HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 20:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Istina, nitko iz nijedne firme ne želi izaći u javnost, upravo ta neizanteresiranost nešto govori.

Pojasni malo molim te, što bi to trebalo govoriti?
Nikako ne mogu dokučiti..

strpljen..spašen Time is on my side

Čisto sam ponosan sa padom HT-a od samo 5 % [cry] kad pogledam Lošinjsku plovidbu i pad od 21 % [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ja ne znam što je točno s vama? Da li mislite da je HT dobra firma? Zar vam nije drago da je možete dobiti jeftino? Zar ne mislite na dividendu sljedeće godine i moguću izvanrednu dividendu ? To bi sve skupa trebalo biti oko 60kn gotovine na ovu cijenu. Iskreno mi je žao ljudi koji moraju prodati dionice po ovoj cijeni … ali ja još čekam paniku u fondovima pa da jeftinije dođem do moje omiljene dionice. Vi kako želite.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Šta je ljudi pa zar vam nije jasno da ovo stanje i pad najviše odgovaraju DT-u koji ako je potrebno "sutra" ulazi i u skwiz -out ostalih dioničara , a njemu sve ostalo, jebo ih dr Ivo koji ih je postavio u tu i takvu poziciju.

Šta se čudite ko "cigo bijelom kruhu"

Ko će kome podjeliti zadržane dobiti i gotovinu -DT, jel jasno, a šta se tiće Mudrinića tu je sve jsno, poslužio se je NDH-om u svoju osobnu korist.!!!


ja ne znam što je točno s vama? Da li mislite da je HT dobra firma? Zar vam nije drago da je možete dobiti jeftino? Zar ne mislite na dividendu sljedeće godine i moguću izvanrednu dividendu ? To bi sve skupa trebalo biti oko 60kn gotovine na ovu cijenu. Iskreno mi je žao ljudi koji moraju prodati dionice po ovoj cijeni … ali ja još čekam paniku u fondovima pa da jeftinije dođem do moje omiljene dionice. Vi kako želite.

istina je to što govoriš na ako si već sve dao u ht onda je ovo jako gadno za gledat, posebno je gadno jer se ne vidi kraja. Kad bi znao ide do 230 i gotovo, je..ga bar znaš na čemu si , a ovako svakodnevno mučenje..ništa nije vrijedno čira na želucu..ili možda je..

strpljen..spašen Time is on my side

Ispravak pogrešnog navoda, Mudrinić nije ušao radi toga jer bi to bilo prilično "Nostradamovski", ali šta možeš tako se je uprilićilo, a čovjek to iskoristio, fućka mu se za domoljublje.

Lijepi pozdrav svekolikom dioničarstu.

moje predvidanje je da ce najnize do 220kn, po toj cijeni imam i rabljene gace da prodam da bi se dokupio

ne mari za male stvari i ostat ce male


moje predvidanje je da ce najnize do 220kn, po toj cijeni imam i rabljene gace da prodam da bi se dokupio

S ovim se slažem, iako s 90% totnom vjerojatnošću tvrdim da ne ide ispod 235 kuna(235 + dividenda=265), mogućnost časnog iskrcaja za one koji su registrirali dionice.

fondovi ce sve pokupit…..a onda ce vama prodavat skuplje….moraju si smanjiz ulaz….kupovali poslje ipo za 400kn sad ce po 200 i njima dobro….a vi prodavajte…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Može li netko staviti današnji promet.

Hvala



moje predvidanje je da ce najnize do 220kn, po toj cijeni imam i rabljene gace da prodam da bi se dokupio

S ovim se slažem, iako s 90% totnom vjerojatnošću tvrdim da ne ide ispod 235 kuna(235 + dividenda=265), mogućnost časnog iskrcaja za one koji su registrirali dionice.
[/quote]

treba oduzeti još 10% dodatnih!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


istina je to što govoriš na ako si već sve dao u ht onda je ovo jako gadno za gledat, posebno je gadno jer se ne vidi kraja. Kad bi znao ide do 230 i gotovo, je..ga bar znaš na čemu si , a ovako svakodnevno mučenje..ništa nije vrijedno čira na želucu..ili možda je..

pa ja sam dao sve u HT… preko 1000 dionica, pa me opet ne dira jer se nadam 10k eur gotovine u slijedećih 9 mjeseci. Pa još sada govore kako će kriza trajati još godinu-dvije. Baš me briga, onda i za dividendu stignem kupiti jeftinih dionica.. ako treba i kredit opet dignuti – dižem, no tu sam ipak oprezniji pa čekam da i ova cijena padne… 220 bi bilo lijepo, tu se ne bi dvoumio.

Što se tiče squeez outa – za to ne postoji ni najmanja šansa. Vlada neće braniti cijenu dionice jer previše košta u odnosu na političku dobit ali bi istjerivanje malih dioničara moglo za sobom povući političku osvetu.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close