HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

4000 komada do 299, a na 299 je tih 2500 kao brana… mora se štopati ovo, prebrzo ide…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ako danas pređe 300 onda definitivno netko zna nešto više i mislim da je pitanje dana kada će iz ht-a doći neka jako dobra obavijest za sve dioničare [proud]

300 je nekako psihološka granica. kad je prođemo, nadam se da se nećemo više vraćati ispod.

wizard, 02.06.2008. u 14:04
4000 komada do 299, a na 299 je tih 2500 kao brana… mora se štopati ovo, prebrzo ide…

Zašto bi se moralo štopati, pa do 310 je još daleko.

Zasto bi se stopalo?? to prebrzo?? aaa ljudi moji dragi… nista nije prebrzo kako gore tako dolje. Ne znam samo zasto se niste bunili kad je padalo brzo… vama brzo do 300kn sretni? a kad su bile 380 nitko nije zelio prodavati bilo vam malo.


4000 komada do 299, a na 299 je tih 2500 kao brana… mora se štopati ovo, prebrzo ide…

Moglo bi to bit pojedeno ko i onih 6000 jutros… Pitanje je i ko prodaje..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

nije mi jasno ovo oko zadržane dobiti. Pa zar čitava prošlogodišnja dobit nije isplaćena preko dividende. Držao sam da je zadržana dobit od prošlih godina isplaćena u izvanrednoj dividendi prije IPOa. Dakle o kojoj se tu zadržanoj dobiti govori i zašto ona od 4mlrd sredstava iznosi 2mlrd ???

Osim toga treba uzeti u obzir i rezultate ove godine … a to bi za pola godine trebalo biti cca 1mlrd kn.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


Nakon ponistenja 10% dionica, sve ostale dionice bi vrijedile vise, valjda je to jasno…jer se vrijednost firme dijeli na manje djelova.
Npr ako je firma podjeljena na 10 dionica po 100kn, trezor kupi i ponisti 5 dionica, da bi vrijednost firme ostala ista ostalih 5 dionica bi trebalo vrijedit 200kn.

Ne baš. I pare na računu su dio vrijednosti firme, ako ista potroši pare da bi kupila dionice, s jedne strane uzimas, a s druge dodajes, rezultat je isti.

Inace ni ja nisam ljubitelj velikih dividenti, to je znak da je firma doživjela svoj maksimum i da se nema gdje razvijati. U ovom slucaju su svi koji zele kupiti i koristiti mobitel to napravili tj. to vec rade, trziste fix. telefonije je takodjer pokriveno pa T-com ne zna gdje bi pametno ulozio taj novac tj. kako uloziti taj novac u cilju stvaranja novog profita. Više bi volio da s tim parama izgrade shopping centar i preprodaju ga po 3x vecoj cijeni, nego da ih podjele dioničarima.

Dečki i cure,

hajde da probamo malo razmišljati i na ovaj način… Prošli tjedan je krenula predaja ponuda za kupnju dionica djelatnika HT-a po povlaštenoj tarifi… Mada još nitko ne izlazi za službenim podacima, mali zeko mi je šapnuo kako ponude ne idu baš onako kako se očekivalo… Veliki dio zaposlenika je još vrlo neodlučan i destimuliran niskom cijenom dionice. Ovim potezom (uzletom cijene dionica) će se raspoloženje itakako popraviti i ovaj tjedan možemo očekivati veće gužve u poslovnicama RBA….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Stigao je nalog od 8050 kom na kupnji po 295,50 kn – 2,4 milje kuna. Dok sam pisao prvu rečenicu ostalo je od njega 2500 kom, jel ovo neka dogovorena transakcija ili krećemo prema dolje ?


Dečki i cure,

hajde da probamo malo razmišljati i na ovaj način… Prošli tjedan je krenula predaja ponuda za kupnju dionica djelatnika HT-a po povlaštenoj tarifi… Mada još nitko ne izlazi za službenim podacima, mali zeko mi je šapnuo kako ponude ne idu baš onako kako se očekivalo… Veliki dio zaposlenika je još vrlo neodlučan i destimuliran niskom cijenom dionice. Ovim potezom (uzletom cijene dionica) će se raspoloženje itakako popraviti i ovaj tjedan možemo očekivati veće gužve u poslovnicama RBA….



Dečki i cure,

hajde da probamo malo razmišljati i na ovaj način… Prošli tjedan je krenula predaja ponuda za kupnju dionica djelatnika HT-a po povlaštenoj tarifi… Mada još nitko ne izlazi za službenim podacima, mali zeko mi je šapnuo kako ponude ne idu baš onako kako se očekivalo… Veliki dio zaposlenika je još vrlo neodlučan i destimuliran niskom cijenom dionice. Ovim potezom (uzletom cijene dionica) će se raspoloženje itakako popraviti i ovaj tjedan možemo očekivati veće gužve u poslovnicama RBA….

I da je tako, to je opet vrlo dobro, ovo je još uvijek niska cijena, znači da ju treba još dosta povisiti, btw. gdje si nabavio tog zeku?

Surround all arround when it hits the ground

Znaci netko će tek tako početi izvlaciti 20, 30 pa i vise tisuca kuna jer je dan danas bio dobar? Mišljenja sam tko se odlučio kupiti kupit će, tko nije niti neće.
Pa Ht moze sutra i na 330. Ne bih imao ništa protiv.


4000 komada do 299, a na 299 je tih 2500 kao brana… mora se štopati ovo, prebrzo ide…

pitanje je hoce li uspjeti ustopati…
svi misle da ce sada jako rasti…
mozda se cak i probije preko 300, a ako ode preko 300…
gdje je granica??

New Report

Close