HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,80
73.330
2,107
34,70
35,00
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

u blokadu sa milion kuna prometa

jedno pitanje početnika…
Jeli se može nazvati brokera i zadati mu nalog pa tek onda uplatit lovu, ne znam za par dana…i ako može koliki je rok za uplatu…
zahvaljujem unaprijed na odgovorima

ovo je cirkus što se radi

Mogu li ja kupiti po 211 ili moram čekati da Kardum proradi ? (trenutno je najniža na prodaji 211 kn)


jedno pitanje početnika…
Jeli se može nazvati brokera i zadati mu nalog pa tek onda uplatit lovu, ne znam za par dana…i ako može koliki je rok za uplatu…
zahvaljujem unaprijed na odgovorima

uglavnom ne. eventualno ako imaš puno dionica u porfelju kod njih možeš dobititako nešto, ali uz uplatu do kraja dana.


Mogu li ja kupiti po 211 ili moram čekati da Kardum proradi ? (trenutno je najniža na prodaji 211 kn)

možeš preko plavog oglasnika


jedno pitanje početnika…
Jeli se može nazvati brokera i zadati mu nalog pa tek onda uplatit lovu, ne znam za par dana…i ako može koliki je rok za uplatu…
zahvaljujem unaprijed na odgovorima

novac mora biti raspoloživ prije zadavanja naloga na računu brokera

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Kažu naši političari da se svjetska kriza ne odnosi na hrvatsku… sva sreća…jer što bi bilo kad bi nas uhvatila kriza!!!! Jer drugi se polako izvlaće a mi tonemo. sva sreća da imam udio u ht-u mozda se mogu primiti za kakvu "Telefonsku Žicu" da ne potonem skroz!!!!

idući tjedan će bit bolje...


jedno pitanje početnika…
Jeli se može nazvati brokera i zadati mu nalog pa tek onda uplatit lovu, ne znam za par dana…i ako može koliki je rok za uplatu…
zahvaljujem unaprijed na odgovorima


Mogu li ja kupiti po 211 ili moram čekati da Kardum proradi ? (trenutno je najniža na prodaji 211 kn)

Kraj ovih nickova stoji abacus računalo ili – korisnik s iskustvom [lol] [lol]
Ovo su mi kandidati za topic najduhovitiji post.
Godinu dana na burzi, a koja pitanja… I onda se čudimo propasti burze …
Dečki knjige u ruke! [angry]

pocelo je,nalozi po 50000 komada,vise ni sram ne postoji,,,,,,,,izvrseno-ucinjeno!!

[tongue] Mudrinić: Možda dividenda bude veća od cijene dionice HT-a [bye]

[cry] Kako samo duhovite ljude imamo u vlasti neznam zašto i nama ovo nije smiješno. [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

I sad neka neko kaze da to nije kriminal, samo zakonski zapakiran

New Report

Close