HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Na 280 kuna smo. Očito kolegica Ivana agresivno kupuje.

Ne smijemo zanemariti ni tehničku analizu kolega Vlad111, a tko ga redovno prati zna kamo ćemo nakon što se dostigne Crobex 3700.
[/quote]

što je vlad zaključio iz TA? molim te podijeli inforamciju s nama koji ga neredovito pratimo…

In spe...


Kvalitetne informacije na ovom je forumu očito vrlo teško naći….

Rečenice koje sam uspio pročitati iz ove gomile smeća u zadnjih deset strana jesu:
Ide ovo gore, Ide ovo dolje, Joj naive, Postavljena brana, Ivana prodaje, Ivana kupuje i naravno sve to bez i jednog argumenta.

Ja bih postavio pitanje, ako ima tko da odgovori, argumentirano, s mišljenjem, a da se ne shvati kao druk prema dolje i gore, dali netko zna iz kojeg razloga je DT.u u DE cijena dionica padala? A pitanje broj dva: kakva su izvješća na godišnjim razinama i dali netko zna gdje bi se takva mogla naći?

prvo DT je pao zato što je previše platio 3Gmrežu koju još ne rabi,a što se drgog pitanja tiče odi na stranicu T-HT.

370 kuna ??? [shocked]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


Kvalitetne informacije na ovom je forumu očito vrlo teško naći….

Rečenice koje sam uspio pročitati iz ove gomile smeća u zadnjih deset strana jesu:
Ide ovo gore, Ide ovo dolje, Joj naive, Postavljena brana, Ivana prodaje, Ivana kupuje i naravno sve to bez i jednog argumenta.

Ja bih postavio pitanje, ako ima tko da odgovori, argumentirano, s mišljenjem, a da se ne shvati kao druk prema dolje i gore, dali netko zna iz kojeg razloga je DT.u u DE cijena dionica padala? A pitanje broj dva: kakva su izvješća na godišnjim razinama i dali netko zna gdje bi se takva mogla naći?


Kaj te to je…

Išlo je dolje i – gotovo … [cool] [cool] [tongue] [lol]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...


Kvalitetne informacije na ovom je forumu očito vrlo teško naći….

Rečenice koje sam uspio pročitati iz ove gomile smeća u zadnjih deset strana jesu:
Ide ovo gore, Ide ovo dolje, Joj naive, Postavljena brana, Ivana prodaje, Ivana kupuje i naravno sve to bez i jednog argumenta.

Ja bih postavio pitanje, ako ima tko da odgovori, argumentirano, s mišljenjem, a da se ne shvati kao druk prema dolje i gore, dali netko zna iz kojeg razloga je DT.u u DE cijena dionica padala? A pitanje broj dva: kakva su izvješća na godišnjim razinama i dali netko zna gdje bi se takva mogla naći?

DT dionica je imala značajan pad jer je DT kao i ostali veliki evropski telekom operatori preplatio licence za 3G. Npr. Austijski Mobilkom kao manji operater u evropskim razmjerima je odustao tada od tih prava i pogodio.
No, to je prošlost. To se sve dešavalo prije 5-6 godina.
HT dionica se ne može stavljati u taj kontekst. Godišnja izvješća HT-a su standardno odlična i mogu se naći na Vaš link i na Vaš link

na ovim razinama HT je pogodan , a i Dt u SRNJ za preuzimanje, možda Francuzi u navali, obzirom da nisu uspjeli u naumu u Skandinaviji, a mi obzirom da smo skloni samopodcjenjivanju (Pliva, INA, HT itd) pored drveta ne vidimo šume.



Joj naive. Prije jedno 40 dana ista stvar. Fondovska medijska inženjerija je jedno 3 dana na sva zvona trubila kako se treba isplatiti VEEELIKA izvanredna dividenda, kako HT ima PUUUNOOO casha na računu. Naivčine udarili po kupnji i ovi se istresli na 290-295. Pa onda sve nazad na 268. A što je bilo? Kao više nema novaca na računu ili što? I sad novi val.
(Osim toga čak i da isplate izvanrednu dividendu sutradan će cijena HT-a okinuti taman za iznos dividende, ako ne i više!) Ha ha ha! Ova dionica je komedija… nema tu kruha.

