HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 03:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nema se tu što razmišljati previše, uskoro idu bonus dionice, to je nekih 1.890.000 "novih" dionica na tržištu, što znači da uskoro kreće priča, ali i konkretni korak:

a) dividenda – najrealnija priča i gotovo sigurno slijedi
b) preuzimanje
c) fenomenalni rezultati poslovanja
d) potpuno nove usluge/proizvodi

Ako ste primijetili počelo je reklamiranje MaxTV preko fiksne telefonije, znači HT je napao i fiksnu telefoniju, što znači ako želiš MaxTV i besplatni prijemnik moraš koristiti usluge T-com, ne Optime itd. [thumbsup]


Tako je, sada je moguće uzeti MAXtv bez obaveze korištenja Maxadsl-a kao do sada, a u tijeku je i akcija novog tel. priključka za 1 kunu, a navodno ovih dana kreću još neke zanimljive akcije…


mozete mi reci kad je dodjela onih ¨gratis¨ dionica (10+1)??
hvala

http://www.sda.hr/portal/f?p=100:13:3885200456237587::NO:::
HT d.d. – preknjižba dopunskih dionica

09.09.2008

Odlukom Vlade Republike Hrvatske o prodaji dionica HT-Hrvatskih telekomunikacija d.d. javnom ponudom, donijetoj 30. kolovoza 2007. godine (Narodne novine broj 91/07, 94/07 i 97/07 i zajedno sa svim izmjenama i dopunama iste Odluke, svakom hrvatskom državljaninu koji je uz pravo prvenstva i posebnu pogodnost kupio dionice u javnoj ponudi, te nad istima zadržao nepromijenjenu vlasničku poziciju registriranu s izdavateljem u neprekinutom trajanju od jedne godine, na svakih 10 dionica bit će prenijeta po 1 dopunska dionica.

Posljednji dan roka za praćenje transakcija i promjena po vlasničkim pozicijama dioničara, bit će 04. listopada 2008. godine. Taj dan predstavlja dan utvrđivanja prava na dopunske dionice.

Dan kada će bonusne dionice biti preknjižene na račune dioničara je 06. listopada 2008.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom




hvala na brzom odgovoru.

Oprostite znam da je glupo ali osoba koju poznajem iz uprave T-Mobile mi je rekla to u povjerenju, kao da bas i ne pricam dalje… Nije to do ni do nje ni do T-Mobilea, Apple im radi probleme oko toga, kao, sve mora biti "TOP SECRET" dok ne dođe do službenog predstavljanja uređaja na trzistu…
[/quote]
cujte pa vi bi najbolje trebali znati da kad zelite nekome nesto reci a da to svo saznaju morate napomenuti da nikome ne smije reci toj istoj osobi
pofuk
[/quote]
a zamolio sam da nikom ne prica okolo, i sta se dogodi, strasno

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Antraxxx , u pitanju je malo jači pretovar- HT- ERNT / o.k.?/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nagrada dioničarima HT-a iz IPO-a za mjesec dana
Business.hr/Hina
10.09.2008 09:57

Dopunske dionice Hrvatskih telekomunikacija (HT), na koje su pravo stekli građani koji su dionice HT-a stekli u prošlogodišnjoj javnoj ponudi i zadržali ih u svom vlasništvu u neprekinutom trajanju od jedne godine, biti će preknjižene na račune dioničara 6. listopada ove godine, objavljeno je na internet stranicama Središnje depozitarne agencije (SDA).

Pravo na dopunske dionice utvrđivat će se na dan 4. listopada (subota), točno godinu dana od dana kada su dionice iz javne ponude upisane na račune dioničara, a dan kada će bonusne dionice biti preknjižene na račune dioničara je 6. listopada, navode iz SDA.

Na svakih 10 kupljenih dionica koje nisu prodane u roku od godine dana građani imaju pravo na po jednu dopunsku dionicu.

