HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.10.2024. u 18:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,02
58.636
1,776
32,90
33,10
0,91%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Otvaranje računa u SDA događa se u trenutku sticanja dionica.Bilo da ih kupiš preko brokera ili ih stekneš preko IPO-a.Potpisivanjem ugovora sa brokerom i(li) otvaranjem usluge on-line trading ne dobiva se račun u SDA.

marinko nemoj zbunjivati ljude.

Prije mjesec dana sam u HYPU otvorio račune za neke ljude i svi su kući dobili obavijesti o PINU. Nisam uplatio niti kune na račun brokera.

I love the Smell of Profits in the Morning

Svi špekuliraju o mogučoj cjeni, večina je analitičara tvrdila da bi ona mogla biti 200-250 kn. Pa koliko bi sada po vama to trebalo biti kad su nam uzeli ovakovu dividendu 160-180 kn???????[smiley6]


marinko nemoj zbunjivati ljude.

Prije mjesec dana sam u HYPU otvorio račune za neke ljude i svi su kući dobili obavijesti o PINU. Nisam uplatio niti kune na račun brokera.

oduzmi mu janjetinu
[smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Nemremo mi bez lopovluka: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d493300f-f7e6-40cf-b547-0e3f7aa74517

Mater im lopovsku, svu će lovu isisati iz HT-a, a onda će nama prodavati firmu bez keša koja sve više gubi tržište !! Sad sve ozbiljnije razmišljam da odustanem od HT-a, dignem jedan veći kredit drugi tjedan i svu lovu spucam u dionice!

Ignore: KressoM, delux


fazan: ” marinko nemoj zbunjivati ljude. Prije mjesec dana sam u HYPU otvorio račune za neke ljude i svi su kući dobili obavijesti o PINU. Nisam uplatio niti kune na račun brokera.” oduzmi mu janjetinu [smiley11]

To je već izgubio dekretom. Pa mu je vraćena jer me podržao u klupskim bojama.

avax10 – kaj briješ, pa to je za očekivati … generirat će oni i sljedeće godine toliku dobit. Pa to je firma koja svakodnevno barata sa živom lovom.

[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

Možda sada bude po nominali. 100 kuna. .

Nedam više od 100 kuna po dionici. I to me moraju moliti a ne da se moram mučiti jel budu priznali punomoć ili ne.


Nemremo mi bez lopovluka:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d493300f-f7e6-40cf-b547-0e3f7aa74517

Bas razgovarao jucer sa frendom kako istice vrijeme za to. Morali su to napravit prije stampanja prospekta…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Nemremo mi bez lopovluka: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d493300f-f7e6-40cf-b547-0e3f7aa74517

LJIGAVO DO BOLI !!![smiley5]

GADE MI SE.

La vita e bella!

To što mi se netko gadi ne znači da ne mogu zaraditi na njemu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Uostalom, to je očekivani ustupak DT-u radi IPO-a. Hebiga, nešto se mora i žrtvovati

Hell is Empty and all the Devils are Here


Uostalom, to je očekivani ustupak DT-u radi IPO-a. Hebiga, nešto se mora i žrtvovati

Nije samo ustupak DT-u. Pa i Vlada će ubosti koju kunu!

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close