HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pardon, u overbought na 285. (Razmišljam o jednoj drugoj dionici onako usput, pa mi oversold ostao u glavi.) [wink]

I potpisujem sve od kolege Antraxxx-a.

Uz tako veliki broj dionica ht-a na tržištu, nikakvo naše "drukanje" ne može pomaknuti cijenu niti za lipu.

Ako se nečije mišljenje ne podudara s mišljenjem drugoga, zar je potrebno odmah potezati optužbe o "drukanju"? Cijena ove dionice ionako nije u rukama nas koji čitamo ovaj forum, nego u rukama velikih investitora, tj. fondova, a oni se ni malo ne obaziru na nas.

Isto tako, izjave poput: "Sutra 290!" ili "Nema izvanredne dividende!" i sl, koje nemaju nikakvo pokriće u nekoj stvarnoj informaciji, samo doprinose da forum djeluje manje ozbiljno. Slažem se da svatko ima pravo iznositi mišljenje, ali možda bi u tom slučaju bilo bolje napisati: "Bojim se da neće biti izvanredne dividende" ili "Nadam se da ćemo sutra na 290" nego tvrditi nešto i pritom se čak pozivati na neke tajne izvore iz Vlade ili Hrvatskog Telekoma.

Neka se nitko ne nađe uvrijeđen, jer ovim kratkim tekstom ne mislim ni na koga određenoga.


Uz tako veliki broj dionica ht-a na tržištu, nikakvo naše "drukanje" ne može pomaknuti cijenu niti za lipu.

Ako se nečije mišljenje ne podudara s mišljenjem drugoga, zar je potrebno odmah potezati optužbe o "drukanju"? Cijena ove dionice ionako nije u rukama nas koji čitamo ovaj forum, nego u rukama velikih investitora, tj. fondova, a oni se ni malo ne obaziru na nas.

Isto tako, izjave poput: "Sutra 290!" ili "Nema izvanredne dividende!" i sl, koje nemaju nikakvo pokriće u nekoj stvarnoj informaciji, samo doprinose da forum djeluje manje ozbiljno. Slažem se da svatko ima pravo iznositi mišljenje, ali možda bi u tom slučaju bilo bolje napisati: "Bojim se da neće biti izvanredne dividende" ili "Nadam se da ćemo sutra na 290" nego tvrditi nešto i pritom se čak pozivati na neke tajne izvore iz Vlade ili Hrvatskog Telekoma.

Neka se nitko ne nađe uvrijeđen, jer ovim kratkim tekstom ne mislim ni na koga određenoga.

[thumbsup]

M[color=blue][/color]

Dragi moji, danas kad me netko pita kako zaraditi na preuzimanju INE, spremno mu odgovorim kupuj HT (uz jos neke dionice). Ljeto je, rooming tarife su u punoj snazi ekspolatacije, penetracija niti jednog alternativnog telecoma nikako da uspije, slaze se ovohodisnji dohodak u blagajnu, zadrzana dobit nam se smijesi… a novac od prodaje INE ce sigurno dijelom uci u HT. Opustite se, imate kvalitetnu dionicu (neki ni krivi ni duzni) u rukama.

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

Deutsche Telecom
Vrijednost dionice 18.07.2008 : 11,01 – 10,69 EUR
U zadnjih 12 njeseci: Max. 56,54 EUR / veljača 2008 /
Min. 9,92 EUR /ožujak 2008 /
Promjena u zadnjem tjednu: – 5 %
u zadnja 3 mjeseca: – 6 %
u zadnjih godinu dana: – 20 %
u zadnjih 5 godina: – 16 %

Poštovanje,

napisati ću svoje stajalište o HT.

Meni je ova dionica za starce, ili za one koje vole tromost ali veliku sigurnost.
HT mi je dionica koja po meni predstavlja veliku sigurnost ali sa slabim rastom, ali opet sa druge strane sa prekrasnom dividendom.

Na žalost naše tržište je isključivo špekulativno (premda će se to kad tad promjeniti), a ne gdje se dionice kupuju radi dividende.

U svakom slučaju bolje je uložiti novce u HT nego u bilo koji fond u Hrvatskoj. Tu je rast polagan ali siguran, dividenda odlična a monopol samo takav.

Nažalost još nemam dionice HT, ali naravno da će uskoro doći u moj portfelj.

Pozdrav

p.s. nemojte prodavati ovu dionicu jer tu nema brige 101%

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

o bože na niske grane je pao ovaj forum

Cookie Monster

ma kakava dividenda, bar još dvije moraju sjest.

Pa ljudi kaj je vama zar ste tolko naivni da mislite da bu vam neko dao par milijardi… bože me sačuvaj

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ode, njam … 11.000

Cookie Monster


ode, njam … 11.000

da, opet jako udaranje po asku

danas bi na ht-u trebao biti uzlazni trend

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Na 280 kuna smo. Očito kolegica Ivana agresivno kupuje.

New Report

Close