HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.06.2024. u 04:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,23
62.616
2,071
29,80
30,50
0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


fazan: ” Marinko dobiva kilo janjetine. Kao što sam i rekao, slijedi festival svakojakih pitanja. Da se razumijemo, ja sam za pomoći svakome. Ali ljudi dajte malo i sami probajte neke stvari skontati. ” Nikako ne mogu izracunati ,ako recimo kupim 4 ili 5 paketa po 25000 kn pa mi oni smanje proporcionalno iznos za 10 -12 % koliko cu ja dobiti dionica ako broj nije paran i koliko ce mi se vratiti . I da li ce to biti recimo dovoljno za rundu gembaca? Ako moze kakva tablica . hvala [smiley2]

Marinko, jel’ bi zaradio još kilo janjetine?
[smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Il imas farmu janjaca, il visak cash-r-a jer ak bus daval po kilu na svako ovakvo pitanje bojim se da nebu dobro…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Il imas farmu janjaca, il visak cash-r-a jer ak bus daval po kilu na svako ovakvo pitanje bojim se da nebu dobro…

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Ljudi! 2 može biti jednako 1. Zato ne srljajte u TH-T

(a+a)(a-a)=a(a-a) / dijelim sve sa (a-a)

(a+a)=a

2a=a / dijelim sa a

2=1

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Ljudi! 2 može biti jednako 1. Zato ne srljajte u TH-T (a+a)(a-a)=a(a-a) / dijelim sve sa (a-a) (a+a)=a 2a=a / dijelim sa a 2=1

Nudim 2 kile janjetine!

I love the Smell of Profits in the Morning

prije nego pocnete s T-HT-om svakako procitajte postove pod temom magma…tamo cete naci puno odgovora vezanih za pitanja…sto ce biti..koliko cu dobiti…dali na vise manjih paketa…ili na jedan sto vise…itd…itd…

OBAMA................SPASITELJ


Ljudi! 2 može biti jednako 1. Zato ne srljajte u TH-T

(a+a)(a-a)=a(a-a) / dijelim sve sa (a-a)

(a+a)=a

2a=a / dijelim sa a

2=1

Jedino sto nije (a+a)(a-a)=a(a-a) nego (a+a)(a-a)=a na kvadrat – a na kvadrat = 0 ili 2a*0=0

Ovo prvo se inace zove razlika kvadrata (osnovna skola) (a+b)*(a-b)=a na kvadrat – b na kvadrat (u nasem slucaju a=b)

Jel moze janjetina?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

A mozda Marinko provocira da i mi kao plavi i slk zaradimo nagradno moderiranje…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Ljudi! 2 može biti jednako 1. Zato ne srljajte u TH-T

(a+a)(a-a)=a(a-a) / dijelim sve sa (a-a)

(a+a)=a

2a=a / dijelim sa a

2=1

(a+a)(a-a) = a(a-a) …. dijelim s a
(1+1)(1-1) = 1 (1-1)
0=0

dakle nemre 2 bit jedan … da ga ..ebe.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


A mozda Marinko provocira da i mi kao plavi i slk zaradimo nagradno moderiranje…

onda ništa od janjetine
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Kladim se da ćemo koliko god dobili dionica po paketu, ili kolika god bude odobrena cifra jednog paketa, do Božića svi biti u plusu po jednu prosječnu hrvatsku plaću, tako da će svaki mali ulagač dobiti 13. plaću, nahraniti obitelj (janjetinom) i sretan glasati.[smiley1]
A ako se netko hoće igrati predviđanjima ima par zgodnih formulica u teoriji vjerojatnosti, mrvicu kompliciranijih od razlike kvadrata

nije mi jasno kak svi izračunavate dobiti i zarade od nečeg kaj nije uopče sigurno i ljudi koji čitaju ove postove trljaju rukice kak budu zaradili jer se već prije zarađivalo na dionicama pa bude i sad[smiley1] ponavljam dionice na tržištu neidu isključivo prema gore tj ne povečava im se cijena nego i pada, uzmite si malo truda i pratite ovih desetak dana cijene na burzi pa čete shvatiti o čemu pišem, ljudi morate biti svjesni rizika a pogotovo većina koja planira podići kredite za kupnju dionica , a ti Troteru si tak i tak komičar pa se možeš smijat do mile volje[smiley2][smiley1][smiley7]

New Report

Close