HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mali sigurno ne prodaju;broj dionicara na dan 31.03.2008-306183
broj dionicara na dan 30.06.2008-306514


Koliko čovjek treba biti glup da bi prodao Ht po 279, dva mjeseca prije dodatnih dionica i vrlo lako moguće izvanredne dividende. Potcijenjena i najsigurnija na ZSE. Ne nasjedajte prozirnim igricama fondova, prodajte jedino ako se želite kockati s drugim dionicama i fali vam casha, ja svoje držim da je cijena i 350.

Drži, samo drži i nemoj prerano suditi o "tuđoj gluposti".
A možda sam i ja glupa što sam svoje dionice HT-a prodala prvog dana trgovanja nakon IPO-a po 400,00 Kn – ili možda ipak nisam.
Ah, dileme, dileme…
By the way, avatar ti savršeno odgovara.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Ovo što prodaju po 63 vjerojatno glumi netko veći kako bi malo mic po mic po deseti put na 270 a tko im što može kada imaju dionica i love pa je štele u ovih petnaest dvadeset kuna kako im se svidi, a za mene je ovo naj nepredvidljivija dionica vjerojatno zbog mase dioničara jer kad je naj izgledniji rast u zadnje vrjeme ona stoji ili pada a kad ostale stoje ona raste .

Ovaj tekst nije na poziv na kupnj kupnju ili prodaju


mali sigurno ne prodaju;
broj dionicara na dan 31.03.2008-306183
broj dionicara na dan 30.06.2008-306514


o bože, pa šta će tek bit kad počnu [huh]

Stvar je jednostavna. Priprema se teren za + 10% dionica HT-a na tržištu.
Cijena ide -10%. Pa kad dobijemo extra 10 % ispast će da je isto kao da smo prodali po 285 kn.
To vam je ista priča kao s dividendom…


Stvar je jednostavna. Priprema se teren za + 10% dionica HT-a na tržištu.
Cijena ide -10%. Pa kad dobijemo extra 10 % ispast će da je isto kao da smo prodali po 285 kn.
To vam je ista priča kao s dividendom…

Mirovinci ovu dionicu kupuju ko sumanuti s obzirom da nemaju prava na dodatne dionice, a već su dobrano u minusu ove godine mislim da to baš i neće bit tako, osim toga jedva čekam reakciju iz BF-a, ako bi do toga došlo

Surround all arround when it hits the ground



Koliko čovjek treba biti glup da bi prodao Ht po 279, dva mjeseca prije dodatnih dionica i vrlo lako moguće izvanredne dividende. Potcijenjena i najsigurnija na ZSE. Ne nasjedajte prozirnim igricama fondova, prodajte jedino ako se želite kockati s drugim dionicama i fali vam casha, ja svoje držim da je cijena i 350.

Drži, samo drži i nemoj prerano suditi o "tuđoj gluposti".
A možda sam i ja glupa što sam svoje dionice HT-a prodala prvog dana trgovanja nakon IPO-a po 400,00 Kn – ili možda ipak nisam.
Ah, dileme, dileme…
By the way, avatar ti savršeno odgovara.
[/quote]

Ako ste poslje ht-a nešto kupovala, a vjerojatno jeste onda ste sigurno u gorem glibu nego ja. Poanta je da sam htio ukazati da mali ne prodaju. Btw. i Vama avatar savršeno odgovara podsjeće me na nešto što je negdje legalno.

Surround all arround when it hits the ground


Koliko čovjek treba biti glup da bi prodao Ht po 279, dva mjeseca prije dodatnih dionica i vrlo lako moguće izvanredne dividende. Potcijenjena i najsigurnija na ZSE. Ne nasjedajte prozirnim igricama fondova, prodajte jedino ako se želite kockati s drugim dionicama i fali vam casha, ja svoje držim da je cijena i 350.

ispricavam se nisam u toku… o kakvim dodatnim dionicama je riječ (+10%)?



Koliko čovjek treba biti glup da bi prodao Ht po 279, dva mjeseca prije dodatnih dionica i vrlo lako moguće izvanredne dividende. Potcijenjena i najsigurnija na ZSE. Ne nasjedajte prozirnim igricama fondova, prodajte jedino ako se želite kockati s drugim dionicama i fali vam casha, ja svoje držim da je cijena i 350.

ispricavam se nisam u toku… o kakvim dodatnim dionicama je riječ (+10%)?

[/quote]
ma to!!!! …. ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

In spe...

Da, ali dodatne vrijede samo za one koji nisu nikada registrirali svoje dionice , a takvih je jako malo , ili se možda varam ??


Stvar je jednostavna. Priprema se teren za + 10% dionica HT-a na tržištu.
Cijena ide -10%. Pa kad dobijemo extra 10 % ispast će da je isto kao da smo prodali po 285 kn.
To vam je ista priča kao s dividendom…

dodatne dionice i isplata dividende su dvije različite stvari. neće ht izdati dodatne dionice da bi ih vlada podijelila. dodjela dodatnih dionica je samo promjena vlasništva nad tim dionicama.
isplato dividende, smanjuje se vrijednost komapnije za isplaćeni iznos (druga je stvar što će HT zaraditi te novce i ove godine tako da bi vrijednost kompanije na31.12.2008. trebala biti slična onoj od 31.12.2007.

ovo je čista igra fondova kako bi od malih skupili dovoljne količine jer ovo što sada imaju na prodaji ih ne zadovoljava.
a to se vidi cikličnom dizanjem cijena i spuštanjem kada se količina dionica nakupi na prodaji.
u biti kupuju ljudsku glupost a nje uvijek ima.

dan je pametniji od noći

New Report

Close