HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.07.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,23
15.206
503
30,10
30,50
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nisu mi nimalo jasni ovi koji sad prodaju dionice da bi imali za T-HT…kad se jos neznaju ni uvijeti….[smiley5]

OBAMA................SPASITELJ

Evo i mog recepta za podizanje dobiti HT-a nakon što kupite dionice:
Svi telefone u ruke i zovite Pakistan i Uzbekistan.

Bravo, kolega to je pravi recept. Još bolje da počnemo svi odmah zvati, već se bu vidlo na slijedećem kvartalnom! Ja budem nazval i ostavil otvorenu liniju preko noći.

Ne znam jesam li nešto propustio, ali još uvijek mi nije jasan jedan detalj:

Do 17.9. Vlada će odrediti raspon punudbene cijene

Znači nako toga, (17.-27.9.) ja dodjem u FINU i kažem da želim upisati dionice u vrijdnosti 38000 kn i moram odmah reci tocnu cijenu dionice koju nudim, a koja je unutar zadanog raspona ?

Recimo Vlada kaze: raspon 200-300 kn.
Ja predbiljezim moju cijenu od 230 kn.
Vlada donosi konacnu odluku o cijeni od, npr. 250 kn.
Što se tada događa s mojom ponudom?
Jesam li odbijen ili obvezan kupiti po 250 kn ?

Što se događa s ostatkom do onih 38000kn ako taj iznos nije dijeljiv s cijenom dionice koju ce Vlada na koncu odrediti ?

Nikakvu cijenu ti ne određuješ a obavezan si kupiti po koliko god ti vlada odredi.Ovo zadnje pitanje mi nije jasno. Mislim da moraš malo više čitati forum, nisu ti ni pitanja baš jasna.[smiley2]

Danas sam pročitao nekoliko nevjerovatnih upisa vezanih za HT. Što li će tek biti u sljedećim danima.

I love the Smell of Profits in the Morning

[color=blue]Što se događa s ostatkom do onih 38000kn ako taj iznos nije dijeljiv s cijenom dionice koju ce Vlada na koncu odrediti ?[/color]

Ako mi netko ovo dešifrira častim janjetinom!

I love the Smell of Profits in the Morning

I dajte vi meni sad recite da bi dobio vise dionica (u slucaju velike zainteresiranosti)jel bolje ici na 10 x 38000 ili 15 x 25000.Zahvaljujem!!!


[color=blue]Što se događa s ostatkom do onih 38000kn ako taj iznos nije dijeljiv s cijenom dionice koju ce Vlada na koncu odrediti ?[/color]

Ako mi netko ovo dešifrira častim janjetinom!

Ako ja moram do 27.9. uplatiti lovu, a još se nezna cijena, što ću uplatiti ? 38000 kn ?
Uplatim 38000 kn i nakon toga Vlada odredi cijenu od npr. 270 kn. 38000/270 = 140 dionica + ostatak od 200 kn.
Na to sam mislio.

Ili će svaki u tom slučaju upisati 37800 kn (140 x 270kn).

Gospodo!
Burza vam je ko preferans, prvo moraš godinu dvije kibicirat da bi vidio “naćin” igre, naravno i pravila ( pisana i nepisana )[smiley2]
Bit će bolje![smiley13]
novajlijama preporuka: puno čitati, surfati i osmatrati![smiley1]


[color=blue]Što se događa s ostatkom do onih 38000kn ako taj iznos nije dijeljiv s cijenom dionice koju ce Vlada na koncu odrediti ?[/color]

Ako mi netko ovo dešifrira častim janjetinom!


Pa čovjek misli da će se cijenom koja će se na kraju odrediti jednostavno podijeliti tih 38000 i ostatak nekih 100 kuna nezna kak bu dobil vraćeno. Ali teško je odgovarati na takva pitanja. Ovo sam samo zbog janjetine![smiley1]


[color=blue]Što se događa s ostatkom do onih 38000kn ako taj iznos nije dijeljiv s cijenom dionice koju ce Vlada na koncu odrediti ?

Zaokružuje se na najmanji cijeli broj.Npr dobijemo li djeljenjem 100.123,dobit ćemo 100 dionica,a ostatak love ide na račun čiji je broj potrebno također priložiti kod ponude.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


fazan: ” [color=blue]Što se događa s ostatkom do onih 38000kn ako taj iznos nije dijeljiv s cijenom dionice koju ce Vlada na koncu odrediti ?[/color] Ako mi netko ovo dešifrira častim janjetinom! ” Pa čovjek misli da će se cijenom koja će se na kraju odrediti jednostavno podijeliti tih 38000 i ostatak nekih 100 kuna nezna kak bu dobil vraćeno. Ali teško je odgovarati na takva pitanja. Ovo sam samo zbog janjetine![smiley1]

Jopet mi nije jasno.

Upišeš dionice za 30.000 i vrate ti 8.000 kn. Što tu ima biti nejasno?!?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close