HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 08:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,10
11.799
392
30,10
30,50
0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo jos malo dobrih vijesti:
http://www.poslovni.hr/81429.aspx

Stvarno ne želim biti Žalosna Sova, ali ovakvih komentara na ovom forumu zaista sam se načitao. I, ne kažem da im nisam povjerovao i da me nisu stajali. Ali uglavnom su to bile tek puste želje i nadanja koja se gotovo nikada nisu ostvarila. Nakon nekoliko mjeseci ponovno sam ovdje i vidim da se nije puno toga promijenilo.

jos koja kunica u nas djep:
Tele 2 prelazi na T-Mobile za nacionalni roaming

Dražen Tomić, drazen.tomic@business.hr
02.06.2008 11:45
Pročitaj komentare(3)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ({PostCount})
Ocijenite članak(0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3 minute.

U nedjelju 1. lipnja započeo je nacionalni roaming koji će korisnicima Tele2, na mjestima koja još nisu u potpunosti pokrivena Tele2 infrastrukturom, omogućiti gostovanje u mreži T-Mobilea i korištenje cjelovite ponude najpovoljnijih usluga na tržištu.
Dosadašnji ugovor o nacionalnom roamingu s Vipnetom istekao je u ponoć 31. svibnja te Tele2 korisnici više ne mogu gostovati u Vipnetovoj mreži.

"Tele2 istodobno finalizira gradnju vlastite mreže i nastavlja s ulaganjima u vlastitu naprednu infrastrukturu kako bismo korisnicima nastavili pružati kvalitetne mobilne usluge po najnižim cijenama na tržištu. Građani sada mogu na cijelom teritoriju Hrvatske uživati u kompletnoj ponudi Tele2 usluga po najboljim cijenama na tržištu", istaknuo je Johan Granlund, predsjednik Uprave Tele2 Hrvatska.

Nastavi čitatiOglas:

Korisnicima Tele2 novi nacionalni roaming donosi niz prednosti, tvrde u Tele 2 i dodaju da se prilikom prijelaza iz mreže Tele2 u mrežu T-Mobilea neće prekinuti razgovor, a prebacivanje prilikom napuštanja Tele2 mreže potpuno je neprimjetno. Uvođenjem ovog, tzv. seamless handovera, dodatno je podignuta kvaliteta Tele2 mreže i kvaliteta koju dobivaju Tele2 korisnici.

Tele2 korisnici od jučer također mogu slati multimedijalne poruke (MMS) na cijelom teritoriju Hrvatske te mogu koristiti i osnovne podatkovne usluge u mreži drugog operatera gdje im je na raspolaganju GPRS prijenos podataka sa svojim uobičajenim brzinama.

Na taj način izjednačena je ponuda usluga Tele2 korisnicima koji koriste Tele2 mrežu i onima koji se nalaze u nacionalnom roamingu u drugoj mreži. Tele2 niske cijene za korisnike su važeće bez obzira na to koriste li se usluge u Tele2 mreži ili putem nacionalnog roaminga. Multimedijalne poruke, podsjetimo, unutar Tele2 mreže korisnici razmjenjuju potpuno besplatno, a tu je akciju Tele2 produljio do kraja lipnja.


Stvarno ne želim biti Žalosna Sova, ali ovakvih komentara na ovom forumu zaista sam se načitao. I, ne kažem da im nisam povjerovao i da me nisu stajali. Ali uglavnom su to bile tek puste želje i nadanja koja se gotovo nikada nisu ostvarila. Nakon nekoliko mjeseci ponovno sam ovdje i vidim da se nije puno toga promijenilo.

mogu se dijelom složiti sa vama, ali konačno je ovaj optimizam opravdan siguran sam, ili izvarednom dividendom ili otkupom dionica, a i privatizacija Mostara je sve bliža



Stvarno ne želim biti Žalosna Sova, ali ovakvih komentara na ovom forumu zaista sam se načitao. I, ne kažem da im nisam povjerovao i da me nisu stajali. Ali uglavnom su to bile tek puste želje i nadanja koja se gotovo nikada nisu ostvarila. Nakon nekoliko mjeseci ponovno sam ovdje i vidim da se nije puno toga promijenilo.

mogu se dijelom složiti sa vama, ali konačno je ovaj optimizam opravdan siguran sam, ili izvarednom dividendom ili otkupom dionica, a i privatizacija Mostara je sve bliža[/quote]
a i prestaje plašenje BF-om uključivanjem OMV u igru…konačno je optimizam opravdan, a naravno, igrice fondova su uvijek moguće

Da normalno da se znalo ali ovaj put je uprava odlučila podjeliti novac sa malim dioničarima! Što je odlično jer je ova dionica još uvijek nisko …

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

jel može netko objasniti odakle uopće HT-u 6 milijardi kuna ako je prije IPO-a isplaćena izvanredna dividenda, pa 2,4 milijarde redovne prije 2 tjedna? ako se dobro sjećam, u zadržana dobit je bila isplaćena u cijelosti. Otkud sad toliki novci? Ima li netko razumno objašnjenje?

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!


jel može netko objasniti odakle uopće HT-u 6 milijardi kuna ako je prije IPO-a isplaćena izvanredna dividenda, pa 2,4 milijarde redovne prije 2 tjedna? ako se dobro sjećam, u zadržana dobit je bila isplaćena u cijelosti. Otkud sad toliki novci? Ima li netko razumno objašnjenje?

radnici su na stednji pa su usparali, uglavnom denes na top-u prodal i kupil velkoga televizora

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ima nesto sto se zove financijsko izvjese za 2007.
Sta ce ti to, ti si ozbiljan investiror, zasto bi gleado tamo neke papire.
Boink.

Majko moja…

Nota 18a i 18b
Depoziti a vista i oroceni.
3.3 milijarde kuna i 2.3 milijarde kuna..

Ajme likova..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Uzlet cijene dionice HT-a motiviran je medijskim špekulacijama da će HT otkupljivati vlastite dionice, isplatiti pozamašnu izvanrednu dividendu, upustiti se u akvizicije ili pak kombinirati tri spomenute mogućnosti. Mnogi investitori bi najviše voljeli da im HT isplati izvanrednu dividendu u iznosu oko 50 kuna po dionici (što može jer u bilanci ima za to dovoljno novca i novčanih ekvivalenata), iako moguća isplata te dividende nema fundamentalni utjecaj na cijenu dionice. Štoviše, isplatom dividende slabi se struktura bilance i cijena dionice nekog poduzeća u teoriji gubi na vrijednosti tri dana prije Skupštine Društva na kojoj se treba donijeti odluka o isplati dividende upravo za iznos predložene isplate dividende. Cjenovna letvica koju je za kupnju dionice HT-a potrebno preskočiti tijekom trgovinskog dana u jednom trenutku podigla se 4,75 posto, na 298,01 kuna. Trgovinski dan cijena dionice HT-a uz 25,33 milijuna kuna ostvarenog prometa završila je porastom 3,52 posto, na 294,50 kuna.

Dio iz teksta gospodina Petrova, dakle moguća je dividenda od 50 kuna po dionici!!!

Surround all arround when it hits the ground

Evo jos dobrih vijesti….[thumbsup]

"Do kraja godine T-HT otpušta još 330 radnika"

Vaš link

pomoc!!
1. zanima me u detalje kako da od prijatelja podznanika,umijesto njega kupim dionice ht na koje sad ima pravo kao dijelatna osoba s popustima?dali imam pravo da dividendu??sve me zanima

New Report

Close