[lol]

A kaj onda tu soliš pamet. Odi tam gdi se more kruh zaraditi…
[/quote]

Ja sam već tamo! [wink]
Što si nervozan? Prosjek ulaza ti 360? Pa sad na meni treniraš… opusti se. Doći će na 360! 2020.g.

DIVIDENDAhttp://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/53.gif
wink

dan je pametniji od noći

Kad god se pojavi bid 282 ili više kuna netko to odmah uredno poklopi da padne ispod ove razine. Ovo sam danas primjetio već u više navrata …
TransakcijeCIJENA KOLIČINA VRIJEME
282,00 43 14:37:32
282,00 57 14:37:32
282,00 100 14:37:32
282,00 43 14:37:32
282,00 57 14:36:40
282,00 100 14:36:40
282,00 100 14:36:40
281,36 63 14:35:11

da…interesantno…kako cijelo vrijeme "kapaju" negdje izmedju 282 -282,50…samo idu kap po kap i eto vec imamo cijeli mali slap…
🙂

Promet Kolicina Transakcije Vrijeme
7.459.386,18 26.590 455 15:05:28

Uz sve duzno postovanje moderatoru, al ljubazno ga molim da razmotri i druge opcije moderiranja jer na zalost ovo je stvarno unistavanje nekih prekrasnih dostignuca moderne tehnologije... nije istina da se moderiranje ne moze obavljat i na puno kvalitetniji nacin. No hard feelings...



Kvalitetne informacije na ovom je forumu očito vrlo teško naći….

Rečenice koje sam uspio pročitati iz ove gomile smeća u zadnjih deset strana jesu:
Ide ovo gore, Ide ovo dolje, Joj naive, Postavljena brana, Ivana prodaje, Ivana kupuje i naravno sve to bez i jednog argumenta.

Ja bih postavio pitanje, ako ima tko da odgovori, argumentirano, s mišljenjem, a da se ne shvati kao druk prema dolje i gore, dali netko zna iz kojeg razloga je DT.u u DE cijena dionica padala? A pitanje broj dva: kakva su izvješća na godišnjim razinama i dali netko zna gdje bi se takva mogla naći?

DT dionica je imala značajan pad jer je DT kao i ostali veliki evropski telekom operatori preplatio licence za 3G. Npr. Austijski Mobilkom kao manji operater u evropskim razmjerima je odustao tada od tih prava i pogodio.
No, to je prošlost. To se sve dešavalo prije 5-6 godina.
HT dionica se ne može stavljati u taj kontekst. Godišnja izvješća HT-a su standardno odlična i mogu se naći na Vaš link i na Vaš link
[/quote]

Ako je prošlost kupovina licence za 3G od strane DT onda i dalje nema objektivnog razloga da takva dionica pada.

Godišnja izvješća za HT.hr znam gdje su. Mene zanimaju izvješća DT za 2007 godinu, kao i novija za 1Q 2008 godine….




Joj naive. Prije jedno 40 dana ista stvar. Fondovska medijska inženjerija je jedno 3 dana na sva zvona trubila kako se treba isplatiti VEEELIKA izvanredna dividenda, kako HT ima PUUUNOOO casha na računu. Naivčine udarili po kupnji i ovi se istresli na 290-295. Pa onda sve nazad na 268. A što je bilo? Kao više nema novaca na računu ili što? I sad novi val.
(Osim toga čak i da isplate izvanrednu dividendu sutradan će cijena HT-a okinuti taman za iznos dividende, ako ne i više!) Ha ha ha! Ova dionica je komedija… nema tu kruha.

[lol]

A kaj onda tu soliš pamet. Odi tam gdi se more kruh zaraditi…
[/quote]

Ja sam već tamo! [wink]
Što si nervozan? Prosjek ulaza ti 360? Pa sad na meni treniraš… opusti se. Doći će na 360! 2020.g.
[/quote]

Prosjek mi je ipak malo niže nego što ti misliš… Ali ne kužim što ovakvi kao ti rade tu. Ne pišeš nimalo konstruktivne poruke, niti se iz tvojih poruka nemože saznati niš pametno….

Kupuješ: onda ti stvarno fali daska u glavi ako misliš da možeš bitnije utjecati na cijenu HT-a

Ako ne kupuješ – pa što onda trpaš forum bezveznim porukama…

Prosjek mi je 2xx, xx nadopuni sam, po potrebi, koliko ti mašta dopušta, ja ću ti samo reći da mi je otac radio u ht-u…

New Report

Close