Maksimalni paket dionica HT-a koji su građani mogli steći u javnoj ponudi uz pravo prvenstva i pod posebnim uvjetima činile su 63 dionice, što znači da će ukoliko taj paket nisu prodali u roku od godine dana takvi dioničari imati pravo na šest dopunskih dionica.

hvala na ocjeni……………. [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

To znači cca. 1.800.000 novih dionica, od oka procjena, ukoliko se ne donese neka nova vijest o dividendi odosmo svi u 3pm, tko više može toliku količinu dionica apsorbirati?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Adler, 10.09.2008. u 12:04
To znači cca. 1.800.000 novih dionica, od oka procjena, ukoliko se ne donese neka nova vijest o dividendi odosmo svi u 3pm, tko više može toliku količinu dionica apsorbirati?

Jako mi se svidja ovaj komentar, posto sam dosta u cashu, ali se nazalost ne mogu sloziti s njime. Cinjenica je, da dionice dobivaju oni, koji jih nisu prodavali, tocnije nisu jih ni registrirali kod brokera. Dakle dionice dobivaju oni, koji jih cuvaju, a ne oni koji su jih dosada prodavali. Pretpostavka, da ce jih bas sada poceti prodavati nije na mjestu.

Vise bi bilo vjerojatnije, da se smanjuje dio dionica sa kojima se trguje.


To znači cca. 1.800.000 novih dionica, od oka procjena, ukoliko se ne donese neka nova vijest o dividendi odosmo svi u 3pm, tko više može toliku količinu dionica apsorbirati?

Svi oni koji su u cashu… Budi bez brige… Planuti će ko šibice…. MF već trlja ruke…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...


To znači cca. 1.800.000 novih dionica, od oka procjena, ukoliko se ne donese neka nova vijest o dividendi odosmo svi u 3pm, tko više može toliku količinu dionica apsorbirati?

HT to kupi bez probema.Ako ne on,bilo koji likvidni fond-ovi kojima odgovara dividendni prinos od 10% [cool]



To znači cca. 1.800.000 novih dionica, od oka procjena, ukoliko se ne donese neka nova vijest o dividendi odosmo svi u 3pm, tko više može toliku količinu dionica apsorbirati?

HT to kupi bez probema.Ako ne on,bilo koji likvidni fond-ovi kojima odgovara dividendni prinos od 10% [cool]
[/quote]

HT jos dugo nece nista kupovat, jos neznamo ni kad ce izvanredna skupstina (ako ce je uopce i biti!?), na kojoj bi se donijela takva odluka…. Dao Bog, pa bila sto prije…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


To znači cca. 1.800.000 novih dionica, od oka procjena, ukoliko se ne donese neka nova vijest o dividendi odosmo svi u 3pm, tko više može toliku količinu dionica apsorbirati?

ali kolega, to neće biti tiskane nove dionice…………….to samo znači da će se onima koji nisu prodavali dionice htea, proknjižiti još malo dioničica na njihov račun
takvu priču istu smo slušali kad su bile dodatne dionice ine
a znamo kako je to završilo
a ako mirovinci prodaju inu, eh tek onda će nastati JAGMA za dionicama HTea
trebalo bi se pripremiti na vrijeme [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


ali kolega, to neće biti tiskane nove dionice…………….to samo znači da će se onima koji nisu prodavali dionice htea, proknjižiti još malo dioničica na njihov račun
takvu priču istu smo slušali kad su bile dodatne dionice ine
a znamo kako je to završilo
a ako mirovinci prodaju inu, eh tek onda će nastati JAGMA za dionicama HTea
trebalo bi se pripremiti na vrijeme [smiley]

Sančo, nisam mislio da će biti tiskane nove niti sam mislio nešto loše, htio sam reći da ukoliko ne dođe neka vijest da će biti dodatna psihoza, samo to. Kod INE je to malo drugačije iz razloga što postoji nada, kao što je preuzimanje, dok kod HT-a postoji druga nada (žensko ime), a to je izdašna dividenda, ako ćemo iskreno, taj HT me koštao poprilično, iako sam dva puta na njemu prethodno dobro zaradio, ali nekad čovjek želi još, još, još….a to je već pohlepa.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close