HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
34,80
73.330
2,107
34,70
35,00
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Crni dan za mene. Odlucio sam kapitalizirati minus 11 kuna i odoh iz HT-a. Danas je cijena došla do granice panike penzića i mislim da slijedi lavina onih koji će se pobojati da će izgubiti sav novac a to vodi samo u jednom smjeru…
Evo danas prodano 8609 dionica u 120 transakcija što je prosječnih 71 dionica po transakciji.
Poznato?

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


Cijena od 265 kuna ce se braniti. Nista nije sigurno ali ja vjerujem u to. Ako nesto prodje sitno i ispod toga kao danas na 268, brzo ce biti vraceno na vise vrijednosti.

Branjeno?
Mislite da će doći vitez na bijelom konju?
Ako danas završi na ispod 270 to će biti vijest na dnevniku i u ponedjeljak bude u negativnoj blokadi.
Dugo sam razmišljal o HTu i zaključil da nam je previše investitora amatera krojilo sudbinu. Ovu dionicu ima jednostavno previše ljudi. A računajte i na činjenicu da za 6 mjeseci na tržište dolazi gomila onih koji sada dionicu kupuju i po 200 kuna…
Uf, danas sam baš crnjak [bye]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


Crni dan za mene. Odlucio sam kapitalizirati minus 11 kuna i odoh iz HT-a. Danas je cijena došla do granice panike penzića i mislim da slijedi lavina onih koji će se pobojati da će izgubiti sav novac a to vodi samo u jednom smjeru…
Evo danas prodano 8609 dionica u 120 transakcija što je prosječnih 71 dionica po transakciji.
Poznato?

takodjer prodao, ne sa minusom ali s jako malim plusom (ipo cijena više paketa). sumnjam da će se desiti nešto dobro da podigne ht. Jednostavno je takvo vrijeme a ja ga više nisam mogao čekati. Sad me samo zanima kako povratiti minuse na drugim dionicama.



Cijena od 265 kuna ce se braniti. Nista nije sigurno ali ja vjerujem u to. Ako nesto prodje sitno i ispod toga kao danas na 268, brzo ce biti vraceno na vise vrijednosti.

Branjeno?
Mislite da će doći vitez na bijelom konju?
Ako danas završi na ispod 270 to će biti vijest na dnevniku i u ponedjeljak bude u negativnoj blokadi.
Dugo sam razmišljal o HTu i zaključil da nam je previše investitora amatera krojilo sudbinu. Ovu dionicu ima jednostavno previše ljudi. A računajte i na činjenicu da za 6 mjeseci na tržište dolazi gomila onih koji sada dionicu kupuju i po 200 kuna…
Uf, danas sam baš crnjak [bye]
[/quote]
Sta cu kad sam optimist [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Crni dan za mene. Odlucio sam kapitalizirati minus 11 kuna i odoh iz HT-a. Danas je cijena došla do granice panike penzića i mislim da slijedi lavina onih koji će se pobojati da će izgubiti sav novac a to vodi samo u jednom smjeru…
Evo danas prodano 8609 dionica u 120 transakcija što je prosječnih 71 dionica po transakciji.
Poznato?

takodjer prodao, ne sa minusom ali s jako malim plusom (ipo cijena više paketa). sumnjam da će se desiti nešto dobro da podigne ht. Jednostavno je takvo vrijeme a ja ga više nisam mogao čekati. Sad me samo zanima kako povratiti minuse na drugim dionicama.
[/quote]

tako da ne prodaješ ništa, zalegneš gdje si ranjen i čekaš bolje dane. Znate onu staru sa kišom i suncem..

strpljen..spašen Time is on my side

jedna stvar mi nije jasna i nikad mi nebu jasna.
Raiffeisenovci su rekli da HT vredi 380 kn. to su rekli prije tjedan dva, pa zakaj onda njihov OMF ne kupi te dionice na ovim razinama. Isto ide i Erste Invest. pa OMFovci bi trebali biti igraci na duge pruge. i ako predvidaju 380 kupiti i cekati s tim.

Nikada nisam bio volio kritizere, niti sam i sam takav, ali danas se jednostavno moram umiješati. Čitam ovdje razne napise o tome kako su nastupili crni dani za ht, kako će ga umirovljenici prodavati, kako se na toj dionici ne može očekivati ništa dobroga i slično.

Gotovo sve burze u svijetu jučer i danas zbrajaju gubitke. Neki su jučer bili i blizu 5% u minusu. U ovom času Šangaj je -5%, a Tokio -2%. Ht je pao oko -0,5%. Pa ne možemo valjda očekivati da će ht rasti dok sve ostalo pada?! Mislim da još možemo biti i zadovoljni kako se cijena uspjela održati. U Londonu za ht nude 55 $, ali nitko ga do sada nije prodao po toj cijeni. Mislim da i to nešto govori u prilog te dionice.

pa znaju i oni da može još niže pa čekaju do samog kraja. zašto kupiti sad kad bi mogli po još manjoj cijeni, nisu ni oni vesla sislali da sad dižu cijenu. mudro čekaju da padne što više i onda će kupovati malo po malo i održavati ovu cijenu što duže

Danas sam se natovario Ht-a ,hvala prodavateljima na novom IPo-u

moze neko izbaciti k/p jer u fimi vec sve stoji sat vremena…hvala

idući tjedan će bit bolje...

zamislite kako fali love kad su spremni prodavati dionicu koja godisnje (pri ovoj cijeni) nudi dividendu preko 10%…kad samo posmislim na onih par milijardica krznenih životinjica dođe mi da uletim u margin i čekam iduću isplatu dividende…ili mozda da još pričekam? jedno 6 mjeseci? hmmm…

In spe...

prodaja:
Količina Cijena
252 274,00
25 274,40
8 274,47
223 274,48
309 274,49
312 274,50
140 274,90
239 274,94
63 274,99
930 275,00

kupnja:
Cijena Količina
273,03 301
273,02 34
272,14 100
272,13 180
272,08 5
272,00 217
271,70 46
271,65 98
271,62 2
271,60 300

New Report

Close