HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 21:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,00
371.727
12,392
29,90
30,20
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ima smisla


Dečki i cure,

hajde da probamo malo razmišljati i na ovaj način… Prošli tjedan je krenula predaja ponuda za kupnju dionica djelatnika HT-a po povlaštenoj tarifi… Mada još nitko ne izlazi za službenim podacima, mali zeko mi je šapnuo kako ponude ne idu baš onako kako se očekivalo… Veliki dio zaposlenika je još vrlo neodlučan i destimuliran niskom cijenom dionice. Ovim potezom (uzletom cijene dionica) će se raspoloženje itakako popraviti i ovaj tjedan možemo očekivati veće gužve u poslovnicama RBA….

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

I da je tako, to je opet vrlo dobro, ovo je još uvijek niska cijena, znači da ju treba još dosta povisiti, btw. gdje si nabavio tog zeku?
[/quote]

Zeko radi u banci…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Mislim da će se nečije namjere vidjet tek od 15:55-16:00.Do tad malo strpljenja.Možda ne bude spektakl,ali ako netko ima insajderske informacije,onda će njegova namjera biti vidljiva u tom terminu.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Pozdrav,

Da li netko zna; dali mogu uzeti punomoći od djelatnika HT-a za kupnju dionica, s obzirom da sam uzeo 4 paketa na ipo-u.

Lp

Čekam HEP....

Kupnja Cijena
100 296,02
133 296,00
5 295,80
400 295,65
52 295,54
247 295,53
200 295,52
108 295,51
2556 295,50
96 295,32
Cijena Prodaja
296,98 10
296,99 143
297,00 130
297,87 50
297,88 63
297,90 49
297,95 250
297,98 100
297,99 104
298,00 1206


Mislim da će se nečije namjere vidjet tek od 15:55-16:00.Do tad malo strpljenja.Možda ne bude spektakl,ali ako netko ima insajderske informacije,onda će njegova namjera biti vidljiva u tom terminu.

Prevelik je promet danas da bi to biilo slučajno. Moguće da RBA kao agent prodaje pumpa preko svojih fondova, možda je vlada nešto šapnula omfovima što ih je motiviralo na "kupnju". U svakom slučaju nakon odbijanca na 295 na dolje i novog vala rasta od 289 je izgledno da se nešto ozbiljno događa. Prije cca 2 mjeseca je slično obajavio i Gatara pa nije bilo reakcije.


Pozdrav,

Da li netko zna; dali mogu uzeti punomoći od djelatnika HT-a za kupnju dionica, s obzirom da sam uzeo 4 paketa na ipo-u.

Lp

možeš

Ajmo ht, obavijesti pik o izvanrednoj dividendi, pa nema beda ni za kupovinu uposlenika, ni za branitelje , ni za male, a ni za vas… i tak ne znate gdje će te s parama…

Surround all arround when it hits the ground

Ma milina za gledat…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Moram priznati da mi je ovo vrlo zanimljiva i pomalo neocekivana situacija ali kada se uzme u kontekstu događanja oko INE sve pomalo dolazi na svoje mjesto.
Ocekivao sam da cjene nece ici gore bar do pocetka isplate dionicara braniteljskog fonda što bi bilo oko 15.6 pa sljedecih tjedan dva jer je poznato da je kupaca bilo a prodaja bi se vrsila blok transakcijama po cjeni dionice na dan podnoešenja zahtjeva + 60 dana a siguran sam da ce na bubanj ici HT jer jedino uz braniteljskih 7% vlada zadrzava kontrolni paket nad inom.
Isto tako neznam zasto bi bilo nuzno da prodaja zaposlenicima uspije kada se sve moze fino prodati za daleko visi iznos a zaposlenici neka si misle dali im se isplati ili ne uzimati po ponuđenim uvjetima.
Rezime svega je moguci pojavljivanje velike kolicine casha nakon prodaje INAe što se nece dogoditi tako skoro ali ipak ualaganje u dionice je ulaganje u buducnost odnosno u ovom slucaju u HT.
btw razgovarao sam sa vise ljudi koji su po prvi put u zivotu dobili neku dividendu i imam feeling da se niti jedan od njih nece olako odreci te nove vrste prihoda u kucnom buđetu

TOP-10

Ma računica je vrlo jednostavna neka veča firma uleti nutra upuca milju i za mjesec dana im sjedne 100 000. Ja neznam kaj je ljudima sad cudno kaj su počeli ulagati veče iznose u HT, pa aipak je sigurnije dobiti 10% u dividendi nego pretpostavljati da bi nekaj moglo skočiti 10%, čini mi se da su se ovi iz INE počeli selitu u HT. Ipak je INA dosta visoko !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close