu izgubiti par hiljada kuna…ali nemam hrabrosti cekati tu dividendu…kakve koristi od nje kad ce dionica biti jadnih 100-tinjak kunica ako se ovako nastavi.

Neka nam dragi Bog pomogne svima ovog jutra 🙂


dobro jutro svima,

Ja sam poranio da vidim kako ce danas poceti dan,hoce li ove mjere protiv ekonomske krize barem zaustaviti dalju katastrofu i propadanje vrijednosti dionica i moje ustedjevine (340 dionica) Ako danas ode ispod 210 ja definitivno izlazim,pa kud puklo da puklo.jest da cu izgubiti par hiljada kuna…ali nemam hrabrosti cekati tu dividendu…kakve koristi od nje kad ce dionica biti jadnih 100-tinjak kunica ako se ovako nastavi.

Neka nam dragi Bog pomogne svima ovog jutra 🙂

Kolega čista psiha je sve to.
Kod nas ( UK ) ne zna se kako će financ. pomoć izgledati do srijede, stoga se može pretpostaviti da su moguće manipulacije na globalnoj razini.

Preporuka : držite t-ht, makar i bude ispod 200, jer naprosto svaka prodaja čini efekt nerazumnog krda koje bezpostrebno ruši tržište.

Ulažite u znanje, ulažite u CROBEX.


Ja bi prvi potpisao da nam HT neda dividendu u novcu nego da sa svim tim novcem firma dokupi vlastite dionice na trzistu i dionicarima umjesto dividende u istoj protivvrijednosti dodjeli bonus dionice sa lockup-om od bar pola godine! I mislim da bi se sa tim trebao sloziti svatko kome je stalo da ova dionica dobije svoju stvarnu vrijednost.

Glupost… Osim akvizicije koja ne i nužno podrazumjeva dodatni profit za matičnu firmu, isplata dioničara u novcu je ujedno i najbolji način za dioničare.

Nakon isplate dividende dioničar može:
a) potrošiti novac na kurve, kocku i drogu (redosljed je bitan)
b) potrošiti novac na dionice svoje firme
c) potrošiti novac na dionice druge firme
d) kombinacija a b i c

Pa ko voli nek izvoli…

Konačno razriješeno – ništa od izvanredne dividende. Jel netko čitao članak u Investitoru?

Vaš linkOvdje upišite svoj komentar…

nisam citao imas li negdje clanak ??? mozda daju u dionicama ??(hahah)

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


nisam citao imas li negdje clanak ??? mozda daju u dionicama ??(hahah)

u tiskanom izdanju Investitora, a ja imam pretplatu na poslovni



[tongue] Mudrinić: Možda dividenda bude veća od cijene dionice HT-a [bye]

[cry] Kako samo duhovite ljude imamo u vlasti neznam zašto i nama ovo nije smiješno. [bye]

Nemojte mi Mudrinića dirati! Zahvaljujući njemu i još nekolicini odabranih svaki hrvat se može podičiti prosječnom plaćom od 5000 kn. Iako nitko nema toliko.
Zato pustite Mudrinića i njemu slične da nam svojim astronomskim plaćama dižu prosjek da se ne sramotimo po svijetu kad netko pita za koliko novaca radi prosječni hrvat!
[/quote]
mudrinic je siromah u usporedbi s ostalim CEO-ima.. evo CEO hypo real estate-a otisao u penziju (najurili ga) i ima penziju koliku mudrinic placu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Bolje da firme ne isplacuju te izvanredne dividende. HT isto tako… Vecina toga ce zavrsit van Hrvatske, a to je zadnje sto nam sada treba. Nije sad vrijeme za dvaest kuna po dionici (prosjecni HT dionicar nece skupit ni za novu plazmu) cackat mecku.

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A kako da dt vuce lovu van,ako ne kroz dividende.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

New Report

Close