HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 11:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
29,97
56.456
1,884
30,00
30,20
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Da opet aktualiziram vjecno pitanje dodatne dividende…
Bude li kaj od toga i kada najranije, kada najkasnije (ako uopce bude dividende)?

Zahvaljujem na odgovoru


Na krivom mjestu postavljaš pitanje . Pitaj Mudrinića .
[/quote]

Ne odlučuje to on. To treba pitati Renea ili Ivu

ja bih prije rekao HANS će to odrediti, jedino se on pita!

dan je pametniji od noći


ja bih prije rekao HANS će to odrediti, jedino se on pita!

Hans = Rene Oberman

a je, on je taj hans!

dan je pametniji od noći

Vaš link

Može li DT ući preko HT-a? Do sada je kupac uvijek bio MT, ali oni nemaju toliko para ka HT.

nadajmo se da ce hans uskoro odrediti dividendu [proud]

to je svršena stvar samo se čeka da se uklopi u vrijeme božićnice ili za sv. Nikolu!
živi bili pa vidjeli!

dan je pametniji od noći


nadajmo se da ce hans uskoro odrediti dividendu [proud]

Na osnovi priča o dividendi HT je sa 270 dogurao do 290. Sada je omeđen sa EMA 30 i 100 . Nadam se da će nakon što još malo zaroni , opet doći do EMA 100 i bez objave za dividendu.

Može li DT ući preko HT-a? Do sada je kupac uvijek bio MT, ali oni nemaju toliko para ka HT.

Mislim da je to malo nevjerojatno. Kompanija sa predznakom ‘hrvatski’ još dugo vremena neće moći kupovati na srpskom tržištu.

Sto se lipari na HT-u… fakat ne zam kak neko ima volje za to…

A kaj velite na ovu. DT kupi Srpski Telekom, i onda počne konsolidacija tržišta bivše države. Najprije spajanje T-HT i S-telekoma, ulazak i BiH preko R. Srpske, pa u CG i onda na kraju uprava seli u Beograd.
Nisam pesimista, više realista.
Mišković će nam za uzvrat uvaliti ona tri prsta u Zagareb. A naši političari jedva čekaju srpski kapital.
Imam još ali se bojim moderatora.

HT po 280kn!!! 🙂 jel postoji išta jeftinije/sigurnije ulaganje na našem TK? .. pišem ovo jer mi nije jasno tko prodaje … e da mi je keša sad

Cookie Monster

New Report

Close