HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 00:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,80
73.330
2,107
34,70
35,00
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma, crnjak sam bio ja a ne HT.
Jednostavno mi je doslo da se prebacim na drugu dionicu i za sad nisam pogriješio.
HT je dobra firma i vratit ću se ja još tu ali momentalno su okolnosti dosta loše.
Ima puno jako dobrih firmi u HRV koje su prilično dobre ali im cijenu određuju okolnosti a ne poslovanje. Na žalost na ZSE ima previše mutnih i zakulisnih događanja pa ću ja još malo okrenut lovu sa strane prije nego se opet vratim u HT.

Kupnja Cijena
238 273,03
34 273,02
228 273,00
180 272,13
5 272,08
217 272,00
46 271,70
98 271,65
2 271,62
300 271,60

Cijena Prodaja
274,00 352
274,40 25
274,47 8
274,48 123
274,49 309
274,50 300
274,90 130
274,94 239
274,99 63
275,00 930

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

kako bi sad bilo lipo da uprava izadje s nekim datumom za skupstinu…joj kako bi onda neki tukli glavom u zid…
mnogi su se ustrtarili vidim ali u koju dionicu uc kad sve idu doli a ovdi barem znam da cu dobit 50tak kuna dividende u sljedecoj godini…

idući tjedan će bit bolje...


Danas sam se natovario Ht-a ,hvala prodavateljima na novom IPo-u

Taj prodavatelj je dobio dividendu za iste…


kako bi sad bilo lipo da uprava izadje s nekim datumom za skupstinu…joj kako bi onda neki tukli glavom u zid…
mnogi su se ustrtarili vidim ali u koju dionicu uc kad sve idu doli a ovdi barem znam da cu dobit 50tak kuna dividende u sljedecoj godini…

Zašto bi ulazio , budi u kešu sve do zime, sve do kraja crvenila, tada si car, ja sam to shvatio na svom primjeru.

sjela dividenda od radničkih, sada treba pametno reinvestirati

strpljen..spašen Time is on my side


…U Londonu za ht nude 55 $, ali nitko ga do sada nije prodao po toj cijeni. Mislim da i to nešto govori u prilog te dionice.

Što ne znači da neće sutra, prekosutra, za par tjedana ili mjeseci, ukoliko cijena nafte nastavi divljati (a vrlo je izvjesno da hoće) što će dodatno ubrzati globalnu bježaniju iz dionica.
Vjerujem da će i tada biti pojedinaca koji će se čudom čuditi "zakaj OMF-ovi ne kupuju na ovim razinama".

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Ima li itko iskustva sa prebacivanjem dionica u javnog bilježnika, darovnica i sl., kakav je postupak i pije li to vode


zamislite kako fali love kad su spremni prodavati dionicu koja godisnje (pri ovoj cijeni) nudi dividendu preko 10%…kad samo posmislim na onih par milijardica krznenih životinjica dođe mi da uletim u margin i čekam iduću isplatu dividende…ili mozda da još pričekam? jedno 6 mjeseci? hmmm…

10% od cega? Ako cemo govoriti o dividendi, onda treba govoriti o apsolutnim iznosima!



…U Londonu za ht nude 55 $, ali nitko ga do sada nije prodao po toj cijeni. Mislim da i to nešto govori u prilog te dionice.

Što ne znači da neće sutra, prekosutra, za par tjedana ili mjeseci, ukoliko cijena nafte nastavi divljati (a vrlo je izvjesno da hoće) što će dodatno ubrzati globalnu bježaniju iz dionica.
Vjerujem da će i tada biti pojedinaca koji će se čudom čuditi "zakaj OMF-ovi ne kupuju na ovim razinama".
[/quote]
Pravo zboris!


jedna stvar mi nije jasna i nikad mi nebu jasna.
Raiffeisenovci su rekli da HT vredi 380 kn. to su rekli prije tjedan dva, pa zakaj onda njihov OMF ne kupi te dionice na ovim razinama. Isto ide i Erste Invest. pa OMFovci bi trebali biti igraci na duge pruge. i ako predvidaju 380 kupiti i cekati s tim.

Jednostavno je, zele manipulirati. Ispravno kazes sto onda sami ne kupuju?


Ima li itko iskustva sa prebacivanjem dionica u javnog bilježnika, darovnica i sl., kakav je postupak i pije li to vode
pije ,pije
napiši ugovor o prijenosu(postoji špranca negdje ovdje) i pošalji


Ima li itko iskustva sa prebacivanjem dionica u javnog bilježnika, darovnica i sl., kakav je postupak i pije li to vode
na stranici 6

New Report

Close