HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.





Neki ovdje se nadaju izvanrednoj dividendi, a recite molim lijepo zašto i ih HT podijelio kada DT može jeftino kupovati dionice na tržištu , znajuči unaprijed da će ih kada se jeftino napuni do cca 74,99% sutra platiti sebi isplaćenom dividendom u tom slučaju koristeći se ukupno zadržanim dobitima.

Zašto misliš da će DT kupovati dionice kad to dosad nije napravio? Uostalom, da to i napravi i isplati sebi dividendu, kako bi ta dividenda (redovna ili izvanredna) promakla ostalim dioničarima koji ne prodaju svoje dionice?
[/quote]

Mislim da DT itekako želi isplatiti dividendu, boli njih za bilo šta osim zarade. Zato konstantno otpuštaju radnike, ne ulažu niti lipe u razvoj HT-a, održavanje je sve lošije, organizacija također i samo će se nakon nekoliko godina ( kada ih dobit više ne bude zadovoljavala) povući. Uvaliti će rasturenu kompaniju nekoj žrtvi, svim građanima koji koriste HT infrastrukturu ( a to smo svi mi ) ostaviti će samo probleme u telekomunikacijama, od ADSL do mobitela.
[/quote]

Pitanje:
Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja ima IPTV?
Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja ima nekakvu vrstu paypala?
Zašto je HR jedna od rijetkih zemalja u EU koja emitira signal u HD rezoluciji?

(Hint: nije zato što se ne ulaže)

Zašto se u kontekstu otpuštanja uvjek govori u negativnom kontekstu? Zašto bi ikome bilo u cilju čuvati radnika is socijalističko/postsocijalističkog razdoblja?

Što se može razviti osim u core businessu u telefoniji i mobitelima, a da već u HR ne postoji?
[/quote]
Prodaja organa vlastitih zaposlenika?

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Evo ja ušao, nakon što sam prodao svoj dio prošle godine nisam mislio da ću se vratiti u HT, ali ovo sada mi izgleda kao pristojna cijena za štednju umjesto da stavljam novce u banku.

Kao što je kolega sugerirao, računam na oko 10+% prinosa od dividende i oko 20% tak posto prinosa od cijene dionice, banka nudi 6% tako da je ovo ljepša varijanta ako uspije.

ZSE INTRADAY UPDATE
Prodavatelji spustili HT na povijesni minimum od 238 kn
Autor/izvor: Oriana Ivković Novokmet
ZAGREB – U prvom dijelu trgovine, vrijednost Crobexa spustila se uz minus od 4,3 posto na samo 2.657 bodova, što je najniža razina od lipnja 2006. godine.
Time je ponovno, postavljen novi negativni rekord u vidu najniže ovogodišnje razine indeksa, ali i još negativne statistike poput povijesno najniže razine dionica Hrvatskog telekoma.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/prodavatelji-spustili-ht-na-povijesni-minimum-od-238-kn,26982.html

Ne znam dali ce cijena ici gore i kada ce, jer sa logikom vise nista nema veze, ali cinjenica je da jos uvijek nitko sa HT-om nije u minusu ni na 238kn, zato cu gledati na te dionice kao orocene novce do kojih ne mogu trenutno, i nadam se da ce po prestanku ove difuzije na trzistu, kada nestane ovih kojima je nazalost nuzda prodavati, doci do stabilizacije vrijednosti ove dionice i poceti se realno vrednovati njena vrijednost, dakle kada je budu imali samo oni koji znaju sta ona prestavlja. Mozda se to nece desiti uskoro, mozda nece nikad, a mozda ce i smak svijeta, ali ako smaka svijeta ne bude, ne mislim ni da ce ovakva kompanija tako lako propasti i postati bezvrijedna.

@ BRMBOTA Ne znam dali ce cijena ici gore i kada ce, jer sa logikom vise nista nema veze, ali cinjenica je da jos uvijek nitko sa HT-om nije u minusu ni na 238kn

Nisam baš sigurna da nisu u minusu , zaboravio si ljude koji su dizali kredite a i sve one kojima je prosjek ulaza preko 320, tako su pisali na forumu.

cijela ZSE je dirigirana, sve se radi dogovorno i taktički se malima i neukima otima. oni koji su HT prodali na 380-400 su jedini koji mogu reći da su dobro prošli, pa makar i sa jednim paketom, ja sam svoja 2 prodao na 360, a još jedan sam ostavio. i eto sjelo još 6 dionica, prošla godina dana saldo na tom paketu 0. fondovi igraju svoje igre tuđim novcem, bez ikakvog morala. odgovornost je uvijek na ulagaču. fondovi pogotovo mirovinski, mogu raditi što god požele, ionako raspolažu tuđom imovinom, kao i uostalom i OIF-ovi, koji su opet puni jeftinh dionica i koriste ovo vrijeme recesije u svijetu, da nas male i nemoćne svojim uzajamnim djelovanjem pošišaju na nulu. naravno one koji se daju. obzirom da sam takav igrač koji teško prihvaća poraz moje dionice sve koje imam HT i ATPL nisu na prodaju, pa makar otišle na nulu, ali dok god su u mom vlasništvu mog raditi frizuru kakvu želim

Keš koji hate ima na računu cca 25% TRŽ. kapitalizacije…

Ima l ovo igdi [cool]

pa tko je napravio preko 18 miliona prometa?!
Ovo je kao da se dijeli!

strpljen..spašen Time is on my side

Pogledaj promet od INE…manje od milje! Što ti to govori [thumbsup]


Pogledaj promet od INE…manje od milje! Što ti to govori [thumbsup]

da nitko ne prodaje INU ali da svi prodaju HT? Ili..?

strpljen..spašen Time is on my side

Pa HT se rasprodaje zar vam nije jasno.


Pa HT se rasprodaje zar vam nije jasno.

ali i kupuje

New Report

Close