HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 09:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A kaj velite na ovu. DT kupi Srpski Telekom, i onda počne konsolidacija tržišta bivše države. Najprije spajanje T-HT i S-telekoma, ulazak i BiH preko R. Srpske, pa u CG i onda na kraju uprava seli u Beograd.
Nisam pesimista, više realista.

pa ti kupi još dionica HTa i u mergu budi vlasnik i srpskog telekoma 😉

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

ima li netko kakvu ideju zasto smo zaronili (208.06), mozda pripremaju nulu za dividendu.


ima li netko kakvu ideju zasto smo zaronili (208.06), mozda pripremaju nulu za dividendu.

Koliko smo to zaronili?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


HT po 280kn!!! 🙂 jel postoji išta jeftinije/sigurnije ulaganje na našem TK? .. pišem ovo jer mi nije jasno tko prodaje … e da mi je keša sad

HT dionice su kao i sve ostale tj. rizik je visok, uz to sa vrlo jakim konkurentima na malom tržištu ne bi bio pretjerano optimističan…



HT po 280kn!!! 🙂 jel postoji išta jeftinije/sigurnije ulaganje na našem TK? .. pišem ovo jer mi nije jasno tko prodaje … e da mi je keša sad

HT dionice su kao i sve ostale tj. rizik je visok, uz to sa vrlo jakim konkurentima na malom tržištu ne bi bio pretjerano optimističan…
[/quote]

kakav rizik ?

Cookie Monster


Koliko smo to zaronili?

lapsus htio sam promjeniti ali je bio neki error sad vise ne mogu mjenjati

sad je izgleda pocela panika kad je prodaja pala na ispod 280


HT po 280kn!!! 🙂 jel postoji išta jeftinije/sigurnije ulaganje na našem TK? .. pišem ovo jer mi nije jasno tko prodaje … e da mi je keša sad

Uskoro će ti biti još "nejasnije".

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

meni je nejasan ovaj pad na 276.00. [sad]



Koliko smo to zaronili?

lapsus htio sam promjeniti ali je bio neki error sad vise ne mogu mjenjati

Moš mislit panike, nije bila ni na 270 , fondovi igraju igrice kao uostalom i na kompletnom ZSE.
sad je izgleda pocela panika kad je prodaja pala na ispod 280

[/quote]

Surround all arround when it hits the ground



HT po 280kn!!! 🙂 jel postoji išta jeftinije/sigurnije ulaganje na našem TK? .. pišem ovo jer mi nije jasno tko prodaje … e da mi je keša sad

Uskoro će ti biti još "nejasnije".
[/quote]

blago vama kad sve znate

Cookie Monster

Koliko čovjek treba biti glup da bi prodao Ht po 279, dva mjeseca prije dodatnih dionica i vrlo lako moguće izvanredne dividende. Potcijenjena i najsigurnija na ZSE. Ne nasjedajte prozirnim igricama fondova, prodajte jedino ako se želite kockati s drugim dionicama i fali vam casha, ja svoje držim da je cijena i 350.

Surround all arround when it hits the ground

vjerojatno prodaju od jada i razocaranja ima i tu na forumu likova koji su odmah registrirali i stavili nalog na 500kn. sad kad je jasno da je to bio veeeliki zaj.. i ja bi se rijesio posto po to, podvio rep i cao djaci. daividenda oh daaaa.

New Report

Close